Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

UFO Çift Mafsallı Dizlik Test ve İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Merhaba arkadaşlar 1 buçuk ay önce aldığım UFO Çift Mafsallı Dizliklikleri sizler için test edip görüş ve tecrübelerimi paylaşmak istedim Almadan önce çoook kez araştırdım şu prosev venom un var 50 tl ye onlardanmı alsam pahalı birşeymi alsam dedim çoğu kişi 50 tl lik bu markadalardan almış buda iş görür iyi dierekten evet baktım onlarda kötü değil ama ben kafam rahat olsun para bi şekilde ödenir mantığıyla gene kaliteli almak istedim sonuçta dizimizi emanet edicez gücümüzün yettiğinin en iyisini almak gerek Ürünü Anes motordan 136 tl ye aldım Made in Italy aşşa yukarı en pahalı dizliklerden bir tanesi ve özellikle çift mafssallı aldım tek mafsallı ve mafsalsızlara göre en rahatı olsun diye evet takınca bacağınızı motorda kıvırınca hiç raahtsız etmiyor ve boyu kısa değil kaval kemiklerinizide koruyor içerisi çok yumuşak ve rahat hava alabilen kanallar var hiç terletme yapmıyor , 2 adet çırt çırt mevcut alt tarafdaki büyük cırtt cırt çok iyi sağlam hissetiriyor iyi kavrıyor üst tarafdaki standart hepsinde olandan sıkılıkta son ayara getirdim ama üst taraf biraz daah sıkı olabilirdi die düşünüyorum uzun yolda denedim hiç sıkıp kan dolaşımını falan engellemiyor kot pantalonun üzerine giyiyorum fakat çift mafsallıda olsa yürürken aşşa kayıyor belki içine giyilse kaymaz ama içine giysek dar kot giyilmiyor biraz kalıplı malzeme malzeme kalitesi gayet güzel ürünün sayfasında depo çizmeyen özel tasarım yazsada bu konuda sınıfta kaldı birleşim yerindeki plastik kaplamalı vidalar 2 3 giymede plastikleri sıyrılıyor ve depoyu çiziyor ben hemen farkettim biraz ufak çizikler atmış şimdi ilk iş yan depo pad i alıcam ve dizliklerin vida yerlerine mause pad larn o süngerlerinden yuvarlak yuvarlak kesip vidaların tepesine yapıştırada bilirsiniz ozaman çizmiyor ama gene en sağlıklısı yan depo pedleri olucaktır. alınırmı o paraya alınmazmı derseniz genede güvenliğimi düşünür aklım kalmasın diye alırdım ama hiç bi dizlik kullanışlı olmuyo uzun yolda takıyorm sadece karar sizin.

resimler...

Oktay Karate ve edim1234xxx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edim1234xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj discover 125 st
    rahatsız edece derece de dizden kayıyor mu? kaymıyor mu ?

pelletizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tip dizlikler düşme anında diz üstünden dönüyor,zamanla lastik strapları laçkalaşıyor.bence ödenen paraya yazık,bunun yerine biraz daha ilave edip
    korumalı pantolon alınabilir.Mukayese için Asterisk Knee Brace googleda aratırsanız ne demek istediğim daha iyi anlaşılabilir,eh onun fiyatıda çok tuzlu 250 -800 $ arası.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Bende ufo çift mafsallı dizlik kullanıyorum
    Dizden kaymıyor ve düştüğünüzde dizinizden çıkmıyor ve kaymıyor tecrübeyle sabit;)
    ek olarak motosiklet pantolonu dizliklerinden daha iyi korur deri tulum pantolonları hariç tabiki

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:20 ----------

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ufo çift mafsallı dizlik kullanıyorum
    Dizden kaymıyor ve düştüğünüzde dizinizden çıkmıyor ve kaymıyor tecrübeyle sabit;)
    ek olarak motosiklet pantolonu dizliklerinden daha iyi korur deri tulum pantolonları hariç tabiki
    Yanlış yazmışım iyi ve kaliteli bir dizlik motosiklet pantolonun'dan daha iyi korur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)