Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Altın Elbiseli Adam: KTM 390 Duke

Motovento
    REKLAM ALANI
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı agilty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duke 200 12 bin lira abs siz 390 a + vergi farkinida koyarsan 17-18 den assagi olmaz. Nerden cikardin 12 yi. Birde 12 milyar olsa kimse almaz diyosun 300 luk ninjayi bile alan o kadar adam varken 17.500 fiyatiyla bunu 12 ye getirseler almazmisin tamamen bos yorum... Ha bide 2013 model 44 beygirlik motorun 10 milyar olmasini felanmi istiyosun onu anlamadim. Ki marka KTM.

---------- Post added at 06:26 ---------- Previous post was at 06:19 ----------

Bu motor bu sene gelecekmi onu merak ettim simdi ?
    sen diğer yorumu boşver adam başka motor kullanmadığından kendisindeki ejderha sanıyor

bu motoru türkiyeye 15 bine kadar getirseler gözüm kapalı atlarım kuşkusuz
    ama herifler avrupa sitesinde bile fiyat yazmamış o yüzden biraz düşündürücü
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    yalnız bizim barkın reise dümbeleğin biri kahve makinesinin yanında laf sokmuş galiba, çok içerlemiş
    yık de yıkalım reis!

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Kısmet olursada bu yılın sonunda Türkiye'de olacağı söylendi Göktürk'teki KTM söyledi banada ben onların dediklerini iletiyorum.
    otopsici bunu beğendi.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım birşey var yeri geldiğinde motoru yaşam tarzıdır efendim aldığın zevk hiçbirşeyle ölçülmez diyor ahali ama bi başlık açıldığı zaman ilk muhabbet fiyatı oluyor. Fiyat öğrenildikten sonrada ilk başlarda ağzının suyu aktığı motora verip veriştirmeye başlıyor. Hani bu zevk hiçbirşeyle ölçülmezdi, imkanı olan arkadaşlar alsın kimseyi iplemedem çatır çatır kulansın aşın artık bu muhabbetleri. İnsanların alın teriyle kazandığı parayı ağzınızla harcamaktan ve harcadığı yerlere verip veriştirmekten vazgeçin artık. Durumum şahane bi insan değilim Allah'a şükür kendimi döndürüyorum fakat motor mevzuusunda en son konuşacağım şey paradır şahsen. Çünkü ne olursa olsun sevdiğim bir motora bindiğim zaman bunun hazzıi zevki parayla ölçülmüyor. Tabiiki pahalıysa pahalı vergi giydiriyosa giydiriyor bunlarıda söylemekten vazgeçmem ama bunlar bir motorun hoş olmadığını gösteren şeyler değil tam tersine ülkemizin ayıbı.

Kısmet olursada bu yılın sonunda Türkiye'de olacağı söylendi Göktürk'teki KTM söyledi banada ben onların dediklerini iletiyorum.
    hay ağzına sağlık ne güzel dedin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    HONDA FORZA 250
    bu sabah spormoto ile görüştüm.TEMMUZ ayı içerisinde satışa sunulacağını ve fiyatının 7000-7250 EURO olacağını söylediler...

integra mı satabilirsem alıcam inşallah

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Çok Ufak be usta Bizim 125lik Commuterler kadar

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    125 duke dan sonra suzuki Gsr600e geçiş düşünüyordum Taaki bunu görene kadar :D
    2 sene daha dişimizi sıkarız alırız :D sabır bende bol:D ama motor harbiden süper ya tam istediğim şey 125 duke küçük gelmeye başladı 200 dede aynı sorunu yaşarım biliyorum 690 abartı kaçar 390 tam kıvamında

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Ne oldu bu alet, geldimi gelecekmi fiyatı ne alemde olacak net bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Spormoto belki bir kez olsun hepimizi utandırır, "Dünya ile aynı anda aynı fiyata" der diye bir ümit

Daha kuş pisletmemiş NC700S fiyatına da (~16000 TL) satmaya kalkışmayacaklarına göre, bi sürpriz çıkamazmı buradan, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

Dışarda sanırım $6495=12.400 TL

magicboy135 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 r50

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Fiyatmış,nc miş,xj miş yok 2005 fazermiş,amanda 1853 model racingmiş,atatürkün silah arkadaşı r1 miş dinlemedim gittim aldım
    Bazi gerizekalilar "lan o paraya r1 alirdin" diyorlar ama istedigim r1 r6 zx10 degil. Zaten yillardir "garantisiz motora binmeme" karari almişim, 10 yaşinda milletin turşsuyla işim olmaz. Drz400 al diyende oldu lakin yine dinlemedim.

Arkadaşlar,eger duke390 i caniniz cekiyorsa sizde benim gibi yapin ve kimseyi dinlemeyin gidin alin. Varsin 3-5 fazla olsun ama istedigim olsun.

Gelelim sonrasina,uzerinde metzeler sportec m5 lastik var, viraji fln super ama gaz acinca fena sariyor.. abs sistemi dehşet, gazla cok oynamamak lazim arkayi salmasa kafayi kaldiriyor. Sanirim depo cok ufak hemen benzin bitiyor,vites araliklari kisa,ust devirlerde mermi, boyu cok kucuk ve hafif.. simdilik memnunum bakalim zaten 2 gun oldu alali toplasan 300 km fln yaptim
    berkaye bunu beğendi.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatmış,nc miş,xj miş yok 2005 fazermiş,amanda 1853 model racingmiş,atatürkün silah arkadaşı r1 miş dinlemedim gittim aldım
    Bazi gerizekalilar "lan o paraya r1 alirdin" diyorlar ama istedigim r1 r6 zx10 degil. Zaten yillardir "garantisiz motora binmeme" karari almişim, 10 yaşinda milletin turşsuyla işim olmaz. Drz400 al diyende oldu lakin yine dinlemedim.

Arkadaşlar,eger duke390 i caniniz cekiyorsa sizde benim gibi yapin ve kimseyi dinlemeyin gidin alin. Varsin 3-5 fazla olsun ama istedigim olsun.

Gelelim sonrasina,uzerinde metzeler sportec m5 lastik var, viraji fln super ama gaz acinca fena sariyor.. abs sistemi dehşet, gazla cok oynamamak lazim arkayi salmasa kafayi kaldiriyor. Sanirim depo cok ufak hemen benzin bitiyor,vites araliklari kisa,ust devirlerde mermi, boyu cok kucuk ve hafif.. simdilik memnunum bakalim zaten 2 gun oldu alali toplasan 300 km fln yaptim
    Hayırlı olsun motorunuz ve konuyu hortlatışınız.
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı Berkay Eraydın adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorunuz ve konuyu hortlatışınız.
    Çok sağol teşekkür ederim. 390 ile ilgili aramalar yaparken konuya düştüm. baktım forumdan eski arkadaşlarda var (ferdinand) hemen hortlatayım dedim. 390 cıların kullanıcı başlığına daha erişemedim (acaba var mı?)
    Karadeniz - Giresun.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Çok sağol teşekkür ederim. 390 ile ilgili aramalar yaparken konuya düştüm. baktım forumdan eski arkadaşlarda var (ferdinand) hemen hortlatayım dedim. 390 cıların kullanıcı başlığına daha erişemedim (acaba var mı?)
    hocam hayırlı ugurlu olsun. cok merak ettıgım bır motor. burda bundan cok kullanan yok galıba bende bılgı amaclı bır konu actım ama kalkıpta bır kullanıcıdan artısı eksısı yonunden bı yorum alamadım hazır sızın gıbı bır kullanıcı yakalamısken su aracı ıyıcene bı bıze anlatta neymıs bılelım özellıkle tuketım degerlerını paylasırsan sevınırım cunku bende alıcam galıba. ayrıca duke 390 kullanıcıları dıye baslık yok

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Ben 5.1 litre yaktirdim, biraz agresif kullaniyorum birde isinmadan hareket etmiyorum dolayisi ile kişin oldugu yerde calismasi da ortalamayi arttiriyor. Kullandikca yeni yorumlar yazmaya devam edecegim. Merak ettiginiz herseyi sorabilirsiniz elimden geldigince yanitlamaya calisirim

Motosikleti
    Ben 5.1 litre yaktirdim, biraz agresif kullaniyorum birde isinmadan hareket etmiyorum dolayisi ile kişin oldugu yerde calismasi da ortalamayi arttiriyor. Kullandikca yeni yorumlar yazmaya devam edecegim. Merak ettiginiz herseyi sorabilirsiniz elimden geldigince yanitlamaya calisirim
    cok tesekur ederım hocam uzun yol yorarmı onu merak edıyorum son hız nasıl stabıl rahat ettıren hız aralıgı nedır (uzun yolda ) artcı konforu nasıl, bakım ucretlerı yuksekmı v.s bıde sıfırmı aldınız veya 2. elmı kaca aldınız . kullandıkca ızlenımlerınız zaten paylasırsınız cok faydalı olur benım ıcın .

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Uzun yolda 140 km den sonra ruzgar cok rahatsiz ediyor(nakedlarda genel sorun) daha artci almadim, 160 km ye kadar ciktim ama hava cok soguktu ve ruzgar beni motorun ustunden almak istiyordu diye daha fazla zorlayamadim öne bi cam almak gerekli. Bence ideal hizi 120-130 arasi. Bu hizlarda hem atik,hem az yakiyor hemde ruzgar adami delmiyor. Ben 2. El aldim 15.500 tl ye 5.000 km de servis bakimli,elcik korumali.

Öne bi cam takarsan uzun yolda yoracagini sanmam. Ben bayrampasadan golcuge geldim soguk harici sıkıntım olmadı.

Motosikleti
    hayırlı olsun. bencede oncamı hemen taktırın ıhmal etmeyın goguse vuran ruzgar tehlıkelı.

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. bencede oncamı hemen taktırın ıhmal etmeyın goguse vuran ruzgar tehlıkelı.
    Sağolasın çok teşekkür ederim

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Hayırlı olsun
    uzun yol o motorla olum. Ama yazın tadı farklı

Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    uzun yol o motorla olum. Ama yazın tadı farklı
    sagolasin tesekkur ederim. Uzun yolda tek sknti ruzgar o da 120 km lerde dert degil,yazin cok daha zevkli olacagina inaniyorum. Ama kış motoru kesinlikle degil. Biraz önce yoldan geldim, yola çiğ düşmüş soğuk ve ıslaktı. Arka lastik Sara sara geldim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)