Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Hyosung Karion (RT125) [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uges - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    arkadaslar buqun rt125 karıon umu sattım ne alıcam ben yaw motorum cok temız guzeldı satmamın tek nedenı bana boyut olarak kücuk qelmesıydı boyum 187 bacaklarımda uzun dolayısıyla altımda oyuncak qıbı kalıyodo..yardımcı olursanız sevınırım rx125 supermoto alsam nasıl olur :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı uges adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar buqun rt125 karıon umu sattım ne alıcam ben yaw motorum cok temız guzeldı satmamın tek nedenı bana boyut olarak kücuk qelmesıydı boyum 187 bacaklarımda uzun dolayısıyla altımda oyuncak qıbı kalıyodo..yardımcı olursanız sevınırım rx125 supermoto alsam nasıl olur :S
    motor sonuçta aynı motor sadece daha yüksek.. ama zaten sorunu dururken değil kullanırken yaşıyor olmalısın aynı şikayet devam eder bence...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sonuçta aynı motor sadece daha yüksek.. ama zaten sorunu dururken değil kullanırken yaşıyor olmalısın aynı şikayet devam eder bence...
    teşekkurler sanırım rx125 tende vazgecıyorum gv250 modeli var ondan alsam daha rahat kullanım saglarmı acaba rt125 de bacaklarım iki büklüm oluyordu rahat oturus saglayamıyordum..

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    Alıntı uges adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkurler sanırım rx125 tende vazgecıyorum gv250 modeli var ondan alsam daha rahat kullanım saglarmı acaba rt125 de bacaklarım iki büklüm oluyordu rahat oturus saglayamıyordum..
    ılk once tarzını belırlersen daha cok yardımcı olacagımızı sanıyorum

Motosikleti
    gt250r
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ılk once tarzını belırlersen daha cok yardımcı olacagımızı sanıyorum
    ben en guzelı st kanunı bayısıne gıdıp denıyeyım her ıkısınıde tarzım kesınlıkle racıng degıl tourıng veya chopper tarzım

16 yaşındayım ve 1.84 boyum war seneye RT125 almayı düşünüyorum ama boyum yüzünden zorluk çıkarmı ?

slm

arkadaşlar 2007 model rt 125 ime krank kolu arıyorum.yardımcı olan olursa çok sevinirim.kanuni den siparişini verdim verdikleri kol birebir uymuyor gariptir ama 2-3 milim ufak-büyük kalıyor motorum 1 aydır serviste ve bu sorun iyice canımı sıkmaya başladı.nerde bulabilirim bu krank kolunu bana bi yol gösteren olursa çok makbule geçicek

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Arkadaşlar Selam,

Benim de merak ettiğim lastiklerini piyasadan bulabiliyor musunuz? Fiyatları ne civarda? Bilgilendirirseniz sevinirim..

Teşekkürler..
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Alıntı Otoburkaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Selam,

Benim de merak ettiğim lastiklerini piyasadan bulabiliyor musunuz? Fiyatları ne civarda? Bilgilendirirseniz sevinirim..

Teşekkürler..
    Karion RT 125 başlığında sorun ile alakalı cevap mevcut
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    bu motoru almayi düşünüyorum bursadan ustasini veya servisini bilen veya bana alirken yardim edicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Merhaba Arkadaşlar,

Yakında düğün yapacağım için,ekonomik anlamda sıkışığım. Arabamı + külüstür Scooter'ı mı satıcam ve kısmet olursa sıfır bir Karion almayı düşünüyorum..,
    Bu konuda yardım ve tavsiyelerinize ihtiyacım var.

- Bahsi geçen "motosiklet.net" e özel indirim devam etmektemidir?
    - Karion için en ideal yan ve arka üst çantalar hangileridir ?
    - Görünümüyle ilgili modifikasyonlar hakkında tavsiyeleriniz ne olur ?

Teşekkürler

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    O indirim neymiş ben ilk defa duydum. Şuanda özel bir indirim olduğunu sanmıyorum.

Arka çanta için yer var, hangi çantayı istersen onu takabilirisin, ben eyecase kullanıyorum. Çok memnunum. Yan çantalar için bişey diyemem, taşıyıcı demir yaptırman gerek.

Görünümü zaten modifiyeli gibi. Ben arka yan grenajları çıkarmıştım, tombik yerine agresif duruyordu Amortisör körüğü, far önüne ızgara ve elcik koruma tarzı şeyler basit ve güzel olabilir bence

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Bu hafta içi muayenenin de tamamlanması ile 4 yıldır hiçbir büyük arıza çıkartmayan,beni uzun-kısa yolda taşıyan Karion umla vedalaşmaya karar verdim.Artık daha uzun ve zorlu yollar peşindeyim,satma sebebim bu. 2006 model TR ye gelen ilk ve en sağlam seri den , ufak tefek basit masrafları olabilir. Keyfi olarak boyadım. Yürüyen aksamında sorun yok ve 23.000 km de. Zaten motor toplamda 1.5 sene yattı. Ben askerdeyken 12 ay ve yaklaşık bi 6 ay da sağlık sorunlarım sebebiyle.

Sahibinden'e ilanı henüz koymadım,buranın bir ayrıcalığı olsun,fotoğrafları koyuyorum.Motor şuan Tekirdağ da,ciddi alıcılar plaka dan sorgulatabilir kazası yok.Tekirdağ Rodosto Motor da görüp deneyip başında pazarlık yapabilirsiniz. Borcu harcı vs.. si yoktur. Satışa hazırdır. Muayenesi 2017 haziran ayına kadardır. Alıp marşa basıp sorunsuz binilebilecek bir motordur.

Fiyatı 4000 tl

Alıntı buraxdj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta içi muayenenin de tamamlanması ile 4 yıldır hiçbir büyük arıza çıkartmayan,beni uzun-kısa yolda taşıyan Karion umla vedalaşmaya karar verdim.Artık daha uzun ve zorlu yollar peşindeyim,satma sebebim bu. 2006 model TR ye gelen ilk ve en sağlam seri den , ufak tefek basit masrafları olabilir. Keyfi olarak boyadım. Yürüyen aksamında sorun yok ve 23.000 km de. Zaten motor toplamda 1.5 sene yattı. Ben askerdeyken 12 ay ve yaklaşık bi 6 ay da sağlık sorunlarım sebebiyle.

Sahibinden'e ilanı henüz koymadım,buranın bir ayrıcalığı olsun,fotoğrafları koyuyorum.Motor şuan Tekirdağ da,ciddi alıcılar plaka dan sorgulatabilir kazası yok.Tekirdağ Rodosto Motor da görüp deneyip başında pazarlık yapabilirsiniz. Borcu harcı vs.. si yoktur. Satışa hazırdır. Muayenesi 2017 haziran ayına kadardır. Alıp marşa basıp sorunsuz binilebilecek bir motordur.

Fiyatı 4000 tl

http://i.hizliresim.com/EYBYp8.jpg

http://i.hizliresim.com/7kpkP5.jpg

http://i.hizliresim.com/kkakgA.jpg
    Merhabalar

Ilaniniz guncel midir acaba?

Sattiniz mi yoksa coktan?

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler