Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Altın Elbiseli Adam: Honda NC 700 S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Sadece yakıt tasarrufu düşünerek araç alanlara duyurulur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece yakıt tasarrufu düşünerek araç alanlara duyurulur
    Yakıtın en pahalı olduğu ülkelerden biriyiz ama yakıttan tasarruf konusunu bir kenara bırakırsak. 2012'de dünyada yılın en çok satan 2. motosikleti olan bu motosikleti dünyadaki diğer insanlar niye almış acaba?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yine çok güzel bi anlatım, üstelik özellikle odaklandığım bi motosiklete

Yasal sınırları aşan süratlerde hiçbirzaman viraja yatmayacak biri olarak hissin azalmasına hiç takılmadım açıkçası. En büyük olumsuzluğu yedek parça fiyatları bana göre

Anlatılan diğer tüm detaylar nefis zaten. Keşke böyle bir motosiklet olsaydı diyen bi kullanıcı kitlesi herzaman vardı fakat böyle bir motosiklet yoktu. NC ailesi bu boşluğu beklentilerin üzerinde doldurdu diye düşünüyorum

Emeğine sağlık abi, sana özgü incelemeleri özlemişiz
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Pekala 20.000 tl rakamla satılan bu motosikletin motor ömrü ne olur acaba bilgisi olan varmı ? Parça hususunda gerçekten çok pahalı bir sinyal 300 tl olurmu el insaf, şimdi bazı arkadaşlar motor zevk işidir hamama giren terler teraneleri yazacak ama malesef Türkiyede benzin yedek parçadan ve motosikletleri hiçe sayan angutlardan ötürü lanet edesi geliyor insanın tekerinize taş değmesin...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)