Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Shark Speed-R İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    MRTSNCR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc700 integra
    merhaba arkadaslar bende yaklasık 2 senedır anesten alısverıs yapıorum bı cok sey aldım hakan beyle aramız ıyıdır saolsun cok yardımcı oldu yaklasık 1 senedır shark evolıne 3 hakka serısını kullanıorum mekanızması cok hosuma gıttıgınden sharktooth kıtıde yaptım yolculuk esnasında muzık dınleyıp konusabılıyorum buda cok guzel oluyodu benım acımdan fakat kayasus arkadasımızın dedıgı gıbı 120 uzerıne cıktıgında cıddı bı ses sorunu yapıyor buda rahatsız edıyor bır sure sonra yatay pozısyona gectıgımde ses gıdıyor ama motorumdan sebep dık oturmam gerektıgınden sıkıntı oluyor cuma gunu speed r serısınde bı modele hasta oldum bıraz arastırayım dedım gorselı bı harıka ama ses sorunu var ıse bıraz arada kaldım sımdı desvandı bu konuyla ılgılı bıraz bılgı verebılırmısın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Anesmotor'da indirimli fiyatı 900TL (idi 1 hafta önce).

MRTSNCR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc700 integra
    Merhaba arkadaslar speed r ı satın aldım fakat bekledıgım gıbı cıkmadı cok gurultulu ve bunun yanı sıra hava kanalları sayesınde kafam dondu kapanmıyo tam anlamıyla her halıkarda soguk alıyo ayrıca takıp cıkarmak adeta bı ıskence baglama kısmı cok kotu ve kaskın ıcındeyken nefes almak cok zor ıade etmeyı dusunuyorum

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    dünyanın en güvenli bağlaması DD kilittir arkadaşlar...biraz ses var ama balaklava ile yaz kış kullanıyorum gayet iyi...yazın boğar beni demeyin....ben birgün arı sürüsünün içinden geçtim...balaklava olmasa halimi düşünün...

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    MERHABA ARKADAŞLAR MAYISTA ALMAYI DUSUNUYORUM COK OLUMLU YORUMLAR DUYUYORUM VAR MI BI PROBLEM DUYAN (80KM UZERINE CIKMIYACAGIM VE DIK OTURUCAM)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA ARKADAŞLAR MAYISTA ALMAYI DUSUNUYORUM COK OLUMLU YORUMLAR DUYUYORUM VAR MI BI PROBLEM DUYAN (80KM UZERINE CIKMIYACAGIM VE DIK OTURUCAM)
    Yüksek sürate çıkılmayacaksa ve dik oturulacaksa çok güzel bi kask gözün kapalı alabilirsin

En olumsuz yanı vizör sonuna kadar açıkken çok yüksek süratte olmasan bile ıslık çalıyor az bişey indirmen gerekiyor.

Bi olumsuz yönüyse, pinlock için vizörü söküp yerine taktığında falan sebebi belirsiz bi ayarı kayıyor dibine kadar kapatmak için bi ton uğraş gerekiyor lastik contalara takılıyor...

Bi olumsuz yönü daha :D gerçi bu her kask için geçerli olabilir, pinlocku taktınktan sonra çıkarıp tekrar takarsan mutlaka biyerden uzun sürede buğulanma başlayabiliyor, ilk takışta işi bitirirsen kesinlikle buğu yok istersen buzda uyu

Aklıma başka bişey gelirse yazarım ama genel olarak para verilesi bi kask
    07mehmet07 bunu beğendi.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Vizör kapalı gidicem zaten neden açayım, pinclock un bile daha tam ne oldugunu bilmediğimden (buğu önlemek için diye biliyorum) çıkarmam heralde vizörü felan aynı şekil kalır pinlockta vizörde :D Peki ilerde cbr 125 r geçip 100 120 kadar hızlanabilirim yatık acaba bunda sorun olur mu? 1000 tl lik kask çöpe gitmesin motosiklet değiştirdikten sonra

motokovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    90-100 km hızdan sonra kafayı sola doğru biraz çevirince sizdede böyle korna sesi gibi bir ses geliyor mu ben önce korna sandım sonra farkettim ki

kasktan :D
    07mehmet07 bunu beğendi.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı motokovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    90-100 km hızdan sonra kafayı sola doğru biraz çevirince sizdede böyle korna sesi gibi bir ses geliyor mu ben önce korna sandım sonra farkettim ki

kasktan :D
    Anes motor ve özellikle Beşiktaş şubesindeki Hakan bey hayatımda gördüğüm en ilgili satıcılardan biri speed-r'ın o yıldızlı modeli vardı (resim yüklemeye üşendim ) aynı senin dediğin gibi özellikle rüzgarlı havalarda çunlama sesi gibi garip bir ses geliyordu hakan bey değiştirelim dedi aynı modelden olmayınca schubert c3 aldım kaskı dik oturuşlu motorlarda kullancaksanız gerçektende bir kaç eksiğinin dışında on numara kask ama ss tarzı bir motorda kullanacaksanız son seçimlerden birisi olsun çünkü ilanında da özellikle belirtmişler dik oturuşlu motorlar için diye

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)