Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maxem 45 litre topcase iyi midir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 180 Zone S & Mondial RT 100
    cok sagolun kafam rahatladi simdi

ilk basta Shad Sh 33 e odaklanmistim. ama baktimki fiyat olarak maxem SL 45 ve Shad Sh 33 ayni .

hic olmazsa maxemin hacmi büyük,sh 33 e göre rahatlikla fazla esya alir. gerci 5-6 kg dan fazlasi zaten sakincali bildigim kadariyla. ama yinede iki kisi tura ciktigimizda kasklarimizi rahatlikla muhafaza edebiliriz diye düsünüyorum.

birde dedigim gibi yilda 1-2 anca sürme firsatim olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    arkadaşlar ben bu Maxem 45 litre topcase den aldım sanırım kilidinde bir sorun var tam tur dönüp kapağı kilitlemiyor ya da ben bir şeyi yanlış mı yapıyorum? kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Motosikleti
    Merhaba Arkadas,

Ben 2 gün önce taktirdim Ayni cantayi.ilk basta bende bozuk sandim ama satici nasil kapandigini gösterince hemen caktim davayi.

En alttaki kirmizi rühme push yazan malum cantayi sökmek icin.

Esas büyük kirmizi kare kapagi ,cantayi kapattiktan sonra assagi degil üzerine dogru sanki iceri sokmak istiyormus gibi bastiracaksin. Farkli bir yöntem. Ama tabi kilit bozuk ise onu bilemem
    sagat bunu beğendi.

bomber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R,Yamaha FZ6 Fazer
    Arkadaşlar bu çantayı kullanıyorum ve aldığım model sırt dayamalı üstünde bagaj bağlayabileceğim bir model ben 170'e almıştım fiyatları artmış biraz.
    ilan
    Aldıktan sonra tablayla beraber 4 adet pul ve vida seti geliyor, hırdavatçıdan 2 adet set daha aldım ve toplam 6 noktadan motoruma sabitledim, motorla da gayet süratli (200 km civarı) yolculuklar yaptım, ayrıca sırt dayaması da artçım için gayet güven vericiydi, arada bir tablanın kapağını açıp bağlantı noktalarını çatlak var mı kontrol ediyorum gayet sağlam duruyor. Sonuç olarak ben memnunum aldığım üründen, burada paramı sokağa atacak kadar zengin değilim filan denmiş, doğrudur, kappa süperdir, shad ondan sonra gelir falan da aynı özelliklerde (sırt dayama+ kargo parçalı) bir ürün 600 lira civarı, bu ürünle biraz güçlendirmeyle aynı performansı elde edebilirsiniz, yeter ki biraz uğraşma isteğiniz olsun..

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara para verme. 2 hafta sonra kırılıp da taksici arkandan çantayı getirdiğinde ne demek istediğimi anlarsın. Çanta mutlaka kaliteli olmalı. kappa givi veya shad dışında çanta bakma.
    abi büyüğümsün ama artık sıktı bu çok bilmiş muhabbetleriniz boş konuşma bence maxem 45L kullanan çok tanıdığım var kimsenin başına böyle bişey gelmedi. boşa sıkıyonuz anca bok atmaktan başka bi işe yaramazsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

offf off ne boş konuşan adam var hakkaten boş muhabbet biri hayatında canlı bile görmediği mala bok atar, diğeri (adam büyük lazım demesine rağmen) 35lt yeterse 35 kappa al der. aga bilmiyosanız konuşmayın. görmediyseniz kullanmadıysanız yorum yapmayın. şurda kirlilikten başka bişey yapmıyosunuz. kuru gürültüsünüz artık be

Motosikleti
    Dedigim gibi bir kac gün oldu alali ve 300 km yol yaptim.

Canta baya doluydu tahminen 6-7 Kg esya vardi.

En önemlisi bir yere gittigimde kaski ve Motorceketimi Elimde tasima gibi bir derdim kalmadi.

Marka herzaman kalite demek degildir.

Maxem 45 kesinlikle tavsiye ederim.

Sahibindende 139 tl ye buldum 0 büyük ihtimal ile alacağım. Sırt dayamalı en uygun nerede var bulan var mı acaba ?

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı gamalulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadas,

Ben 2 gün önce taktirdim Ayni cantayi.ilk basta bende bozuk sandim ama satici nasil kapandigini gösterince hemen caktim davayi.

En alttaki kirmizi rühme push yazan malum cantayi sökmek icin.

Esas büyük kirmizi kare kapagi ,cantayi kapattiktan sonra assagi degil üzerine dogru sanki iceri sokmak istiyormus gibi bastiracaksin. Farkli bir yöntem. Ama tabi kilit bozuk ise onu bilemem
    Hocam alttaki kırmız düğmenin olayını çaktım ama kapağı bir türlü kilitleyemedim. Üstteki pull yazan mandalı her türlü konuma getirdim ama anahtar bir türlü tam dönüpte mekanizmayı kilitlemiyor. Satıcıyı arayıp durumu anlattım, ürünü göndsrin değiştirelim dediler sanırım benim çantanı kilit mekanizması bozuktu.

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    yarın bende budan alıcam kısmetse işimi göreceğini tahmin ediyorum , benim için önemli olan artçı rahat olsun arkadaki sissy barı çıkarınca

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    benim çantayı geri gönderdim değiştirdiler yeni gelen çantada sorun yok fakat hergün geçtiğim arnavut kaldırımlı bir yol var, bu yolda biraz hızlı sürünce kapak çat pat ses çıkartıyor bir süre sonra kilitli olduğu halde kapak kendiliğinden açılıyor.
    bundan önce gene maxem in 45 litrelik daha düşük model bir çantasını kullanıyordum onda hiç bir sorun yaşamamıştım.
    yani maxem in 100 tl olan 45 litrelik modeli daha sağlam. sl 45 in ise malzemesi kalitesi daha iyi ve görünüşü daha hoş ama kilit tertibatı tırt. eyyorlamam bu yöndedir dostlar.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim çantayı geri gönderdim değiştirdiler yeni gelen çantada sorun yok fakat hergün geçtiğim arnavut kaldırımlı bir yol var, bu yolda biraz hızlı sürünce kapak çat pat ses çıkartıyor bir süre sonra kilitli olduğu halde kapak kendiliğinden açılıyor.
    bundan önce gene maxem in 45 litrelik daha düşük model bir çantasını kullanıyordum onda hiç bir sorun yaşamamıştım.
    yani maxem in 100 tl olan 45 litrelik modeli daha sağlam. sl 45 in ise malzemesi kalitesi daha iyi ve görünüşü daha hoş ama kilit tertibatı tırt. eyyorlamam bu yöndedir dostlar.
    diğer 45lik dediğiniz tek anahtar sokulup açılan dimi? basit bir kilit sistemi olan çanta? yani o daha mı sağlam?
    sagat bunu beğendi.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diğer 45lik dediğiniz tek anahtar sokulup açılan dimi? basit bir kilit sistemi olan çanta? yani o daha mı sağlam?
    evet hocam, bahsettiğim yolda onun kapağı da tıkırdıyordu ama hiç açılmadı. bu resimdeki çanta.
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    bu çantadan bende almak istiyorum http://www.hepsiburada.com/maxem-mx-...ah-p-OTFE46826

çanta içerisinde alt bağlantı tablası çıkmaktadır diyor.Cbf150 ye takmayı düşünüyorum.Direkt olarak baülayabilirmiyim yoksa çanta için bir parça vs. almam gerekçek mi montajını yaparken.CBF150 için büyük gelir mi bu ebatta bir çanta bir de

Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı Alper.A adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çantadan bende almak istiyorum http://www.hepsiburada.com/maxem-mx-...ah-p-OTFE46826

çanta içerisinde alt bağlantı tablası çıkmaktadır diyor.Cbf150 ye takmayı düşünüyorum.Direkt olarak baülayabilirmiyim yoksa çanta için bir parça vs. almam gerekçek mi montajını yaparken.CBF150 için büyük gelir mi bu ebatta bir çanta bir de
    Bazı motorlara direkt takılıyo ama sanırsam cbf için arka çanta demiri de alman lazım. Cbf150 başlığındaki dostlar daha iyi bilirler onlara sor istersen.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet hocam, bahsettiğim yolda onun kapağı da tıkırdıyordu ama hiç açılmadı. http://images.hepsiburada.net/assets...OA_3335487.jpg bu resimdeki çanta.
    Çok teşekkür ederim
    Yiğit Can

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    benim düşündüğüm model ise bu , bağlantı demiri içinde bu aparatı kullanıcam forumda bu şekilde kullanan var mı acaba artçı açısında bir güvenlik sıkıntısı çıkarır mı ?

http://www.hepsiburada.com/maxem-sl-...ah-p-OTFE47767

http://s1231.photobucket.com/user/es...a/012.jpg.html

http://s1231.photobucket.com/user/es...a/009.jpg.html

http://s1231.photobucket.com/user/es...a/010.jpg.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:25 ----------

şimdi sonuç olarak kullananlar eski olan MX-45in yeni olan SL-45 ten daha kaliteli ve sağlam olduğunu mu söylüyorlar ?

çok kararsız kaldım hangisi ?

http://www.hepsiburada.com/maxem-mx-45-lt-arka-canta-siyah-p-OTFE46826

http://www.hepsiburada.com/maxem-sl-45-lt-arka-canta-siyah-p-OTFE47767

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi büyüğümsün ama artık sıktı bu çok bilmiş muhabbetleriniz boş konuşma bence maxem 45L kullanan çok tanıdığım var kimsenin başına böyle bişey gelmedi. boşa sıkıyonuz anca bok atmaktan başka bi işe yaramazsınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

offf off ne boş konuşan adam var hakkaten boş muhabbet biri hayatında canlı bile görmediği mala bok atar, diğeri (adam büyük lazım demesine rağmen) 35lt yeterse 35 kappa al der. aga bilmiyosanız konuşmayın. görmediyseniz kullanmadıysanız yorum yapmayın. şurda kirlilikten başka bişey yapmıyosunuz. kuru gürültüsünüz artık be
    Daha önce bu çantalardan kullandım. 1 haftada kırıldı. Asıl sen kendin kullanmadığın malı övüyorsun. Böyle bir yorum yazması için insanın ya aptal yada sarhoş olması lazım. Her ikisi de bir arada olabilir kuvvetle muhtemel. Yoksa maxem mi satıyorsun ? Bu da bir ihtimal.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    ben buradan almıştım
    memnun kalmayıp sattım
    satma nedenim motoru yıkarken içine su alıyordu. Fiyatına göre çok işlevsel çanta.Lakin kapağı tam otumuyor sağa sola yamuluyordu.

http://www.zirvemotor.com/page.php?act=urunDetay&urunID=1076&name=maxem-motor-cantasi-sl-45-bagajli

http://www.zirvemotor.com/page.php?act=urunDetay&urunID=1074&name=maxem-motor-cantasi-sl-45

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben buradan almıştım
    memnun kalmayıp sattım
    satma nedenim motoru yıkarken içine su alıyordu. Fiyatına göre çok işlevsel çanta.Lakin kapağı tam otumuyor sağa sola yamuluyordu.

http://www.zirvemotor.com/page.php?act=urunDetay&urunID=1076&name=maxem-motor-cantasi-sl-45-bagajli

http://www.zirvemotor.com/page.php?act=urunDetay&urunID=1074&name=maxem-motor-cantasi-sl-45
    peki takmak ve çıkarmak kolaymıydı yani gerektiğinde tek tuşla çıkarıp yıkayabilme imkanı varsa çok iyi olabilir....kapak çanta doluyken mi oturmuyordu yoksa normalde de oturma sıkıntısı vardı sl 45 modelinde ?

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce bu çantalardan kullandım. 1 haftada kırıldı. Asıl sen kendin kullanmadığın malı övüyorsun. Böyle bir yorum yazması için insanın ya aptal yada sarhoş olması lazım. Her ikisi de bir arada olabilir kuvvetle muhtemel. Yoksa maxem mi satıyorsun ? Bu da bir ihtimal.
    Yok sattığım falan yok. Ama kullanan birsürü arkadaşım var her modelini 45lik 40lık hatta kendim ignite modelini alacaktım o sağlamlığı ve kaliteyi görünce. Kuru sıkmıyorum yani. Hatta ben de kullandım çok sağlamdı diye yalan da söyleyebilirim ama gözümle gördüğümü söylüyorum. Çok da memnun arkadaşlarım.

Ha bi de senin gibi boş adamlarda bu var. Biri senin inada sevmediğin mala iyi diyince "hayırdır bayisi misin?" Der bayisi olsam sana laf mo anlatmakşa uğraşırım. Alan alıyo zaten siz yiyin birbirinizi burda der geçerim. Boş konuşuyon aga. Alayına muhalefetsin tüm forumda. Maxem kullanan hiçbir arkadaşımda şikayetçi olmadı çantasından.
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)