Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Kuba XCG 150 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    vites geçişleri nasıl bu motorun?boşa düşme, geçmeme, zor geçme gibi problemleri var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Motoru gördüm beğendim alabilirim.2.150 tl 20 ay taksit 118 tl dedi.Elinde indirimli olan 2 adet kalmış.Bence bu motor 2400 tl'ye çıkar satıcı çıkacak diyor.Bu arada benzin göstergesini sorun etmiyorum.Koca suzuki firması gs 500'e koymadığına göre kuba'da da deponun kapağını açıp bakacağız artık.Şöyle bakıyorumda 2000 2100 tl'ye alınabilir en iyi 150 cc lik bu gibi duruyor.Bayide sesinin çok iyi olduğunu söyledi.Beyaz motosiklete çok yakışıyor.Sağında solunda küçük sorunlar olabilir ama benim için önemil olan motor kısmı o iyiyse uzun süre binerim.
    ugrgnr bunu beğendi.

orhano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 150
    16 mart itibariyle yolda giderken 5 vites 9000 devirde 110 kmh gördüm. fotosunu çekecektim ama hava soğuk yerler hafif ıslak düşme tehlikesi var çekemedim. 5 vites 9000 devir 110 kmh. ( düz yolda, hava soğuk yer hafif ıslak ve motor daha 420 km de )
    Proud ve Esrarengiz03 bunu beğendiler.

bol bol foto beliyorum arkadaşlar...alınabilir bi motor...yabana atmayalım...

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    2 hafta sonra kampanya bitmeden allah nasip ederse bende alıyorum xcg yi
    ugrgnr bunu beğendi.
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    dün bayiyle görüştüm 4 ay ödemesiz 20 ay taksitmiş suan ellerindeki satmıslar nisan 10 gibi bi parti daha gelecekmiş bende alıp garaja koyacam okul tatile girince hem video çekerim hemde resimleri yüklerim.
    ugrgnr bunu beğendi.
    A Rh+

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    4 ay odemesız 20taksıt mı vay arkadas. hemen al bence hıc vakıt kaybetmene bıle gerek yok. 4 ay odemıcen sonucta yanlıs mıyım
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    şimdi alsam bile doğdugum sehirde yaşamıyorum eskişehirdeyim 3 haftada 1 gidiyorum zaten bi anlamı olmaz o yüzden nisan ortaları veya sonu alıcam dursun garajda 1 ay sonra gider binerim
    A Rh+

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternetten xcg'yi araştırırken bu videoyu buldum. Motorun sesini merak edenler, buyrun.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sesi hiç güzel değil , kuba ses konusuna hiç dikkat etmiyor , "Renda diye bir çinli var en güzel ses onda bence .
    " Aklı "fukara olanın , fikri ukela olurmuş !.

BİLGİ GÜÇTÜR

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    150cc bır motosıkletten bahsediyoruz değil mi?
    bence 9000rpm'de 110km/h yetersız gıbı geldı.Bundan daha iyi performansları 125cc'ler sergılıyor.(belki rodaajda diye olabılır)
    motoru az once caddede gordum, gercekten ufak bir motosıklet.kıvraklıgı,ataklıgı o derece yuksekse alınabılır.
    ses konusuna gelecek olursak; benı bıraz uzdu, sesı fazla ve tok bir sesı yok.
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    xcg'nin sesini duymayı cıdden cok ıstıyodum fakat farklı bı sesı yok hatta daha kaba daha gurultulu bı sesı var kı bence bu hos degıl. Neyse vıdeo'yu ceken arkadasa cok tesekkurler. Kım kı bunu ceken ? orhano mu ki

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bu motosikleti ben de inceledim.
    plaka masrafıyla beraber 2500 tl
    world kartla +8 taksit kampanyası varmış.
    bu motor şu yoklukta aklımı aldı....

bir iş bulsam, yarın gidip bir tane ( 12 taksit+8 taksit imkanı ile ) almak isterim...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

orhano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 150
    20/03/2013 tarihi itibariyle 510 km oldu. ilk bakımı yağ değişimi oldu. bakım esnasında sesinin fazla olduğunu söyledim. sanki eski honda titanlar gibi. eksozun da içi boşaltılmış gibi gür çıkıyor ses. tamirci bunların kaynakları iyi değil eksoz çıkışı kaynak olursa ses biraz azalır dedi.
    cazip olan fiyatı en önemli cazibesi fiyatı. mesala driftle yan yana koysan drift daha alımlı. keşke driftleri biraz daha büyük cc üretseler... (fiyatınıda düşürseler) ... cep telefonuma gprs hız ölçer yükledim yolda açtım cep 95 gösteriyor motor 100. motorun görüntüsü çok güzel ama ufak...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Egzozunun seklı de bı garıp zaten. senın fotoya bıle baksam gozume ılk carpan o kucucuk avatarda egzoz oluyor. Cok buyuk egzoz kalıbına gore. yana dogru buyuk bı egzoz kı arkadan hos durmuyor. Ben zaten egzozun motosikletin arkasından bakınca goze cok carpmasını sevmıyorum. Keske her motosıklette kuyruk altına koysalar tabi zevk meselesı ama ne bılıyım hosuma gıtmıyor o egzoz orda. Biraz daha kucuk kalıplı bı egzoz bıraz da yukarıya dogru baksaydı kuyrugun baktıgı yonde, cok guzel dururdu ki dedıgın gıbı sesi de kotu ama caresı yok degıl degısebılırsın egzozu orhan abı

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun belirli bir devirde yaptığı sürat rodajla falan değişmez, sabittir. Videonun çekildiği ortamda yankı olduğundan biraz fazla gürültülü çıkmış. O kadar ses yapmıyordur normalde...

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun belirli bir devirde yaptığı sürat rodajla falan değişmez, sabittir. Videonun çekildiği ortamda yankı olduğundan biraz fazla gürültülü çıkmış. O kadar ses yapmıyordur normalde...
    değişmez mi. valla degısıyor kardesim. 15-20bin kmden sonra ıyıce acılıyor motosıklet canavar oluyor eskı halıne gore. sahsen ben hep oyle duydum oyle gordum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Değişmez. Mekanik olarak böyledir. 9000 devirde 110 km/h yapıyorsa, sen dişlileri değiştirmediğin sürece hep öyle yapar.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    neyse cok fazla bı bılgım yok uzun tartısmaya gırmek ıstemıyorum o yuzden ama ben rodaj donemındekı motosıkletle 15-20bin km'deki motosikletin farklı olucagını dusunuyorum.

Açmak diye kullanılan bi tabir var motosiklette. motosiklet açıldıysa canavar gıbı gıdıyor. Ama surucusu bı halttan anlamayıp o motosıkletı bayıra daga cıkarmayıp sehır ıcınde tın tın gıdıyorsa o motosiklet acılmaz. acılması ıcın zorlanması gerekıyor motosıkletın. Rodaj donemınde degıl tabı yanlıs anlasılmasın. Ben iki tane Rokko 150 kullandım Kanuni'nin. biri 8bin km'de biri de 11bin'deydi. 8bin kmde olan abimin arkadasınındı ve o abi her hafta sonu bızım burdakı daglara cıkar koylerı turlardı. bilerek 2 kısı cıkardı kı motoru acılsın. 11bindeki sehır ıcınde bınerdı cok sakın degıldı ama o 8binlikle yanyana gelınce 11binlik hep gerıde kalırdı. 8 binlik bayır dınlemezdı 11binlik bayırda bayılırdı. Sesi bile farklıydı 8binligin.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    zaten şehir içinde tın tın bineceksen scooter alacaksın commuter tarzı alırsan daga tasa süreceksin ugrgnr nin dediği gibi yoksa hız yapamazsın
    A Rh+

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)