Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MTS Alarmlı Disk Kilidi Test ve inceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Dün bende aldım bir tane doğrusu böyle bir şey beklemiyordum gayet sağlam ağır ve güzel birşey kilidi kapatıp hafif sarstım önce bir uyardı bip

sonra birdaha bipledi sonra bir başladıki yıkıyor ortalığı hemen kapattım hatta çabuk kapatamadım kendimn heyecanlandım

tavsiye ederim alacak arkadaşlara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    2014/Mart ayında almıştım.. Tarih 2015/Şubat.. Hâla çalışıyor.. Çalışıyordan söylemek istediğim pilleri daha bitmedi.. zaten yedek pili de yanında veriyorlar. Biterse bu sezonda onlarla kullanırım...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkdaşlar bu baktım kilit olarak en mantıklı disk kiliti almak geldi ve gene bir çok araştırmalar sonucu ya çok ucuzları var ya uç noktalarda fiyatlar var incelemem sonucu MTS Alarmlı Disk Kilidini buldum ve aldım ürün çin malı fakat diğer çin malları gibi dandik değil bozulursa atarım die aldm ama maşallah taş gibi çıktı ürünü feyizoğlundan 47 tlye aldım. ürün paketinde 2 tane anahtar ve yedek piller geliyor duyduğma göre o piller 2 yıl falan dayanıyormuş elinize aldığınzda sağlam birşey olduğunu hemen anlıyorsunuz. üründe hırsızlar alarm çaldığında silikon sıkıp susturmasnlar diye haporlır kısımını iç tarafa yapmışlar diske yapışıyor yağmurada dayanlıklı en güzel özelliklerinden biri anahtarsız kilitleniyor en sevdiğim yanı hafif bi darbede oynatmada 3 kez ikaz ediyor daha hızlı bi darbe ve oynatmada 105 Desibel sesindekio cıyıltı kopuyor bazen unutuyorum disk kilidi olduğunu anahtarı takıp akuyu açıyorum dit dit dit dio hemen bangır bangır çalmayışı ilk ikaz olayı çok iyi hem alarımlı hem disk kilidi ben tavsiye ederim yok uyere 200 300 tl ler vermeyin bence buda çok iyi iş görür genede tercih sizlerin

resimler

http://www.feyizoglu.com/images_buyuk/f51/45951Al.jpg

http://img439.yukle.tc/images/3716IMG_3390.JPG

http://img439.yukle.tc/images/4163IMG_3391.jpg

http://img438.yukle.tc/images/602IMG_3392.jpg
    resimler gözükmüyor?

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar bu üründen alma niyetim var kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi acaba ne kadar uzun süre ötüyor? 30 sn den fazla öterse komşularla gece yarısı papaz olurum diye düşünüyorum çünkü motoru koyduğum depoya kediler dadanmıi sürekli motor etrafında hayvan pisliği ve sele üstünde pati izleri oluyor sabahları o kediler seleye çıktı mı ötecek büyük ihtimalle.
    coskun34 bunu beğendi.

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu üründen alma niyetim var kullanan arkadaşlar söyleyebilir mi acaba ne kadar uzun süre ötüyor? 30 sn den fazla öterse komşularla gece yarısı papaz olurum diye düşünüyorum çünkü motoru koyduğum depoya kediler dadanmıi sürekli motor etrafında hayvan pisliği ve sele üstünde pati izleri oluyor sabahları o kediler seleye çıktı mı ötecek büyük ihtimalle.
    2 defa uyarı gibi bir sinyal veriyor eğer motosikletle oynanmaya devam edilirse 30 sn alarm çalmakta. Kedilerden dolayı pek alarm çalmıyor ama motosikletini branda ile kapatıyorsan rüzgarlı havalarda alarm devreye girebiliyor.
    Bune bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı coskun34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 defa uyarı gibi bir sinyal veriyor eğer motosikletle oynanmaya devam edilirse 30 sn alarm çalmakta. Kedilerden dolayı pek alarm çalmıyor ama motosikletini branda ile kapatıyorsan rüzgarlı havalarda alarm devreye girebiliyor.
    Branda ile kapatacağım ama kapalı alanda olacak çizilmesin yada kedi çıkmasın diye. Teşekkürler bilgiler için.

Motosikleti
    ilk harekette 3 defa dit dit dit diye uyarı sinyali veriyor.. sonrası 30 sn boyunca alarm ötüyor..

Bu alarm kedilerde işe yaramıyor.. Alarmı titretmeden çok güzel motorun üstüne çıkabiliyorlar..

Branda da işe yaramıyor.. Brandanın altından girip.. koltuğa güzelce kuruluyorlar..

Kedilerde bildiğin motor delisi yani...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    BENDE bu üründen almayı düşünüyorum ama tek korktuğum branda örtüyorum durmadan alarm çalar mı?

Motosikleti
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE bu üründen almayı düşünüyorum ama tek korktuğum branda örtüyorum durmadan alarm çalar mı?
    Çalmaz.
    Bende hergün branda örtüyorum. sorun yok.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Salih_T teşekkür ederim peki son bişey daha. sudan etkileniyor diyorlar doğru mu?

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    suda pek kalmadı ama muhafazası iyi zannetmem ben hala kulanıyorum 2 yıldan beri pili bile bitmedi :D

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Merhaba, ürünün resmini veya link atar misiniz?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı ilkadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ürünün resmini veya link atar misiniz?
    Hocam bende bu kilidin aynısından kullanıyorum. Linkdeki satıcıyı tanımam ama resimdeki ürün aynı ürün : http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...78556272/detay

Ben hepsiburadadan almıştım 52 TL ye. Şuanda stoklarında yok gözüküyor : http://www.hepsiburada.com/mts-alarm...TFE45951-GUMUS

kilit de bu:
    ilkadam bunu beğendi.

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Bende geçen Hasanpaşaya gittim aşağıdaki ürünü aldım.
    Securage Alarmlı disk kilit 70TL
    Kullanan varmıdır? forumda arattım ama bulamadım
    selamlar

ErenSaritas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 r
    Arkadaşlar bu ürün kullanışlı fakat malesef gözüktüğü kadar dayanıklı değil. Arkadaşımla beraber birer adet almıştık bu modelden fakat malesef bu kilidi kırıp motoru çaldılar. bende şimdi ikinci kilit olarak kullanıyorum. on tekerede abusun disk kilidini aldım.
    hatıra olarak saklıyoruz buyrun fotografı...
    mfg_fatih bunu beğendi.

http://www.motorsepeti.com.tr/Alarmli-Disk-Kilidi-Celik-Alasim-Mts,PR-7920.html
    Linkindekide aynı ürün 10 lira daha ucuz ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:06 ----------

Hemen ala bir tıkladım 9:tl KDV çıkardı

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    bende master lock vardı birtanede bundan alayım beraber takılırlar dedim.sesi baya çıkıyor ama malzeme genel anlamda güven vermiyor sanki plastik gibi.tek bunu kullanmayı düşünüyorsanız uzak durun.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum.Bu ürünü alcam da bir arkadaş benim motora uymadı demiş deliklerden geçmemiş.Yamaha mt25 için alcam deliklere uymama gibi bir problem olur mu ? Ayrıca gece güvenliği için değilde gündüzleri Kadıköy ya da öyle kalabalık yerlere gittiğimde 4-5 saat park etmek için kullanacağım iş görür mü ?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    İki tane vardi bende ikisininde alarmi bi süre bozuldu. Pil değiştirdim falan yine de iflah olmadı

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum.Bu ürünü alcam da bir arkadaş benim motora uymadı demiş deliklerden geçmemiş.Yamaha mt25 için alcam deliklere uymama gibi bir problem olur mu ? Ayrıca gece güvenliği için değilde gündüzleri Kadıköy ya da öyle kalabalık yerlere gittiğimde 4-5 saat park etmek için kullanacağım iş görür mü ?
    Hocam R25 de ek kilit olarak kullanıyorum MTS alarmlı disk kilidini, R25 ve MT25 in diskler aynı olduğundan, disk deliklerinden sorunsuz geçecektir senin de , o konuda kafan rahat olsun.

Açıkçası bende zincir harici ilave 2. bir koruma olarak aldım. Her ne kadar çok sağlam birşey gibi durmasa da, alarm özelliği güzel çalışıyor. Gündüz işlek bir yerde alarm özelliği caydırıcı olacaktır diye düşünüyorum. Sonuçta gündüz sokak ortasında elinde çekiç ve yan keskiyle alarm öterken kilidi kırıp motoru çalmaya cesaret eden olur mu? bence olmaz... Sanırım yeterli olacaktır.
    Ama sadece bu kilide güvenip gece sokakta motorunu bırakmamanı öneririm. Mutlaka kaliteli bir zincirle motorunu sağlama alman lazım geceleri.
    MoKo777 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)