Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Maxem 45 litre topcase iyi midir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silikonla kapanır en uygun.
    içten silikonla kapatıcamda dıştanda bir şekilde kapamak gerek delik görüntü gözükmesin diye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bu konuyu rüyamda gördüm çanta kapağın oradan yırtılmış amk :p
    Sağlam çanta düşünmeden ALIN kullanın
    Yakında bunları yan çanta yspacağım resimleri buraya koyarım
    darnglove bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı darnglove adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içten silikonla kapatıcamda dıştanda bir şekilde kapamak gerek delik görüntü gözükmesin diye...
    bu mobilyaların vida yerlerini kapatan incecik yapışkanlı bişey var. koçtaşta falan vardır onlara bi bakabilirsin.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    baktımda ısrarla beyaz ve grilerini bulabildim , birde koçtaşa bakiyim belki vardır...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Mobilya malzemesi satan yerlerde vardır nalbur'dan bakabilirsin
    Vida kapama dersen daha iyi bilirler

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Konuyu açalı çok uzun zaman olmuştu. Baktım ki iyi, kötü, bir sürü bilgilendirmeler olmuş. Gerçi daha önce yazdığım gibi son anda maxem çantadan vazgeçmiş ve gaff marka çanta almıştım ama olsun. Birilerine çok az da olsa faydam olduysa, ne mutlu bana.

Herkes kaliteli ürün kullanmak ister haliyle. Ama imkanlar elvermediğinde 'kötünün iyisi' tabiri misali ucuza, orta halli ürün kullanmaya mecbur kalır. Bizimkisi de o hesap. Çok şükür hiç sorun yaşamadan aldığım çantayı kullanıyorum. Tabi ki de kaliteli bir çanta kadar sağlam olmaz ama gittiği yere kadar gitsin diyorum.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açalı çok uzun zaman olmuştu. Baktım ki iyi, kötü, bir sürü bilgilendirmeler olmuş. Gerçi daha önce yazdığım gibi son anda maxem çantadan vazgeçmiş ve gaff marka çanta almıştım ama olsun. Birilerine çok az da olsa faydam olduysa, ne mutlu bana.

Herkes kaliteli ürün kullanmak ister haliyle. Ama imkanlar elvermediğinde 'kötünün iyisi' tabiri misali ucuza, orta halli ürün kullanmaya mecbur kalır. Bizimkisi de o hesap. Çok şükür hiç sorun yaşamadan aldığım çantayı kullanıyorum. Tabi ki de kaliteli bir çanta kadar sağlam olmaz ama gittiği yere kadar gitsin diyorum.
    gaff nasıl hocam? maxem ile kıyaslayabilir misiniz?
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Merhaba arkadaşlar bende aynı çantayı aldım bugün ve taktım. Bağlantı yerinden hafif oynuyor herkeste böylemi acaba ? Yerinden çıkmaz değil mi . Tabla ile çantanın bağlantı yeri oynayan yer.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaff nasıl hocam? maxem ile kıyaslayabilir misiniz?
    Ben gaff'tan memnunum.Şimdilik ses yapması dışında bir sorun yok.
    Alt kısma sünger v.b.malzemeler koysamda, biraz tıkırtı yapıyor.
    Benden çok daha önce alıp kullananlarda üst kapağı tutan sağ ve soldaki bağlantı plastiklerin de
    Kopmalar olduğunu gördüm.Çok sorun olmaz ama.Küçük ve ince bir zincirle sorun çözülüyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Alıntı onurkcbs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende aynı çantayı aldım bugün ve taktım. Bağlantı yerinden hafif oynuyor herkeste böylemi acaba ? Yerinden çıkmaz değil mi . Tabla ile çantanın bağlantı yeri oynayan yer.
    Yerinden çıkacağını sanmam. Yine de yerine takınca elle sağlamlığını kontrol etmek faydalı olur.
    telike bunu beğendi.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Bende kappa k46 kullanmaya basladim , monoloc sistem mevcut tek tusla cikarabiliyorum ancak hafif bir oynama yapiyor alttan 4 vida ile tablaya sabit durumda , 2-3 vida ile takviye yapildignda oynamanin duracagini dusunuyorum ama bunu yaptigim zaman tek tusla cantayi cikarma ozelliigi iptal olacak cunku tam olarak sabitlenecek direk olarak tablaya

Motosikleti
    KYMCO X TOWN 125
    Ben sl-45 i Cumartesi motoruma taktım.Başta nasıl kilitleneceği konusunda endişem oldu.Kilidi söktüm....olayı çözdüm.Önce tablayı,sonra çantayı yerleştirmeden mekanizma çalışmıyor.Yerleştirdim çok memnunum.Tavsiye ederim.
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Sl45 mi mx45 mi almali peki. Alin size yeni bir tartisma konusu :D

Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim çantayı geri gönderdim değiştirdiler yeni gelen çantada sorun yok fakat hergün geçtiğim arnavut kaldırımlı bir yol var, bu yolda biraz hızlı sürünce kapak çat pat ses çıkartıyor bir süre sonra kilitli olduğu halde kapak kendiliğinden açılıyor.
    bundan önce gene maxem in 45 litrelik daha düşük model bir çantasını kullanıyordum onda hiç bir sorun yaşamamıştım.
    yani maxem in 100 tl olan 45 litrelik modeli daha sağlam. sl 45 in ise malzemesi kalitesi daha iyi ve görünüşü daha hoş ama kilit tertibatı tırt. eyyorlamam bu yöndedir dostlar.
    Geçen ay aldım. Fiyatına göre fena değil. Ancak çantayı kapatıp mandalını da kilitledikten sonra biraz sarsıntılı bir yoldan geçersem kendiliğinden açılıyor. Bu arkadaş da aynı sorundan bahsetmiş. Bize mi piyangodan denk geldi, yoksa genel bir sorun mu bilmiyorum.

Alıntı redbullah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ay aldım. Fiyatına göre fena değil. Ancak çantayı kapatıp mandalını da kilitledikten sonra biraz sarsıntılı bir yoldan geçersem kendiliğinden açılıyor. Bu arkadaş da aynı sorundan bahsetmiş. Bize mi piyangodan denk geldi, yoksa genel bir sorun mu bilmiyorum.
    Ben SL40 modelini 3 yıl kadar kullandım, çok memnun kaldım. Tek sorun 40 litre olmasıydı, yine alırsam 45 litre olan modeli alırım. Daha büyük boyut yok galiba. Bazı markalarda 50lt civarında çantalar var sanıyorum.

Motosikleti
    Mondial 180 Zone S & Mondial RT 100
    Alıntı redbullah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaca aldin? 2015 te 150 TL ye almistim

http://www.motosiklet.net/forum/test...ml#post3705966

Artci ile 2000km Türkiye yi gezdim. tavsiye edilen 5kg max.dan daha fazla yüküm vardi. 1 kere olsun seyir halinde hic acilmadi veyahut düsmedi. 2 tane kask almasi baska bir ayricalik.

Resimdeki Maxem SL45 Case elimde halen mevcut. isteyene satabilirim.

hakan1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200 4V
    Maxem çok iyi İtalyanlardan tek farkı bi tık ağır olması.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    2014 yılında nc ye taktım 2 yıl kullandım sattım 2020 yılında cub aldım onda da aynı çanta vardı onu da 3 yıl kullandım fazla para vermeye gerek yok bence tavsiye ederim
    şimdi de sıfır dio aldım ona sıfır bi maxem yakışır bagaj aparatı olandan alacağım

tommygun bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)