Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Dar gelirli misin? Uygun fiyatlı bot mu lazım? Sende gel: Forma Poker Bot İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    nalpergok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Çok faydalı ve güzel bir inceleme.. Ben de bu aralar bot arayışındayım ve YDS diablo 7.4 yazlık bot ile motobot un yazlık modeli arasında kaldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İnceleme gayet başaralı ve bir bottaki 5 korumanın hepsi mevcut o yüzden sağlam değil demeyi doğru bulmuyorum güle güle kullanın

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suleyman bot hakkında ki son yorumları alalım
    Soğukta ve yağmurda nasıl
    su alıyormu
    Sıcak tutuyormu
    Hocam baştan belirteyim kar yağdığı an motosikletini garaja çeken bir kişiyim (tatlı su motorcusu da diyebilirsiniz ) o yüzden en ağır şartlarda deneme şansım olmadı ama kışın yağışsız olan soğuk havalarda kullandım ve soğuktan gerçekten koruyor, ayağı sıcak tutuyor, gezilerde ayağım hiç üşümedi.

Su alma konusunda ise su geçirmiyor. (yine belirteyim karda veya ekstrem şartlarda denemedim ancak hafif yağışta veya bileğe kadar su dolu bir zemine basınca içeri su alma yapmadı şuana kadar.

Fakat yazın kullanıma pek uygun değil. Haliyle soğukta sıcak tutuyor ancak sıcakta daha da sıcak tutuyor maalesef

Son söz olarak şunu rahatlıkla belirteyim ki bu botu tercih ettiğim için çok memnunum. Tam bir F/P ürünü, fiyatına göre sunduğu özellikler gerçekten iyi, bu fiyat bandında bot bakıyorsanız tavsiye ederim.
    crxforever, papazkemal ve huduni bunu beğendiler.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende alayım iyiymiş

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Ben aldim gectigimiz ocak ayinda... suan burnunda bir sökük var... ayrica karli sulu yollarda 10-15 dakika yurudum ve icine su da aliyor... sökük olmayan taraf da su aliyor...
    ALACAK OLAN arkadaslar su geçirecegini bilerek alsinlar... hatta hic almayin gidin baska marka alin...
    motomaxi da aradim ama gonderin botu 18 gun sonra size sonucu bildiririz dediler... fabrika hatasi mi yoksa benden kaynakli mi...

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar ön tarafında dikiş yerlerinden sökülüyor iyi bir bot değil almayın derim
    ferhatkars bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön tarafında dikiş yerlerinden sökülüyor iyi bir bot değil almayın derim
    aynen benimkisi söküldü...
    üstüne 100-150 neyse verin gidip başka bir bot alın... sakın buna ucuz diye para vermeyin...
    bir sene olmadı alalı... daha parayı kurtaramadık bimillah sökükle uğraşıyoz şimdi...
    şimdi gidip ayakkabıcı da sökük yeri diktireceğim...
    işin garip yanı sökük olmayan taraf da su alıyor... dikkatinize sunarım...
    bununla ilgili mt tüketici köşesinde başlık da açtım ama kabul etmediler sanırım...

Grumpy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dar gelırlımısın? Gel, ucuz etın yahnısı burda. Eyvallah bu bızım ekıpmanlar pahalı, haklısınız ama adam akıllı bır botta oyle alınamayacak fıyatlarda degıl. Ictıgınız sıgaradan, cevırdıgınız devırden kısın bır kac ay saglam bır bot alın. Ucuza alıp paranızla rezıl olmayın.

Ucuz olan hıc bır mal kalıtelı degıldır, bıldıgınız, saglamlıgı kanıtlanmıs markalardan sasmayın. Uc kurus fazla olsun basınız agrımasın.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Forma botların koruma açısından eksiği yoktur ama bir kış sezonunda kullandıktan sonra çöp oluyor,çok dayanıksız olduğunu tüm kullananlardan duydum gördüm..

bu fiyatların 150-200 tl daha üzerine çıkabileceklere Hein Gericke marka botları tavsiye ederim..
    Dainese veya Alpinestar kadar pahalı değildir ama gerçekten kaliteli bir marka..

6 sene önce satın aldığım kışlık botumu hala giyiyorum,kozmetik hiçbir yıpranması yok yürürken esneyen noktalarda hafif kılcal çatlaklar oluşmuş sadece..

geçen kış parmak uçlarım bir saati aşan yağmur sürüşünden sonra hafif ıslanmıştı,bu sabah yoğun yağmurda yarım saat sürdükten sonra pes ettiler yine çorap uçlarım hafif ıslandı..

ilk 3-4 sene yine tüm kış kullandım hiç ayaklarımın ıslandığı olmamıştı,benim için parasını hak eden bir markadır

Motosikleti
    bu botun saglam olmadigiyla, 1 yilda sökülmeye basladigiyla ilgili mt tüketici köşesinde başlık da açtım ama kabul etmediler... mt yonetimi de motomax dan yana... millete almayin bunu bizim gibi kaziklanmayin diyecegiz ama yonetim istemiyor sanirim....
    ALMAYIIIIIIN....

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Herkese merhaba dün karşılaştığım manzaradan sonra konuyu hortlatayım dedim. Bundan yaklaşık 1 yıl önce forma marka bu botu bende inceledim ve motomax da çalışan elemanın anlatıklarından sonra almaya karar verdim. Daha 1 ay olmadan bot 3 4 kere giymişken parmak hizası üst kısımdan yırtıldı.

Hemen geri götürüp değiştirmeleri için teslim ettim firmaya gönderildi neyse 1 ay sonra sonuçlandı ve firmadan yenisi geldi. 14 Ocak 2016 da yeni çizmelerimi teslim aldım, yazın zaten giymenin imkanı yok aşırı sıcak tuttuğundan pek kullanmadım ama sonbahar ve kışın en az haftanın 3-4 günü işe gidip gelirken(iş yerinde çıkartıp spor ayakkabı giyiyorum) giydiğim bot dün yine aynı yerinden yırtılmış.

Bu bota yada bu markaya güvenip paranızı yatırmayın, hiç düşmedim belki koruması çok iyidir her türlü darbeye dayanıklıdır bilemiyorum ama bez converse ayakkabılarımın kumaşı bile daha dayanıklı çıktı bunu bilir bunu söylerim..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Hazır bot konusu açılmış iken bende bir soru sorayım.
    İkinci el ve az kullanılmış bot alıp giyer misiniz ?
    30 ile 80 € arası az kullanılmış, yıpranmamış, gayet temiz görünümlü alpinestar botlar var. Bazıları sadece deneme amaçlı kullanılmış.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Edit: Şuan botlar yanımda olmadığından resim yükleyemedim akşam resim yükleyeceğim.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    az kullanılmış olduğuna ve orijinal olduğuna inanmam lazım, bunun için de tanıdık olması lazım. Yoksa anlamlı bir risk değil.
    Yurtdışına giden arkadaş varsa, en güzel o. Sıfırı 90 EUR'a alpine bot bulunabiliyor. =)

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az kullanılmış olduğuna ve orijinal olduğuna inanmam lazım, bunun için de tanıdık olması lazım. Yoksa anlamlı bir risk değil.
    Yurtdışına giden arkadaş varsa, en güzel o. Sıfırı 90 EUR'a alpine bot bulunabiliyor. =)
    Dediğiniz gibi fiyatlar çok uygun. Şuan yazlık alpinestar botlar 80 €'dan başlıyor.

Forumda geçenlerde bir paylaşım vardı. İndirimde ki bot 300 tl idi. Aynı bot Almanya da 0 olarak 40 € fiyatla satılıyor.

Alpinestar yazlık bottan sipariş verdik bakalım. Şubatta elimizde olur

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler