Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Sava 50 MC Lastik nasıldır ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    Cbr 250 de kullanan yok mi bu lastiği? Michelin takımını 700 TL'ye alabiliyorken bunu almak mantikli olur mu? Fazla para da vermek istemiyorum lastiğe. İsimizi gorecek bir lastikse markaya para vermeyelim boşuna.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    scooter, maxiscooter vs. sahipleri ve sava MC38 maxiscooter lastiğini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. savanın en son çıkan 3 hamurlu lastiğidir.
    ben kullanıyorum çok memnunum

wurtz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 250 ABS
    MC 50'nin soft versiyonunun fiyatı Michelin Pilot Street'ten daha yüksek.

Normal versiyonunu kullananların yorumu önemli. 500 TL arka lastiğe verilecekse Pirelli ve Metzeller'e yönelinir.

Motosikleti
    mondial 150 z one
    Bugun itibari ile bende sava mc 50 racer aldim.mondial z one 150
    ön lastik 90*90*17
    Arka lastik 110 *80*17
    90*90*17 ebadi olmadigindan onun yerine 100*80*17 ebadini aldim toplamda 350 tl
    Henuz taktirmadim takma parasida muhtemelen 50 tl tutar diye dusunuyorum
    Gorunus itibari bu lastik yola tutunur mu izlenimi verdi.yaris motorlarinin lastiklerine benziyor .uzerinde slovenya uretimi oldugu yaziyor.devamli olarak asfalt zeminde kullanicam kullandikca performansini degerlendiririm.

Motosikleti
    mondial 150 z one
    2-3 gunluk kullanimda sava mc 50 ye puan vermek gerekirse 10 uzerinden 9 asfalt ve kuru zeminde tabii ki.islak zeminde kullanmadim.fren kabiliyeti on ve arka icin bekledigimden iyi. Viraj kabiliyeti cok yuksek .isabetli bir secim yapmisim

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Pcx imde mc38 kullaniyorum 9000km oldu çok memnunum tavsiye ederim.
    Irc fiyatina michelin kadar kaliteli bir lastik aliyorsunuz.

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    mc 32 hem yaz hem kış kullanılırmı iyi forumlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Sava'nın scooter lastiklerinin iyi olmadığını söylüyorlar, scooter için michelin city grip alın pişman olmazsınız. Ucuza kaçmamak lazım.

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    bende sava mc 32 lerimi sipariş ettim pulsar için umarım kuru yol performansıda iyi çıkar denedikden sonra görüşlerimi editliycem.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Mc 50 yorumu var mi arkadaşlar. Arada yokluyorum burayı. Çifti 400e geliyor

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı krepss45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sava mc 32 lerimi sipariş ettim pulsar için umarım kuru yol performansıda iyi çıkar denedikden sonra görüşlerimi editliycem.
    Alıp kullandın mı? bende Pulsara alıcam var mı başka önerisi olan? mc 32 mi mc 50 mi almalıyım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Yok mu gelen giden. Bakın hele piyasayı araştırıyom. Mc 50 nin soft versiyonuda varmış, fark nedir? aradaki fiyat farkına değer mi?

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Hotlatma denemesi 3. Beyler soruyoz adam gibi cevap veren çıkmıyor. Konu açıyoz 'oyno konolorı açop doroyonooz' tribine giriyosunuz. Bu mudur yani forum?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

.............

Motosikleti
    Pulsar 200ns 2015
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıp kullandın mı? bende Pulsara alıcam var mı başka önerisi olan? mc 32 mi mc 50 mi almalıyım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:42 ----------

Yok mu gelen giden. Bakın hele piyasayı araştırıyom. Mc 50 nin soft versiyonuda varmış, fark nedir? aradaki fiyat farkına değer mi?
    Şuan kullanıyorum mc 32yi ıslak performansı tek kelimeyle müthiş kuruda frenlemesi çok iyi virajdlarda yüzde 80 omru kalmış bi lastik kadar ama peg deydirene kadar yatmam ben diyosan o konudada iyi çabuk ısınıyo lastikler ben açıkçası yazında bi set mc 50 alırım diyodum ama ihtiyaç duymadım en büyük guzelliğide bozuk toprak yollarda performans muthiş

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Arkadaşlar şimdi konuyu toplayalım. İki versiyon var soft ve sade. Sort mesaj tarihinde n11 de 965tl ve aynı tarihte pirelli diablo rosso II 908tl motolastik'de. Isınma süresi hakkında en son yazan arkadaştan başka düzgün bilgi yok. Sanırım herkesin beklentisi şunlar.
    Soft veya sade versiyonunun ısınma süresi, kullanım ömrü vb. durumlara bakarak michelin veya rosso 2 ile karşılaştırma yapabilecek bir arkadaşımız var mı?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Radminox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şimdi konuyu toplayalım. İki versiyon var soft ve sade. Sort mesaj tarihinde n11 de 965tl ve aynı tarihte pirelli diablo rosso II 908tl motolastik'de. Isınma süresi hakkında en son yazan arkadaştan başka düzgün bilgi yok. Sanırım herkesin beklentisi şunlar.
    Soft veya sade versiyonunun ısınma süresi, kullanım ömrü vb. durumlara bakarak michelin veya rosso 2 ile karşılaştırma yapabilecek bir arkadaşımız var mı?
    Hangi michelin diye sorabilirim ? Softunu kullanmadım fakat softu pist lastiği ayarında bir lastik diye biliyorum.
    ''Softsuz'' mc 50 rosso2 gibi radyal bir lastik olmayışıyla bir adım geride iken, tutuş olarak şu anda ''neredeyse'' rosso 2 kadar tutuyor.
    250 cc ye uyan michelinin lastiği ile kıyaslarsak ki o da radyal ''olmayan'' bir lastiktir, mc 50nin yol tutuşunun daha iyi olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS

Yurtdışı sitelerden araştırdığım kadarıyla Mc50 soft olanı 250cc motor yarışlarında kullanıyorlar.
    Çabuk ısınıyor, yumuşak hamurlu, yol tutuşu Rosso 2den iyi, kısa ömürlü.
    Mc50 normal olan f/p ürünü. O fiyatlara alınabilecek en iyi lastik, Rosso kadar yumuşak deği, Yol tutuşu gayet iyi. Eğer fiyat çok gelmezse Rosso 2, fazla para vermeden iyi lastik alayım derseniz mc50 derim.

Motosikleti
    2014 Cbr 650f
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi michelin diye sorabilirim ? Softunu kullanmadım fakat softu pist lastiği ayarında bir lastik diye biliyorum.
    ''Softsuz'' mc 50 rosso2 gibi radyal bir lastik olmayışıyla bir adım geride iken, tutuş olarak şu anda ''neredeyse'' rosso 2 kadar tutuyor.
    250 cc ye uyan michelinin lastiği ile kıyaslarsak ki o da radyal ''olmayan'' bir lastiktir, mc 50nin yol tutuşunun daha iyi olduğunu kolaylıkla söyleyebilirim.
    http://www.lastikdeposu.com.tr/michelin-takim-110-70-17-140-70-17-pilot-street-on-arka-motosiklet-lastigi-pmu6665

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

@ViraneDervis ve @BatuhanK ilginizden dolayı teşekkür ederim.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.lastikdeposu.com.tr/michelin-takim-110-70-17-140-70-17-pilot-street-on-arka-motosiklet-lastigi-pmu6665

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

@ViraneDervis ve @BatuhanK ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    Pilot street... yağmur ve ömür dışında üzüyor :(
    Rica ederim, keyifli sürüşler
    Az silindir, çok iş

ortalama işte.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı sheriff87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hotlatma denemesi 3. Beyler soruyoz adam gibi cevap veren çıkmıyor. Konu açıyoz 'oyno konolorı açop doroyonooz' tribine giriyosunuz. Bu mudur yani forum?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:22 ----------

.............
    Dediklerinize katılmamak mümkün değil
    Aktan B.ktan konular olunca ilgi görüyor malesef

Mc 50 racer lastik kullanıcılarından yorumları bekliyoruz

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)