Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

..

Motovento
    REKLAM ALANI
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Aynen dediğiniz gibi.. Çok güzel oldu.. İnanın 2014 X-city motorumdan daha keyifli kullanması..
    Hele o start-stop yokmu muhteşem bişey yaa..
    Yalnız bu hondanın çok güzel modelleri var italyan sitesinde.. Özellikle SH-150 abs modelii çok güzel bayıldım..
    Lakin bizim Ülkemize getirmiyorlar nedense.. Bu yüzden çok kızıyorum hondaya..
    chcts1 bunu beğendi.
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Bu forumda Honda Spacy Alpha kullanan yokmu başka?
    Kimse paylaşım yapmıyor..

Motosikleti
    Yamaha Nmax 155
    Ben de bir alfa ile aranızdayım, ilk izlenimlerim şöyle;
    Motoru alalı 1 ay ya oldu ya olacak, 600km ye ulaştım çekiş ve gidiş olarak güzel, 400km ye kadar artçı almadım sonra da aldığımda hafif rampalara çıktım.
    Yakıt olarak çok iyi, adeta yakmıyor kokluyor , ilk aldığımda bi 26tl lik yakıt aldım. 2. aldığımda gösterge en alttaydı 240km de 20tl lik aldı. sonraki 507km de 22tl lik yakıt aldım.
    Konfor olarak oturuş pozisyonu çok rahatsız ve koltuk sert geldi bana, 90-100km lik uzun yolda 3-4 defa mola vermem gerekti belimi zorladı. Gidon yakın olmasının yanısıra çok alçak yapılmış. bu da uzun yolda bir zorlanma sebebi.
    Şehir içinde çok atik ve çevik, start-stop özelliğini kullanmıyorum, frenleri güvensiz, lastikler aşırı kalitesiz, su görünce yaratık görmüş gibi kaçıyorum. Sorular olursa vaktim oldukça yanıtlamaya çalışırım.

Motosikleti
    Honda Spacy 110
    Alıntı arodat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonraki 507km de 22tl lik yakıt aldım.
    Burada bir hata mı var yoksa ben mi yanlış anladım? 507 Km.de 22 TL lik benzin tüketti gibi anladım ama bu pek mümkün görünmüyor. Motor 507 KM.ye geldiğinde 22 TL lik aldıız herhalde?

Aksi takdirde 100 Km. de 1 litre tüketiyor gibi bir anlam çıkıyor. Bu da mümkün değil. Yaklaşık olarak 100 Km. de 2 litrein biraz altı veya üstü bir tüketim değeri olması lazım. Rodajı yapılmış bakımlı Spacy 110 ile (Alpha değil) şehir dışında 60 Km/s sabit hızda 100 Km yolda 1,74 litre yakıt tükettim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler