Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Altın Elbiseli Adam: Yamaha YZF R1 2012

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani ucu ucuna borça harç alınsa bile ülkemizde her zaman hem cebe hem cana risk teşkil eden motosiklet ler bunlar..

altında R1 var adam polo ile sana yetişmeye çalışıyor makaslara giriyor seni sıkıştırıyor.

yazıktır..
    Reşit anlatmadı mı R1'den inince ilk söylediği lafı?

Slmlr
    Brkn
    Reşit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @satoyama
    R1 kullanırken makas atarak sana bir araba yetişiyorsa zaten yanlış motor üzerindesin demektir. Bak ben NC 700 kullanıyorum. R1 den inince NC ye binmek istemedim. Bindiğimde ise virajda patlıyordum. Anlatılmaz yaşanır derler ya, işte R1 öyle. 1000 RR kullandığımda gazın dozajlamasından korktum ama R1 in çekiş kontrol sistemi, frenleri ve mükemmel viraj dengesi beni büyüledi. Şu an için zaten tecrübem R1 i kontrol etmek için yetersiz. R6 alıp 40-50000 kullanalım sonra inş. Risk konusu sana bağlı. NC daha riskli olabilir, mesela otobanda. Çünkü 130 dan sonra seri değil. R1 de uyuştum ben ama fiziksel olarak değil zihinsel olarak. Bu konu uzar gider. Aklı başında her motosiklet sürenin kullanması gereken motorlar. Çünkü gerçekten sürüş zevki olarak diğer motorlar fasa fiso. Ben racing tarzına çok farklı bakıyordum ama yakın zamanda inş sahip olurum. Sevgiler.

agilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    birazdan izlicem ama eminim cok yararli bilgiler vardir saol barkin.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)