Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla şehir içi kullanım ve yakın yerlere gezilerde hiç zorlanmadan binilebilecek bir motor..ben zaten aynı motorun cross kasa olanını 2002 yılından beri kullanıyorum ben 120 kg hanım 60 kg yani toplam 180 kg yi hiç zorlanmadan en dik yokuşlara rahatça tırmandırabiliyo...bu aynı motorun daha cadde kullanımına yatkın olanı alanı kesinlikle üzmez başlamak için biçilmiş kaftan diyebilirim alıp direk ibonun ileri sürücü teknikleri derslerine katılacaksın bu motorla..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    başlamak için biçilmiş kaftan diyebilirim ...
    Yorum yok....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

levent abi ben hala sözümdeyim 650 cc ile uygun bi eğitimle motora başlanır bak bu motorda bile eğitim demişim ...benim başlangıç motorundan anladığım alıp en az 2-3 yıl sıkılmadan binilebilecek motor ...o aralar her sorana hiç bi bilgi veya birikim olmadan sakın ha 600 cc alma ölürsün deniyodu...sadece öyle olmadığını örnekler vererek kanıtlamaya gittik..fikirlerimde değişen bi şey yok anlıyacağın ...

bu motoru burda gördüm ve çok beğendim çekişi 125 cc ye göre mükemmel ..olcayla konuştum virajda yat uyu diyo...ee bu motoru alan bence 5000 km yapmadan satışa çıkarmaz ...demekki başlamak için iyi bi motor ...ha cebinde 20 000 ytl varsa git bi f 650 gs al ibrahime" de git adac sertifikalı eğitmenler eşliğinde ileri sürücü tekniklerini öğren ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    levent abi ben hala sözümdeyim 650 cc ile uygun bi eğitimle motora başlanır bak bu motorda bile eğitim demişim ...benim başlangıç motorundan anladığım alıp en az 2-3 yıl sıkılmadan binilebilecek motor ...o aralar her sorana hiç bi bilgi veya birikim olmadan sakın ha 600 cc alma ölürsün deniyodu...sadece öyle olmadığını örnekler vererek kanıtlamaya gittik..fikirlerimde değişen bi şey yok anlıyacağın ...

bu motoru burda gördüm ve çok beğendim çekişi 125 cc ye göre mükemmel ..olcayla konuştum virajda yat uyu diyo...ee bu motoru alan bence 5000 km yapmadan satışa çıkarmaz ...demekki başlamak için iyi bi motor ...ha cebinde 20 000 ytl varsa git bi f 650 gs al ibrahime" de git adac sertifikalı eğitmenler eşliğinde ileri sürücü tekniklerini öğren ...
    Yahu ufak bir şakaydı. Ben zaten fikrinin arkasında değilsin demedim ki...

Senin ağzından 125 cc bir motor için bu laf çıkınca ben de atladım hemen.

Zaten nerde kaldı ki, ben de cc veya Motor gücü ile ilgili olarak senden farklı düşünmüyorum hiç bir zaman, sadece daha yüksek cc li motorlar daha ağır olduğundan başlangıç için daha riskli olduğunu düşünüyorum.

Zaten bu motorla başlayan ilerde büyütmek istesede ya bunu elden çıkartmaz, 2 motoru olur ya da maddi gücü 2 tane için yeterli değilse bunu kolay kolay değiştirmez.

Eğer boyutları uygun olsaydı ( Bkz. Erhan motorun üzerindeki fotosu ) ben de hiç düşünmeden bir tane alır, hoplaya zıplaya gezerdim.

Ama bu hali ile resimlere bakacaz sadece
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Global Motor RT 125 in 4950 YTL olan fiyatını, MT üyeleri için 4400 YTL olarak belirlemiştir Bu fiyat sadece bugün kü tarihten önce kayıt olmuş üyeler için geçerlidir

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Eyong test ne zaman bitiyor ? Bu motor ne kadar yakiyor diger özellikleri falan hakkinda da bilgi istiyoss...
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Almak isteyenler burda adını yazdırsın, sanırım herkes kendine en yakın bayiden alabilecek. Ama bilgileri bana ulaştırmanız lazım. Önce bi liste oluşturalım kimlerin alacağını.

Yanlız acele edin çünkü fiyatlar yakın zamanda değişebilir.

hade beee...arkadaşlar üyeliğimi 250 ytl ye satışa çıkarmış bulunuyorum ...

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Gel vatandaş gel bizde 150 ytl

Zaten normal vatandaşta gitse o indirimi yaparlar bundan eminim hatta pazarlığı ben yaparsam bedava bile verirler belki üstüne bi tane daha motor verirler
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı
    Almak isteyenler burda adını yazdırsın, sanırım herkes kendine en yakın bayiden alabilecek. Ama bilgileri bana ulaştırmanız lazım. Önce bi liste oluşturalım kimlerin alacağını.

Yanlız acele edin çünkü fiyatlar yakın zamanda değişebilir.
    Olcay, bence bu konu için ayrı bir başlık açsan da, listeyi öyle yapsan daha iyi olur.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En alttaki motor koruma sacı çok iyi düşünülmüş görünüm olarak cometten iri gibi geldi bana çok tatmin edici...

Motosikleti
    Honda NC 750X
    ledo abi birisi başlasa ben alcam diye ona açtırcam başlığı

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    ya ben bu başlık nerede dıye deli danalar gıbı arıyorum...
    ŞAKA BİR YANA...
    OLCAY MOTOSİKLETLE 2 KİŞİ OLARAK GELDI ZATEN RODAJDA OLAN MOTORSİKLET SANMIYORUMKI ZORLANDI...

GELELIM BENIM TEST SÜRÜŞÜME...
    Motor altımda önce biraz tuhaf dudu malum gidona çok yakın oturmuştum...

fakat kullanmaya başlayınca daha rahat oturumu olduğunu anladım...rahat ve geniş bi selesi var(benım bile kıçıma rahat gelmişse gerisini siz düşünün)
    Tek tuhafıma giden motosikletin birz geç hız almasıyldı ama tabilki benim bilmediğim şey veya unuttuğum şey altımdakinin 125 lik olduğuydu .. Accayip bir süspansiyon var..
    Amortisörler harika bana göre..esnek bir gidişi var olcay abi yatarak gidiyorum dediğinde birz abartılı gelmişti riva yolundaki piknik alanındaki viraja allah ne verdiyse yatarak girdim(içimden kaydırırda düşürüsem dualpurpose motorum olur bi tanede fenamı olur dedim)
    ama gerçekten yol tutşu mükemmel 120 + bir insna bile bunları yaşatıyorsa gerisi hikaye ..
    motorun üzerine binen inen dolaşının haddi hesabı yoktu o gun..
    ve benim motora değidiği gibi nazar o motoro da nazar değdi resmenkim ne derse desin bnce kullanışlı ve tip olarakta güzel bir motosiklet...
    EĞER ARADIĞINI ESNEKLIK VE RAHAT İSE BU MOTOSİKLET DERİM A MA AMACIM HIZ DİYORSANIZ ORASINI BİLEMİYECEĞİM....
    BİR PUAN VERİLMESİ GEEKIRSE GENEL OLARAK..
    10 ÜZERİNDEN 9 U HAK EDİYOR...
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    ne kadar yakiyor acaba 100km de
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

Motosikleti
    Honda NC 750X
    henüz test edemedim yakıt sarfiyatını ama 2,3~2,5 gibi bir sonuç çıkar tahminim.

yakıt konusunda açıklayıcı olsun diye yazıyorum rx 125 hussar 125 den az yakıyo hemde baya bi az 4 seneden beri test edilmiştir...

Bu motor uzun süredir gözümde aslında, bence çok tatlı bi makina, tek begenmediğim yer benzin deposu, ama o kadar güzel ki diğer özellikleri benzin deposu gözüme artık kötü görünmüyor.
    Motor alacak olsam bu sene, bu motoru ikinci sıraya koyardım ben. Alacaklara hayırlı olsun güle güle kullasınlar.
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu motorun lastikleri ne marka ?
    Cheng-Shin-Tire değildir inşallah !

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Lastiğin markası Shinko (diğer htosunglarda da bu var)

http://www.shinkotire.co.kr/english/main.asp

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bunla tek teker yapılırmı kolay
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler