Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero Karizma Test -İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    güzel olmus.

hero su motoru 6500'te tutsaydı,bajajı ekarte edebilirdi.

tipi ile ilgili yorumlara da gülüyorum,adamlar ugrasmıs,video cekmis insan olumlu birsey yazacagına yok tipe bak,yok suna.

la bi teknik detaya değin,soru sor,bilgi al.

ama yok mutlaka elestiricez,yoksa bi yerimiz şişer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Elinize saglik gercekten cok guzel bir inceleme olmus benim tek sikintim yakiti bu inelemede yakit 100 km 3 lt demissiniz ama ben 4 lt den assa asla yakiti dusmedi yani sizde km de 130 yakiyo bende en az 180 - 190 kr yakiyo bi care bulamadim servis imkansiz oyle yakmasi dio ben yakiyo karbirator buji hava filtresindendir belki diorum biseyi yok iy onlar dio 5000 6000 km den sonra gel ayar yapalim duzelir dio

Yaw bu motoru sizler 5000 6000 km den sonrami aldiniz anlam veremiyorum heronun yetkili birinede ulasamiyorum ben kuryelik yapiyorum cok kisi soruyo denettiriyorum da motoru sanki reklamcisiymisim gibi ilk begenmiyolar binince guzel didisi var rahat ama cok ziriltizi var diolar ziriktiyi hallediyolar fitille diorum o zaman iy diolar yakiti soruyolar 130 - 140 kr diorum 180 - 190 desem ucundan gecmezler valla cok kisi para bulalim alcaz motorumu satip bundan alcam dio ama hero yetkilisine ulasip bi care bulamazsam yakita sorun buyuk olur... musteri cok kaybeder yeni iken piyasada

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    inceleme için emeğinize sağlık. tabi şekil şemal konuları zevk meselesi ama tipi sanki "amcasının kızıyla evlenmiş fazer600'ün çocuğuna" benziyor. arka amortisor tek monoshock olsa bi nebze bişeye benzeyebilirdi. karbüratör ve kampana konuları bence de çok abes olmuş artık 2017 geliyor. bu paralara satılan motorlarda insanlar biraz donanım istiyor artık.

Kedke istanbulda olsam biri olmazsa diger servis care olur ama ankaradayim ve tek servis var oda 🙁🙁🙁

Motosikleti
    Mondial kt150
    [QUOTE=Ahmet135;3990549]Elinize saglik gercekten cok guzel bir inceleme olmus benim tek sikintim yakiti bu inelemede yakit 100 km 3 lt demissiniz ama ben 4 lt den assa asla yakiti dusmedi yani sizde km de 130 yakiyo bende en az 180 - 190 kr yakiyo bi care bulamadim servis imkansiz oyle yakmasi dio ben yakiyo karbirator buji hava filtresindendir belki diorum biseyi yok iy onlar dio 5000 6000 km den sonra gel ayar yapalim duzelir dio

Yaw bu motoru sizler 5000 6000 km den sonrami aldiniz anlam veremiyorum heronun yetkili birinede ulasamiyorum ben kuryelik yapiyorum cok kisi soruyo denettiriyorum da motoru sanki reklamcisiymisim gibi ilk begenmiyolar binince guzel didisi var rahat ama cok ziriltizi var diolar ziriktiyi hallediyolar fitille diorum o zaman iy diolar yakiti soruyolar 130 - 140 kr diorum 180 - 190 desem ucundan gecmezler valla cok kisi para bulalim alcaz motorumu satip bundan alcam dio ama hero yetkilisine ulasip bi care bulamazsam yakita sorun buyuk olur... musteri cok kaybeder yeni iken piyasada[/QUO
    selamın aleyküm ahmet bende seninle hem fikrim motoru aldım önde kafa ziriltisi herneyse ince yapışkanlı sünger aldım kafayı soktum ziriltiyi kestim şuanda 1200 km deyim ilk bakımda yapıldı bir depoya 330 km gidebildim buda en az 180 kuruş yapar çok yakıyor bende anlamış değilim heronun servis müdürünün numarasi bende var aramak aklıma gelmedi daha yeni düzelir diye düşündüm ama en kisà zamanda ariycam numaramı vereyim sana servis müdürün numarasini vereyim 05312552875

mkitis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero karizma r 2016 model
    Zevkler ve renkler mukayese kabul etmezler ki her kişinin gönlünde bir aslan yatar ,ben karizma aldım 1000 km yaptım motora alıştıkça daha bir başka gözle bakmaya başladım ki ben emekli bir motor tamircisi olarak motoru beğenerek aldım ,bu arada sadece gidon yükselirse tadına doyum olmaz

istanbuldaki karizma kullanıcılarıyla bir buluşma yapalım beyler, ne dersiniz?

benim bi sorum vardı bende hero karizma kullanıcısıyım fakat bu motorlarda galiba kesici yok yada benim karizmada mı sıkıntı var gazı açıyorum sonuna kadar kesiciye falan girmiyor.

Motosikleti
    Mondial kt150
    Alıntı fleast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bi sorum vardı bende hero karizma kullanıcısıyım fakat bu motorlarda galiba kesici yok yada benim karizmada mı sıkıntı var gazı açıyorum sonuna kadar kesiciye falan girmiyor.
    Gazi çektiğin de Son hizin ne kadar 140 geçmiyor motor zaten

haklısın 140 ı geçmiyorda kesici olduğuna dair hiç bir ses duyulmuyor redline a girildiğindede motor ateşlemeyi kesmiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)