Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ls2 ff370 shadow neon kask kullanan varmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Merhaba ls2 nin yeni modeli ff370 shadow çene açılır modelini kullanan varmı ? Sizce fiyatına değer mi ? Rüzgardan ıslık sesi yaptığını duydum eski modelde. Güneş vizörü düğmesinden ses yaptığını yazanlar var. Başka bir konuda çene açılır olması kaza esnasında korurmu korumazmı tartışılır. Şuan kullandığım model ff 351 büyük geldiğinden dolayı kafamda rahatça sağa sola yukarı aşağı oynuyor. Bu yüzden bütçeyi aşmayacak yeni bir kask düşünüyorum. Bu model hoşuma gitti. Fosforlu olmasıda dikkat çekici görünürlük arttırıcı gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Cevaplarınızı bekliyorum güncel...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    dostum mat siyahını kullanıyorum herdaim kulaklık olduğundan ve vizörüm açık olduğundan rüzgar olayına yorum yapamam ama vizör kapakları düşüp düşüp duruyo şimdiden 2 takım düştü 15 tlden hesapla..
    onun dışında bi sıkıntısını görmedim kaç defa elimden motordan raftan falan düştü daha bişi olmadı ara sıra sıkıp bakıyorm çatırdama varmı diye bişi yok şimdilik ama 200 tl lik kask çok da bişi bekleme

lazım olduğunda işini yapsında konfor aramıyorum ben....

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Alıntı fromghetto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum mat siyahını kullanıyorum herdaim kulaklık olduğundan ve vizörüm açık olduğundan rüzgar olayına yorum yapamam ama vizör kapakları düşüp düşüp duruyo şimdiden 2 takım düştü 15 tlden hesapla..
    onun dışında bi sıkıntısını görmedim kaç defa elimden motordan raftan falan düştü daha bişi olmadı ara sıra sıkıp bakıyorm çatırdama varmı diye bişi yok şimdilik ama 200 tl lik kask çok da bişi bekleme

lazım olduğunda işini yapsında konfor aramıyorum ben....
    Evet çene kısmından şüpheliyim özellikle kaza sırasında korurmu korumazmı belli değil. Vizör kapağının düşmesi kötü bi durum. Şuanki kaskımda hiç bi sorun yaşamadım yaklaşık 9 ay kadar kullandım. Sadece büyük gelmesinden dolayı değiştirmek istiyorum. Sonuçta kask bu önemli...

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Benim kaskta sıkıntı yok ama rüzgar sesi var.
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)