Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600-700 cc aralığında en uygun enduro?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Merhaba arkadaşlar,
    Shadow 750 den sonra son 4 yıldır Berman 400 ile yaklaşık 13 yıldır motor sürücüsüyüm. Şimdi şehir içinin yanısıra eşimle hem dağ bayır, hem de şehir şehir ülke ülke dolaşacağım, yakıt tüketimi uygun ve sorun çıkarmayacak, 2012-2018 model arası bir enduro arayışındayım. Hem ne kadar transalp 700 bu yıl aralığına uymasa da aklım onda kaldı, bir de Suzuki V Strom. Sizden ricam Versys ve tracer i da katarak bana ne önereceğinizi yazar mısınız? Gerçekten benim için çok kıymetli olacağı gibi eminim benim gibi ikilemde kalan herkes için de çok faydalı olacaktır.
    Şimdiden teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Uzun yıllar kullancaksanız vence tercihinizi suzukiden yana yapabilirsiniz.
    schizo bunu beğendi.

yakıt tüketimi uygun yazmışsınız. nc750x dct bakabilirsiniz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Transalpler çok yakıyor, Tracerlar güncel ama trc700ün artçı konforu mt07 ile benzerse oda üzebilir. Kawasaki Türkiye, Borusan'la müşteri dürtme yarışında onuda elersek, en mantıklı seçim Dl650

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    tracer versys nc750x vstorm da zaten dağ gibi makineler.kaliteli dayanıklı sorunsuz hepside.burdaki seçim daha çok karakter seçimi olur.örneğin ben %90 şehir içi sürüyorum hafif kıvrak olması lazım spor motorları çok seviyorum ona göre gitmesi durması lazım sesinin de güzel olmasını istiyorum ayrıca 2.elininde olmasını bekliyorum.bu seçimleri yaptığımda tracer700 daha ağır basıyor benim için.ama örneğin hep artçılı kullanıcam hep uzun yola gidicem 5 6 senede binmek istiyorum deseydim versys yada vstorm daha ağır basıyor.aynı şekil ben daha sakin bir motor istiyorum olursada nc750 araba motoruyla daha ekonomik daha kısa devirli extra bagajlı.bunlardan hangisi ama dağa taşa gelir onu bilemem hiç biride o tip bir motor değil.ama hatırladığım kadarıyla tel jantlı vstorm daha rahat ettirir o konuda.valla 4 motordanda pişman olan ne duydum ne gördüm şimdiden hayırlı olsun darısı benim başıma hedef tracer700 yamaha test günü bekliyorum umarım deneme imkanım olur.gerçi olursada iyice rüyama falan girer bizide masrafa sokar

Motosikleti
    Artık Yok...
    benzin 7 tl ye doğru koşturuyor ne alıcaksanız alın yakıt ekonomisi ön planda olsun. artık parça servis ağı ikinci el bile ikinci planda kaldı benzin fiyatlarının yanında.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    Şu ana kadar olan yorumlar için çok teşekkürler arkadaşlar. Sanırım yakıtla nc750 x öne çıkıyor ama öte yandan tel jantları ile v strom dağa bayıra ve artçılı kullanıma en uygun olanı. V strom için hangi yıldan sonraki modellere bakmak lazım. Sanırım kasa değişikliği olmuş 2012 yada 2013 de ve yakıtta da farketmış. Ayrıca bu motorda kilometrenin fazla olması sorun olur mu ikinci elde?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Yaptığım araştırmalarda da aynen bu sonuçlar çıkıyor. Sanırım yönüm v strom olacak...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    dl 650'ler tel jant değildir onu nerden çıkarttınız? benim bilmediğim modeli var da beni aydınlatırsanız sevinirim.
    vstrom 2004 model kullanıcısıyım (kendi adıma konuşuyorum) dl 650 enduro değildir, stabil yola girer, toprak yola girer ama konfor yok toprakta bilginiz olsun(v stromcu arkadaşlar bana özel mesajla yumruk atabilir). 600 700 cc arasındaki en iyi enduro dersen ben sana yeni eski modelden ve fiyat aralığından bahsetmeni istemek zorunda kalırım. 98 model sizi tatmin eder mi, 20000 30000 tl arasında mı nedir yani.

600-700 arası en ideal enduro budur

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7767514/detay/

(ne yapak abbe , ekonomik koşullar beyle reklam yapmama sebeb olii.)

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...65943095/detay

bence abs de olsun mutlaka o kadar para verip yüksek cc oluyorsunuz ihtiyaç duyabilirsiniz abs ye

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...65943095/detay

bence abs de olsun mutlaka o kadar para verip yüksek cc oluyorsunuz ihtiyaç duyabilirsiniz abs ye
    750s enduro?

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    750s enduro?
    naked mış yav pardon
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı schizo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dl 650'ler tel jant değildir onu nerden çıkarttınız? benim bilmediğim modeli var da beni aydınlatırsanız sevinirim.
    vstrom 2004 model kullanıcısıyım (kendi adıma konuşuyorum) dl 650 enduro değildir, stabil yola girer, toprak yola girer ama konfor yok toprakta bilginiz olsun(v stromcu arkadaşlar bana özel mesajla yumruk atabilir). 600 700 cc arasındaki en iyi enduro dersen ben sana yeni eski modelden ve fiyat aralığından bahsetmeni istemek zorunda kalırım. 98 model sizi tatmin eder mi, 20000 30000 tl arasında mı nedir yani.
    vstrom'un tel jantlı modeli var.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Enduro?? Ktm 690 enduro geldi aklıma bi tek. Touring dersen çok var

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    AEA nın bunun için bir karşılaştırması vardı:
    https://www.youtube.com/watch?v=-jFd05kkuKQ

ben de aynı kararı vermek üzereyim ve gönlüm versys'e kayıyor. Özellikle frenlemesi ve lineer gaz tepkisi ile versys'in sürüşü çok methedilmiş. ama şehir içi ağırlıklı kullananlar genellikle yakıtı az olduğu için nc750x tercih ediyorlar ama performansı suzuki ve kawasaki kadar iyi değilmiş.

bu arada bu da vstrom inceleme:
    https://www.youtube.com/watch?v=ibUM06QcT7Q
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Şu ek vergi ve paramız eriyip gitmeseydi seç beyen al,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler