Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam: 250cc Karşılaştırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    LeFwicked3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonunda beklenen video çıktı!!! hemen izleniyor ve favorilere alınıyor :D !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    videodan pek bişi anlanamaz millet ne dediğinin farkında değil çünkü tecrübeleri az başlangıç motorları sürdükleri için biri elma derken diğeri armut diyor çok komik oluyor
    aynı şeyi düşündüm..aynen katılıyorum.
    kamerayı gören zaten kekeliyor alışkın olmadıkları için kötü bişi dememek için kasmış millet
    bir daelime giydirmişler gerisi kalmış öyle
    motorcu48 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS'den inip sadece inazumaya oturmuyorlar ama. Hepsine indi bindi adamlar neden sym veya ktm değil de suzuki. Basitçe nesnel şekilde rahat bulmuşlar demek ki
    Bir önce ki yazımı da okursan ne demek istediğimi anlayabilirsin dostum.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Motosikleti
    honda cbr 250
    honda için hiç kötü bir yorum yapılmamış.ne demişler honda hayat onda

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Öncelikle bu organizasyonu yapana teşekkür etmek gerek. Teşekkürler.

Hepsini bi arada çıkarayım birdaha uğraşmayayım yaklaşımı sezdim. Barkın Bayoğlu sanırım birdaha bu motorlarla uğraşmak istemıyor gibi.

Şöyleki 5 motor SS

İnazuma naked commuter karışımı

Duke stret bike yada diğer adıyla super moto

Sym volf naked.

İlk 5e yapılan birkaç yorum tam facia. "Kawasaki berbat zıplaya zıplaya geldim" "Amortisörler çok sert yoldaki en ufak taşı hissettim" Ama bu motor sınıfındaki en iddalı ve başarılı motor. SS motorlar sert süspansıyonlu olmalıdır. Sınıfı gereğı. Kullanan sürücüler bunu bilmiyor.

"Hyosung oturuş pozisyonu çok kötü hatta rahatsız" "Gidon yeterince dönmüyor bi noktadan sonra takılıyor" Bu da çok yanlış tespit. Neredeyse yatarak kullanılan motorlar bunlar ve donmek ıcın yatmak gerek. Bunu bilmeyen bir kişinin yorumu cok yanıltıcı olabılır.

Ve bu motorlarla inazuma ıle duke kıyaslanıyorki buda yanıltıcı. Inazuma konfor rahatlık ve ekonomı ıcın uretılmış. Duke için kıvraklığından bahsetmiş ki zaten bu kıvraklıgı olmasa SM olamaz.

Beklentilerin dışında bir kıyaslama olmuş. Birazda sidik yarışı var gibi.

Burda soyledıklerı kabul gorecek tek kışı vardı o da herhangi bir yorum getırmemiş. Umarım ılerleyen gunlerde bu motorlar hakkında yorumlarını bıden esirgemez.

Butun katılımcılara ve organızasyonda emegı gecenlere Tekrar teşekkurler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Bir de

cbr 125
    yzf 125
    tvs apache 150
    ybr 125
    cbf 150
    cb 125 kıyaslaması olsa tadından yenmez :D

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel kaygı, Inazuma rahat, konforlu.. Haklı olabilirler lakin, 250 cc Naked bir makina elbette rahat olacak.. Tercih edilmesinin bu degil mi zaten? Titreşim yok.. Evet iki silindirli olması buna neden olabilir mi? Hyosung, Ninja tüm tümsekleri atlamış süspansiyonları sertmiş.. Bu motorlar içerisinde en spor tarzda motorlar oldukları için olabilir mi? Duke en atik olanıymış? Hafif ve tek silindirin torkuna sahip olduğu için olabilir mi? En pahalı olduğu için Duke hepsinden iyiymiş? Peki Pahalı her zaman en iyimidir? Cevap evet se yıllardır neden tartışıldı Ninja , CBR , GT250R hangisi daha iyi diye.. Ee içlerinde en pahalısı Ninka o zaman en iyisi o!!! Ben bu kullanıcı arkadaşların yorumlarına pek bir güldüm.. Daelim vasat ama ucuz.. Ee bu onu kötü mü yapar? Keşke AEA Barkın baba çıkıp iki kelam etseymiş..
    Kardeşim Düşündüklerimi resmen dile getirmiş ve yazmışsın
    Abi kullanıcıların hepsi Amatör bi gözle Bakıyor ve Bir çoğu eminim 250cc üstüne binmemiştir Bayan ablamızda diyor ya daha önce çift silindire bile binmemiştim diye
    Yani Burada bi haksızlık var Inazuma Naked(Commuter) Sınıfında elbetteki diğerlerinden rahat olacak Zaten Sen bir Mini SS ye biniyorsun Hangi SS de bir commuter rahatlığı bulabilirsin ki Eğer öyle bir konfor arıyorsan zaten SS binme .Inazuma ve duke Bence bu karşılaştırma içersinde olmamalı diye düşünüyorum Sym Wolf oda1 kere geçti yanılmıyorsam bide kolay sürülüyor dedi Başka yok , Ninja Amartisor çok sert dediler Enduroya binmiyon kardeşim diyorum.
    Ablamızda soğolsun İnazumaya rahat demekden başka hepsine giydirdi En pahalı benim motorum demesi bitirdi beni Genel olarak Hiç bir yorumunu uzmanca bulmadım (AEA yorumlarına göre)
    E zaten Kimse benim Malım kötü demez
    Bence Bilir kişi tarafından yani şöyle hani sizin pistlerde bir sürü arkadaşınız var onlardan yada uzman arkadaşlarınızdan yardım alarak bu karşılaştırmayı yapsaydınız İyi olurdu diyorum.
    Yana yana bir karşılaştırma göremedik Sizin bir testinizi şu bunda cidden daha iyiymiş demenizi göremedik Açıkcası bu Karşılaştırmayı hiç etik ve güzel bulmadım
    Barkın abiye saygım sonsuz sonuçda Bizleri düşünen kaç kişi varki şü ülkede ama bu videoda olmamış be abi dedirtti
    He bide Fanatiklik sezdim biraz, Daelime de biraz fazla yüklenilmiş hissine kapıldım yada editlenerek sadece ona söylenen yorumlar öne çıkmış Ucuz ve az ya bu motor kötüdür kesin düşüncesi.
    dreamkiller bunu beğendi.
    Sado

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Barkın beye kendi adıma çok teşekkür ederim ancak karşılaştırmanın hakkı verilmemiş bana göre. Kullanıcılar tecrübesiz hayatlarında kaç tane farklı motora bindiler çoğunun ilk yada 2. motorudur hatta bayan arkadaşımız ilk defa çift silindire biniyorum dedi. Farklı motorlar kullanmadıklarından herkes kendi motorunu övmüş çünkü her kullanıcı farklı karakterde motor sevdiği için kendisininkini övüyor. Düz mantık zaten en rahat inazuma olmalı bunların arasına 600rr da koysan yine inazuma rahat dersin karakteristiği bu zaten üretim amacı bu. Sym den çok şey bekliyodum titreşim ve gösterge konusundan başka adı geçmedi dealim parasına göre motor diyelim. Hepsinin özelliklerini azar azar toplayıncada cbr250 çıkıyor hiç olumsuz yorum yok. Dediğim gibi objektif yorum şart race binen adama er6n de versen beğenmediği bir ton şey çıkar.
    dreamkiller, crxforever ve Nejat 78 bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Denekteyiz.)))
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    16.44 gıren sarkını ısmı nedr kı?
    cb125e (5000km) --- CBR250R (11500km ) CBR 650F (0KM ---- )

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Barkın yine harika bir iş çıkarmış, yanındaki ekip ve motorlarını çekime götüren herkese teşekkürler. Benim tek hayal kırıklığım Barkın'ın da en son hepsini deneyip bir yorumda bulunmaması oldu. Çünkü motor sahiplerinin çoğunun ilk motoru bu yüzden yorumlar çok kısır kalmış, iş en son benim motorum senin motorunu dövere gelmiş

waeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Sportcity 250ie vardı satıldı :( (2009)
    Barkın abinin tarzını seviyorum. Bu videoda sürücülere yorum hakkı vermiş güzel de yapmış. Yalnız Daelimciye üzüldüm yerden yere vurdular motorunu
    2008 - 2011 Mondial 125Mt , 2012 - 2013 Honda Dylan, 2013 - ...... Aprilia Sportcity 250ie
    Motosiklet özgürlüğümün tek yolu.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hepsini bi arada çıkarayım birdaha uğraşmayayım yaklaşımı sezdim. Barkın Bayoğlu sanırım birdaha bu motorlarla uğraşmak istemıyor gibi.

Şöyleki 5 motor SS

Sym volf naked.

İlk 5e yapılan birkaç yorum tam facia. "Kawasaki berbat zıplaya zıplaya geldim" "Amortisörler çok sert yoldaki en ufak taşı hissettim" Ama bu motor sınıfındaki en iddalı ve başarılı motor. SS motorlar sert süspansıyonlu olmalıdır. Sınıfı gereğı. Kullanan sürücüler bunu bilmiyor.

"Hyosung oturuş pozisyonu çok kötü hatta rahatsız" "Gidon yeterince dönmüyor bi noktadan sonra takılıyor" Bu da çok yanlış tespit. Neredeyse yatarak kullanılan motorlar bunlar ve donmek ıcın yatmak gerek. Bunu bilmeyen bir kişinin yorumu cok yanıltıcı olabılır.

Ve bu motorlarla inazuma ıle duke kıyaslanıyorki buda yanıltıcı. Inazuma konfor rahatlık ve ekonomı ıcın uretılmış. Duke için kıvraklığından bahsetmiş ki zaten bu kıvraklıgı olmasa SM olamaz.

Burda soyledıklerı kabul gorecek tek kışı vardı o da herhangi bir yorum getırmemiş. Umarım ılerleyen gunlerde bu motorlar hakkında yorumlarını bıden esirgemez.

# motosikletle.blogspot

DarkKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16.44 gıren sarkını ısmı nedr kı?
    http://www.youtube.com/watch?v=LFfS4p3Tl0k orjinali bu
    http://www.youtube.com/watch?v=PsO6ZnUZI0g buda günümüz uyarlaması.
    dream_rider bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

Şöyleki 5 motor SS

Sym volf naked.

sana desemki o ninjanın amortisörü normal ninjalardan çok daha sert ilkkez ninja sürmüyoruz ve bunu barkın abi bizimle konusurken ısrarla söleyip kötüledi desem sen yine bana cahil diyiceğinden demiyorum
    sende bizim nasıl durumdaki bi nnija ile karşılaştığımızı bilmiyosun ama genelemeye alarak konuştuğundan bizi cahil çıkarıyosun varsın öle olsun
    Phantom264 bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400

Şöyleki 5 motor SS

Sym volf naked.

Israrla SM demiş yav....

Bırakın şu çouk esirgeme kurumu ayaklarını da.. Bulun bir motor test edin kendiniz görün... Birileri yorum yapınca mı alacaksınız motoru yoksa aydınlanacak mısınız? Kendi yorumlarını da görüyoruz işte bişey mi anlıyoruz (son sahnede); 3 cümle, bir birine benziyor, ne anlama geldiği belirsiz...
    Phantom264 ve tunctepe bunu beğendiler.
    #sürenadam

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Israrla SM demiş yav....

Bırakın şu çouk esirgeme kurumu ayaklarını da.. Bulun bir motor test edin kendiniz görün... Birileri yorum yapınca mı alacaksınız motoru yoksa aydınlanacak mısınız? Kendi yorumlarını da görüyoruz işte bişey mi anlıyoruz (son sahnede); 3 cümle, bir birine benziyor, ne anlama geldiği belirsiz...
    Bundan sonra akıllı konuş yoksa bi ceza daha yersin ona göre

Sinan kank ne SM'i la düpedüz naked Duke. Yukarıda Syanur'un SM'i sürdüm hani alaka yok arada
    Heil Spellcheck

olcaybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok
    cbr 250r ın her kulvarda makul olduğunun farkında mısınız?
    dftuzlu ve muvodo bunu beğendiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir önce ki yazımı da okursan ne demek istediğimi anlayabilirsin dostum.
    Evet biraz daha anladım. Herkesin fikri aynı belli ki. Her kafadan bi ses çıkmış, olabileceği kadar yardımcı bir video olmamış o yüzden.
    Hiç olmamasından iyidir ama ben valla açıkçası tv'deki ve önceki dönemlerdeki Barkın Abi'yi özledim.

Son zamanlarda aldığı tepkilerden mi neden bilmiyorum bir asabileşti, videolar daha fazla gönderme ve gerginlik içermeye başladı.
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı tunctepe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet enduro ve sm segmenti den arkadaşın dedği gibi klx 250 wr 250 ve mondial xtreme 250 segmentlerinide görmek istiyoruz
    tabi ki son model crf 250 L yi de listeye eklemek lazım
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)