Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Motocar 200 [test]

Motovento
    REKLAM ALANI
    asiVEmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    test güzel herşey güsel emeğine sağlık ancak motorda görüntü yok ordan kaybediyo gerçi kanuni racer'ın modifiyelerini söktüğümüzdede aynı bununki gibi ön tarafı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    görüntü kötü ve görüntüsü kötü olan bir motorda ne kadar kalitelide olsa büyük şehirlerde fazla tutulmuyor
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son hız 120 ve disk fren yok? ilginç....
    Herşeyden önce güvenlik gelir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    evet motrumu satım ama her şeye rağmen güzel bir motordu işlerime yatırım amaçlı olarak sattım ayrıca arkadaşların çoğu motorlarını büyüttüler ve benim motor biraz ufak kaldı ama buna rağmen güzel bir motordu hiç bir yolda beni bırakmadı gezilerin hiç birinde sorun çıkarmadı 5. vitesi hız dişlisi takmama rağmen gayet başarılı bir hızlanma sergiliyordu. evet görüntüsü değişikti ama siyah rengini iyi yıkar grenajlarını iyi parlatırsanız görüntüsü güzel oluyor tavsiye ederim. kapıdağ turunda artçım olduğu halde gayet başarılı bir performasn sergilemişti ayrıca düz yolda 1-2 kişi için hız ayrımı yapmaması hoş bir durum. bu fiyata gerçekten güzel ve çok yönlü kullanıma uygun bir motor.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

Motosikleti
    skygo SG250-4
    Alıntı birolbirinc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet motrumu satım ama her şeye rağmen güzel bir motordu işlerime yatırım amaçlı olarak sattım ayrıca arkadaşların çoğu motorlarını büyüttüler ve benim motor biraz ufak kaldı ama buna rağmen güzel bir motordu hiç bir yolda beni bırakmadı gezilerin hiç birinde sorun çıkarmadı 5. vitesi hız dişlisi takmama rağmen gayet başarılı bir hızlanma sergiliyordu. evet görüntüsü değişikti ama siyah rengini iyi yıkar grenajlarını iyi parlatırsanız görüntüsü güzel oluyor tavsiye ederim. kapıdağ turunda artçım olduğu halde gayet başarılı bir performasn sergilemişti ayrıca düz yolda 1-2 kişi için hız ayrımı yapmaması hoş bir durum. bu fiyata gerçekten güzel ve çok yönlü kullanıma uygun bir motor.
    dostum motocar'ı kaça sattın acaba? 2. el fiyatları ne alemde onu öğrenmek için soruyorum bende motocar almayı düşünüyorum. işim gereği çok kullanışlı
    Rüzgarın yüzünü okşamasına izin ver ama şeytanın kulağına fısıldamasına asla!

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    olcay hocam paylaşım için.test için teşekkürler.. aslında coktandır bu motorun testini merak ediyordum.. saolasın..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    İlgilenenlere benim bir sorum olacak;Kanuni freedom 200 adında bir model daha çıkardı,kanımca motocar 200 deki motorun aynısına sahip.merak ettiğim şey bu motoru alan,deneyen ya da inceleyen varmı?
    Varsa freedom 200 hakkındaki düşüncelerini iletirlerse çok iyi olacak.Tip olarak hoşuma gidiyor.Fiyatı da uygun gibi geldi(3.250 YTL)

Motosikleti
    roadracer
    Kanuni freedom 200 hakkında yazdığıma yanıt geldi;

Sayın Hayati Bey,

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür eder, uzun yıllar keyifli sürüşler dileriz. Freedom 200 modelimiz

mayıs ayının son haftası yetkili bayiilerimize sevk edilmeye başlanacaktır. Konuyla ilgili sizden ricamız

yetkili bayiilerimize başvurmanızdır. Gerekli olan bilgileri yetkili bayiilerimizden ya da yetkili servislerimizden

öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Figen PEHLİVAN

Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

KURALKAN Mot. Arç. Ürt. S. Ve Dış Tic.A.Ş.

Eski İzmit Yolu Üzeri Tepeören Mevkii

34940 Tuzla / İstanbul

Tel: 800 261 33 43

Tel: 216 581 21 81

Faks: 0216 304 05 55

Web: www.kanuni.com.tr

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    acık konusmak gerekırse begenmedım.......

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kanuni'nin resmi sitesinden yol hikayesi
    Alıntı Kanuni Yol Hikayesi adlı üyeden alıntı
    Motocar 200 ile 9890 km yol yaptık. Aracın uzun ve kullanışlı şasesi özellikle iki kişi kullanımlarda inanılmaz rahatlık sağlıyor. Motocar 200 boyutu ve özellikleriyle sürüş rahatlığını kullanıcısına anında hissettiriyor. Geniş görüş açısı sağlayan aynalar, güçlü aydınlatma ve sinyal ikaz lambaları diğer araçlar tarafından daha rahat fark edilmenizi sağlıyor, ayrıca yolculuk esnasında güveni hissediyorsunuz. Aracın motorunda bulunan Balancer sistemi sayesinde minimum vibrasyon yolculuğu çok daha keyifli hale getiriyor. Uzun şasesi ve güçlü motoru sayesinde sepet takılarak kullanım içinde ideal bir araç. Geniş sürücü ve yolcu basamakları yolculuk esnasında rahatlık sağlamaktadır. Stabilize yol kullanımına uygun bir araç, yol tutuşu çok iyi. Motordaki güç, ivmelenme tatminkar bir sürüş sağlıyor. Standart kullanımda 100 km.’de 2,4 lt. Seri ve süratli kullanımda 100 km.’de 3,65 lt. yakıt sarfiyatı bulunmaktadır. (Yakıt sarfiyatı testleri tek kişi ve iki kişi olarak yapılmış olup verilen değerler ortalama değerlerdir.) Motocar 200 ile gerek şehir içi, gerekse şehir dışı yol kat edilmiştir.İstanbul-İzmit – Adapazarı – Bursa - Tekirdağ ve Bilecik illerinde uzun yol testleri de yapılmış olup, görülen ufak hatalar AR-GE birimi tarafından giderilmiştir ve sonucunda tüm testleri yapılmış olup sürüşe hazır bir model ortaya çıkmıştır.
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    URL=http://imageshack.us][/URL]
    Shot with FinePix2800ZOOM at 2007-08-06[/QUOTE][/QUOTE]

birkaç başlığa daha bu resmi koymuştum daha isteyen varsa resim bol

merak ettiğiniz bişi varsa sorun detaylı bilgi verebilirim

motorumdan cok memnunum

görüldüğü üzere bol bol geziyorum

Motosikleti
    roadracer
    @harbiturk resimler çok güzel.Siyah renk te çok yakışmış motocar a.Kaç km. yol yaptın bu ara onu merak ettim.Herhangi büyük bir sorun yaşadınmı?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    yazbaşında motor 20 binde idi şuan 25binde eylül sonu 26bini geçer sanırım yol yapmak sorun değil canım sıkıldıkca atlayıp biyerlere gidiyorum en ufak bi akşam gezmem 50 kmden aşaği değil ki haftasonları bu 200 km yi geçiyor ve çoğunlukla da iki kişi ve artçım inanılmaz rahat ettiğini herzaman söylüyor arkatarafın uzunluğu ilave yük almama olanak tanıdığı için herhangi bir sıkıntı çekmedim titreşim olmayışı bu motorun en buyuk avantajı neden piyasada az olduğunu ise anlamış değilim bundan önceki motorum keway sl150 idi motordan titreşim yüzünden neredeyse nefret ettim desem yeridir kabul çok yakışıklı idi ama ben motoru seyretmek için almadım ki gezmek için aldım ve butun seyahat zevkimin içine ediyortitreşim

çoğu kişi çirkin oldupunu soyluyor bu motorun ama bana sorarsan tek sorun kanuninin satış stratejisinin bu motor üzerinde yoğunlaşmamış olması birde bizim milletin boş istekleri

efendim çelik jant disk fren yok bilmem ne bunların ne işe yaradıını bilmeyen insanlara honda transalp in varaderonun en yeni en yüksek model marka motorların bile bmw de dahil enduro motorları tel jant lı içlastikli tabiki bir nedeni var bunu kime nasıl anlatasın

neysem kısaca bu motoru aldığıma çok memnun oldum oldukca zevkli hele trafikte bir gidişi var ki sorma taabiki herzaman değil arada aşka gelince veriyorum gazı

bu aralarda arka dişliyi değiştirme isteğima var ama yaprmıyım bilmiyorum

Motosikleti
    roadracer
    Bilgiler için çok teşekkürler.Sana tüm yorumlarından dolayı aynen katılıyorum.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    sende de ybr var galiba

ben bunu almadan önce ybr düşünmüştüm birkaçtane temiz motor buldum bindim pek performanslı görmedim bu motora binince hemen ok diyip aldım belki ybr kadar sağlam değildir bilemiyorum zaman gösterecek ama ben pişman değilim hatta cbf 150 son kararım dı iyiki almamışım diye çok çok seviniyorum o motor bana nerden baksan 4000 ytl ye gelecekti bu motor onun yarı fiyatına geldi satılığa çıkardım kararlıyım sıfırını alacağım yada fredom olabilir ama kesinlikle yine bu motoru taşıyan bi motosiklet olacak

Motosikleti
    roadracer
    Evet haklısın bende ybr var.Aynı sınıf,daha performanslı bi motor olarak motocarla ilgileniyorum.
    Sendeki siyahın resimlerini görünce iştahım baya kabardı.Siyah çok yakışmış motocar a.
    ybr de artçıyla giderken bayağı çile çekiyorsun.Üstelikte herne kadar son hız 110-120 deselerde inanma,ortlama 95-100 ancak yapıyor.Bundan dolayı da şehirler arası yolculuk eziyet oluyor.
    Tek tedirgin olduğum nokta motocarda ybr kadar konfor ve dayanıklılık varmı şeklindeydi.Senin yorumlarınsa bu konuda beni epey yüreklendirdi.Ybr yi satıp az bir farkla siyah motocar 200 ün sıfırını almayı düşünmeye başladım.İnşallah pişman olmam.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    pişman olacağını sanmıyorum eğer 250 cc lik bi marka motor alamıyorsan onlara en yakın seceneğin kanuni 200 cc lik modeller bu freedom da olabilir cros da aynı motoru taşıyan başka modeli de olabilir eğer karar vermekte zorlanıyorsan bu motoru taşıyan motosikletlerden birine binip kıyaslama yap senin için daha garanti olur ( geçen burdan biri bana motor nasıl falan dedi verdim anahtarı 5 dakka bi tur attı altında 150 cc lik keway vardı bundan oncede caracal 200 e binmiş hepsinden daha hızlı ve çekişi yüksek diyerek bayiye pazarlığa gitti takas falan yapmak istiyordu ne oldu bilmiyorum )

Motosikleti
    roadracer
    Keşke benim de bir deneme şansım olsa...
    Buralarda henüz göremiyoruz bu motorlardan.
    Freedom 200 ü bir ara gördüm ama sahibini görüpte isteme fırsatım olmadı.

usta 67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm vites göstergesi varmı

arkadaşlar merhaba, uzun zamandır ben de bu motoru takip ediyorum ancak benim kullanım amacım sizinkinden çok farklı. bende 78 model yandan sepetli rus planet var. bildiğiniz gibi bu motor 350 cc ve iki zamanlı. bu yüzden çok müsrif bi motoru var. bazen 1 litre benzin 10 kilometre götürmüyor.( bu da enjeksiyonsuz, tüpsüz bi şahinden fazla yakıyor demek ) ama ne yalan söyleyeyim yaktığı kadar yük taşıyo.geçen ellişer kiloluk sekiz yem çuvalını bi de beni yani 480 kiloyu sorunsuz taşıdı. bana dağda, bayırda, bağda, bahçede kullanabileceğim, yük taşıyabileceğim planetim kadar güçlü bi motor gerek. motocar 200 ü uzun zamandır takip ediyorum. kullanıcı arkadaşlara sorum şu: bu motora sepet taktığımda benim ihtiyaçlarımı planet gibi karşılayabilir mi? cevap için şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler