Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Kuba XCG 150 İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    Alıntı orhano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosikletin yan kapakları motora bağlayan plastik aksamlar çabuk kırılıyor. ses gerçekten tahmininizden bile tok ve gür basınca (kükrüyor)bağırıyor gazı kesince sesi kesiliyor.sabah yine 10 km yaptım gidişi hızı konusunda kimse hayal kırıklığına uğramaz. yan kapaklar sorun olacak gibi görünüyor. keşke cıvatalı yada mandallı yapsalarmış. kapaklar yerine oturmayınca motorun selesi yerine oturmuyor. gaz, fren, debriyaj hassas. aynaları beğendim iyi. lastikler aslında ince ama şimdi sıfır motorunda lastikleri değiştirilmez mantığıyla idare eder. sol arka selenin altında hem kask kilit yeri hem seleyi açan anahtarlı kilit var.
    hayırlı olsun kazasız belasız iyi surusler dilerim yalnız lastikler cok mu ince banamı oyle geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim XCG 11.2beygir. Strike'sa 12.2beygir. aynı motor degıller. fiyatlar degısıyo. ben ilk gordugumde 2700du.

aynen işte zevkler ve renkler tartısılmazmıs. Mondial 125MH Drift, 135cc ve 13 beygir kardesım. YBR ve CBF'ye hatta Apache'ye kafa tutabilen bi motosiklet bu yonden bakarsak. torku cogu motosıkletten daha fazla. Drift de iyi motor derken sanki idare eder gibi soylemıssın. bi CBR'a gore ıdare eder evet, fakat XCG150'yi yer bitirir Drift. bu tartısılmaz bı konu emın ol buna. XCG150'yi bu kadar buyutmeye gerek yok. sonucta CG sınıfı ve 150cc olmasına ragmen 11.2beygir. Motosikletten anladıgını sanmıyorum. kusura bakma fakat gercekten sanmıyorum. tekrar soyluyorum zevkler ve renkler tartısılmazmıs ben bunları tartısmadım okey ? *git gör yakından XCG'yi incele, heryerını ıncele fakat ıyı nıyetlı degıl kotu nıyetlı ıncele yanı bundan kastım, her acıgını arayan bulmaya calısan bı ınsan gıbı ıncele. sonra ardından mondial bayisine git vakit kaybetmeden. Drift'i incele. aradaki farkı gorunce agzın acık kalır. drift'in durusu, yukseklıgı buyuklugu XCG'nin cok ustunde. hala dıyosan driftle XCG aynı. bişey diyemem.
    ugrgnr kardeşim,

Motordan gayet iyi anlarım. Ben sana bu motor Drift'ten daha iyi demedim ki, tip olarak daha güzel diyorum. Detaylarda Drift daha kaliteli, gazlı amortisör gibi güzellikleri var ama farı kötü duruyor. Performans konusuna gelince, bunun torku, 150 cc olduğu için Driftten kesinlikle fazladır. Boş ağırlıkları Drift 129 kg, XCG 106 kg. Daha düşük ağırlık ve daha yüksek tork ile hızlanmada bu motor Drift'i her türlü geçebilir. Son hızları üç aşağı beş yukarı aynıdır. Kaldı ki bunlar yarış motoru değil, geçmese de olur. Ama şu an alacak olsam aradaki 700 TL fiyat farkı ve güçlü motorundan dolayı bunu almayı tercih ederim diye düşünüyorum.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    R 25 2019
    bencede drift gorunus olarak daha gzl vede 2. el piyasası iyi durumda bu modelde 2. el piyasa nasıl olr bilemem ama cg lerin piyasası pek yoktu yani 2. el olarak satmak drifti satmak kadar kolay olmaz gibime gelıyor ama uzun sure kullanıs olarak mondial den daha iyi markadır kuba birde dirfte balansor var

orhano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 150
    seko doğru söylüyorsun. paraya acımasam 1200 enduro alır adam gibi gezerim bütçe işi. 2200 tl 150 cc motor hemde yeni versiyon üstten eksantrikli titreşim yok sayılır. ( bu arada küba bayi falan değilim devlet memuruyum burhaniyede)

Motosikleti
    R 25 2019
    siyah rengide guzelmis
    Esrarengiz03 ve ugrgnr bunu beğendiler.

orhano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 150
    buraya foto nasıl eklenir yahu. beceremedim. detaylı anlatacak varmı aranızda

Esrarengiz03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XCG 150
    Alıntı DünküÇocuK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmız rengi de hoş duruyor
    2012 Kuba CG100 1205 km(5 Vites) -------> 2013 Kuba XCG150 ...
    A Rh+

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı orhano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buraya foto nasıl eklenir yahu. beceremedim. detaylı anlatacak varmı aranızda
    http://www.motosiklet.net/forum/fayd...im-ekleme.html

burada anlatılıyor abi

---bu arada cok faydalı oluyosun abı bu motosıkletı alma dusunceesı olan kısıler hakkında, benım de butcem baya dustu bu aralar ve motosiklet sevdam da azdı bu yuzden XCG'yi dusunmuyo degilim. Siyah modelı guzel duruyo ve Beyazı, bakalım yarın tekrar bı ıncelıcem, ayda 250tl Drift'e vermektense, 180tl XCG'ye vermeyı dusunuyorum. Yakıt tuketımını de hesaplayabılırsem senın yardımınla cok ıyı olucak abı kafamdakı karar ıcın. Yan kapaklar sorun degıl onlar bı sekılde ayarlanır benım dusuncem tabi bıraz ugrasılması gerek sadece
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    çinli de olsa hor kullanılmadıktan sonra ilk günkü gibi bakımlı olur.bende bundan alıp 2 sene kullandıktan sonra 250 ss almayı düşünüyorum
    ugrgnr bunu beğendi.
    A Rh+

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Esrarengiz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli de olsa hor kullanılmadıktan sonra ilk günkü gibi bakımlı olur.bende bundan alıp 2 sene kullandıktan sonra 250 ss almayı düşünüyorum
    aynen benım de aklımda boyle bısey var tabi yeterlı gelırse bu XCG150 aldıgımda. gelmezse de TVS vb motosiklete gecıp sonra CBR250 veya Ninja 250 veya butce kısıtlı olursa Hyosung GT250R dedıgın gıbı hor kullanılmadıktan cok yıpranmaz. bi hondaya yamahaya cıkamaz fakat yıne en azından motorun anasını aglatmamıs olursun bakımlı gozukur.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    bu xcgyi babam saolsun o alıcak bende diğerine para biriktiriyorum 4 ayda 1620 tl biriktirdim, az daha harcamalarımı kısıtlarsam 2 seneye bi tane 250 SS alırım gibime geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

ugur kardeşim bunu satıp tvsye filan geçersen olur mu hiç en azından cbr250 al ki seni tatmin etsin.
    A Rh+

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Esrarengiz03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu xcgyi babam saolsun o alıcak bende diğerine para biriktiriyorum 4 ayda 1620 tl biriktirdim, az daha harcamalarımı kısıtlarsam 2 seneye bi tane 250 SS alırım gibime geliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

ugur kardeşim bunu satıp tvsye filan geçersen olur mu hiç en azından cbr250 al ki seni tatmin etsin.
    bakalım hayırlısı inşallah alırsın SS'i.

bu motosiklet benı tatmın etmezse bu kategorideki motosikleti degıstırırım demek ıstedım. yoksa benım de ıstegım 250cc. 250cc için ılk once guclu adam gıbı 125 veya 150liklerle takılmak lazım. bakalım ya
    Esrarengiz03 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kuba XCG 150
    ben 5 vitesli 100 cg vardı 150 almak için sattım ama bu alacagımla afyon-eskişehir yapıcam malum öğrenciyiz eskişehirde tramvaylarda cok sıkısık oluyor , en iyisi motor
    A Rh+

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yakıt göstergesi yokmu ?

cem16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürüş videosu beklenmekte çekip koysanız ne olur 3-5 dk

orhano
    detaylı bilgi ve foto istiyoruz...
    hayırlı olsun bu arada....
    ugrgnr bunu beğendi.

AdmnEngineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH Planet 5 350cc 2 zamanlı
    Bu kadar kopyacılık olmaz pes doğrusu
    adamlar CB 125 i kopyalamışlar resmen :D

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AdmnEngineer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona kalırsa Rks-titanic'inde farı aynı odamı kopyalamış ?

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı AdmnEngineer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok canım CB'yle alakası yok bunun. neresi benziyor ki hem. CB bundan daha kaslı duruyo.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona kalırsa Rks-titanic'inde farı aynı odamı kopyalamış ?
    RKS zaten Kuba'nın veya RKS Kuba'nın bilmiyorum bunu fakat kuba ile rks arasında bi bağ var. Kuba'nın sayfasında RKS'nin linki var dıkkat ettıysen. kendi motosikletine benzetmicek de kime benzeticek

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    orhano abi fotograf veya video atabılır mısın ? bu motosıkletı almayı dusunenler ıcın cok faydalı olur. motosikletin ustune oturarak bı fotograf aldırabılırsen de guzel olur abi. bekliyoruz merakla

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:30 ----------

bu arada arkadaslar konu öldü. hep ben yorum atıyorum fakat aklıma geldıkce yazıyorum bıseyler. sonucta benım konum şaka bi yana bu aksam tekrar gittim bayiye. 180tl 12 ay taksiti kesinleştirdim. büyük ihtimal bu motosikleti alıcam 1 ay içinde. gecen ay da Drift'i alıyodum 1 ay ıcınde ama param yoktu alamamıstım su an 320tl gibi bi nakitim var sadece kredi kartı lazım. bakalım evdekılerle konusup kredı kartı ayarlamam gerekıyor.

--herneyse, dedıgım gıbı aksam gittim ve tekrar balansörlü, üstten egzantrikli ve motor hacminin 170cc oldugu bilgisini aldım. 11.28beygir gücüne dogru dedıler fakat bilmiyorum 170cc'ye bu kadar az güç. neyse, torkunu kuvvetlı beklıyorum. sesi orhano'nun dedıgı gıbı gür bekliyorum da bekliyorum tabi bakıcaz dediigim gibi büyük ihtimal bu motosikleti alıcam. istedigim motosiklet türünden degil kaslı durmuyor fakat yapılcak bişey yok. bütçe neye yetiyosa o. zorlamaya gerek yok. 100lira fazla verip istedigim motosikleti aldıgımda ve o motosiklet garajımdayken benzin param olmadıgı ıcın benzını koyup gezememek de insanı kahreder. bu yüzden bu motosiklete yöneldim biraz akıllı ve mantıklı düşünüp. inşallah daha ilerde gönlümüzün istedigi gibi bi motosiklet verir allah. Hadi bakalım herkese iyi geceler. orhano abi unutma fotografları videoyu yapıver bızım ıcın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)