Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Nİ Test...

Motovento
    REKLAM ALANI
    NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Koraycim masallah cok guzel bi anlatim olmus,benim dikkatimi ceken biseyler oldu kisaca soylemek istiyorum musadenle, benim fikrime gore bu motora michelin lastik sart, bende benim motoru 0 aldigimda uzerinde duro diye bi marka vardi, cok kotuydu,hic yol tutmuyordu, sonra michelin lastik aldim on ve arka simdi perfect ;)
    Bu arada topcase ve on cami taktiktan sonraki resimleride paylasirsan cok iyi olur gormek istedim acikcasi.

Allah kaza bela vermesin guvenli surusler kardesim,saygilar ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Koray abi hayırlı olsun Allah kaza bela yüzü göstermesin.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Dachota adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emeğine sağlık güzel bilgilendirme olmuş , ayrıca hayırlı olsun
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun yeni motorun , kazasız belasız sürüşler dilerim
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, tekeriniz düz bassın. Değerli paylaşımınız içi nteşekkürler
    Alıntı NecatMurat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koraycim masallah cok guzel bi anlatim olmus,benim dikkatimi ceken biseyler oldu kisaca soylemek istiyorum musadenle, benim fikrime gore bu motora michelin lastik sart, bende benim motoru 0 aldigimda uzerinde duro diye bi marka vardi, cok kotuydu,hic yol tutmuyordu, sonra michelin lastik aldim on ve arka simdi perfect ;)
    Bu arada topcase ve on cami taktiktan sonraki resimleride paylasirsan cok iyi olur gormek istedim acikcasi.

Allah kaza bela vermesin guvenli surusler kardesim,saygilar ;)
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray abi hayırlı olsun Allah kaza bela yüzü göstermesin.
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, beğenmeniz benim için ayrı bir zevk ayrıca arka topcase demiri siparişide verildi shad marka.. yaklaşık 140-150 TL..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    hayırlı olsun Koray..geç haberimiz oldu..güle güle kullan...Allah kaza bela vermesin....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uhh sakarya il sınırında çekilmiş bi foto hemde benden izin almadan
    kanka birde egsoz neden hoşuna gitmedi onu anlamadım normal egsoz işte ne yani cbr ın egsozu gibi 7kg değil diye mi beğenmiyorsun yoksa?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben böyle kabul etmem... bir ara gelip bizzat test edeceğim...

allah kaza bela vermesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun Koray..geç haberimiz oldu..güle güle kullan...Allah kaza bela vermesin....

eyvallah samet abi.. rodaj dönemi boyunca sürüp, iyice fikir sahibi olmadan motoru anlatamazdım.. 1000 km yaptıktan sonra notlarımı mt dostlarımla paylaşıyorum..
    iyi dileklerin için teşekkür ederim .. tekerin düz bassın

---------- Post added at 08:54 ---------- Previous post was at 08:52 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uhh sakarya il sınırında çekilmiş bi foto hemde benden izin almadan
    kanka birde egsoz neden hoşuna gitmedi onu anlamadım normal egsoz işte ne yani cbr ın egsozu gibi 7kg değil diye mi beğenmiyorsun yoksa?

kanka , nihat dedi ara fatihi.. bende seni yormak istemedim.. motoru aldık hemen bastık gaza..
    egzos hoşuma gitmedi.. şundan dolayı, her yeri itina ile yapılmış bu egzosun durumu ne veya bu tarz kasaya benzeyen nakedlerin egzosuna bak bide buna bak.. berbat..

---------- Post added at 08:56 ---------- Previous post was at 08:54 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben böyle kabul etmem... bir ara gelip bizzat test edeceğim...

allah kaza bela vermesin...
    eyvallah ramo, emrinde..
    test ederken sedatı da getir.. biraz tokatlarsın keratayı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar yazmayı unutmuşum ; yakıt konusu da fena değil.. rodaj süresinde olmama rağmen 3,2 LT 'lik bir kere değer kaydettim ..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koray hayırlı olsun, kazasız belasız nice kilometreler.
    Hyosung'un Kanuniye geçmesi ile fiyat politikası yüzünden GT 250 ve GT 250R modelleri eski popülaritesini yitirdi. SYM de o boşluğu doldururdu bu Naked modelin yanına bir de makyajlı bir race versiyonunu koysaydı.
    Biz yarım aklımızla bunları akıl edebilirken üreticiler neden edemiyor diye sorup yinede vardır bir bildikleri diye cevaplıyoruz hep.
    Kısacası, güzel ve kaliteli bir alet, yollarda daha çok görebilsek keşke.
    Tekrar hayırlı olsun

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray hayırlı olsun, kazasız belasız nice kilometreler.
    Hyosung'un Kanuniye geçmesi ile fiyat politikası yüzünden GT 250 ve GT 250R modelleri eski popülaritesini yitirdi. SYM de o boşluğu doldururdu bu Naked modelin yanına bir de makyajlı bir race versiyonunu koysaydı.
    Biz yarım aklımızla bunları akıl edebilirken üreticiler neden edemiyor diye sorup yinede vardır bir bildikleri diye cevaplıyoruz hep.
    Kısacası, güzel ve kaliteli bir alet, yollarda daha çok görebilsek keşke.
    Tekrar hayırlı olsun
    sağol erdem abi... teşekkürler..
    ülkemizde ne yazık ki naked kültürü yok.. varsa yoksa race...
    aslında değerli motosiklet tutkunları şu motoru yakından inceleyip ,deneme yapsa ne demek istediğimi o zaman anlarlar..
    bunların yanında , cbf500 fz6 fazer . 600rr gibi üst düzey motorlarım oldu.. ben bunları çok beğenmiştim.. evet şimdi de sym yi çok beğeniyorum.. umarım anlaşılmıştır

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol erdem abi... teşekkürler..
    ülkemizde ne yazık ki naked kültürü yok.. varsa yoksa race...
    aslında değerli motosiklet tutkunları şu motoru yakından inceleyip ,deneme yapsa ne demek istediğimi o zaman anlarlar..
    bunların yanında , cbf500 fz6 fazer . 600rr gibi üst düzey motorlarım oldu.. ben bunları çok beğenmiştim.. evet şimdi de sym yi çok beğeniyorum.. umarım anlaşılmıştır
    öyle bir yerde yaşıyorum ki bu motoru alsam ömür boyu binmem gerek hatta bunu geçtim ybr yi bile satmak çok zor adamlar motora para verilmez diye birşer öğrenmiş öyle gidiyorlar hele marka sym olunca "Bu neciymiş bre buna bu kadar para verilir mi a..... koyiym bu paraya araba alırdın" derler gerçi ybr içinde bu paraya araba alırdın diyorlar ya neyse...
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öyle bir yerde yaşıyorum ki bu motoru alsam ömür boyu binmem gerek hatta bunu geçtim ybr yi bile satmak çok zor adamlar motora para verilmez diye birşer öğrenmiş öyle gidiyorlar hele marka sym olunca "Bu neciymiş bre buna bu kadar para verilir mi a..... koyiym bu paraya araba alırdın" derler gerçi ybr içinde bu paraya araba alırdın diyorlar ya neyse...
    reis , burada o sıkıntılar yok.. hatayı ben bilirim genelde ucuz motorlar var.. ama biraz kendini dışarı atsan kilisten bi başlarsın antepten soluğu alırsın.. motorun motorcunun kralı onlardır ..
    tecrübe ile sabittir.. tabiki insan bi mal alırken her yönünü düşünecektir.. motora bu para verilir mi, onun yerine araba alsaydın diyen kendi çevremdeki motosiklet arkaşlarım var

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reis , burada o sıkıntılar yok.. hatayı ben bilirim genelde ucuz motorlar var.. ama biraz kendini dışarı atsan kilisten bi başlarsın antepten soluğu alırsın.. motorun motorcunun kralı onlardır ..
    tecrübe ile sabittir.. tabiki insan bi mal alırken her yönünü düşünecektir.. motora bu para verilir mi, onun yerine araba alsaydın diyen kendi çevremdeki motosiklet arkaşlarım var
    para ayarlarsam bende alacam 250 lik kim ne derse desin ben alıştım zaten

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    koray abi biraz geç oldu ama kusura bakma en sonunda istediğin motora ulaşmana sevindim çok kalite motor ömürlük adeta ama dediğin gibi şeklide seside güzel bir egsoz hemen lazım sanki =) o kaliteye bu egsoz tüm kaliteyi yok ediyor =) onu takınca bide arkaya şahsi fikrik givi blade beyaz topcase takarsan abi 10 numara 5 yıldız =)

hayırlı olsun abi allah kazadan beladan korusun güvenli keyifli sürüşler

abi diyorumki yazın toplanalım bi istanbula gelirseniz ben mekan ayarlarım yada sizin o tarafa önce bi piknik sonrada motorlarla refleks geliştirmeye bilinmeyen sürüş tekniklerine yönelik birbirimize bir muhabbet sohbet içinde ortam yapalım öyle duba koyar slanom u dönüşü viraj filan ayarlarız turlarız =)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray abi biraz geç oldu ama kusura bakma en sonunda istediğin motora ulaşmana sevindim çok kalite motor ömürlük adeta ama dediğin gibi şeklide seside güzel bir egsoz hemen lazım sanki =) o kaliteye bu egsoz tüm kaliteyi yok ediyor =) onu takınca bide arkaya şahsi fikrik givi blade beyaz topcase takarsan abi 10 numara 5 yıldız =)
    eyvallah hüseyin... darısı başına en çok istediğin canavar olsun
    motorun egzosunu artık çok dert etmiyorum.. orjinali hiç bir zaman bozma taraftarı değilim.. biliyorsun yakıtı etkiler..
    benim amacım yakıtta iyi olsun.. çünkü ben çok gezerim.. 6,000 km de aldığım fz6 fazerimi 70,000 km de sattım.. bana yol yapacak, gerisi hikaye

Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    para ayarlarsam bende alacam 250 lik kim ne derse desin ben alıştım zaten
    öyle adam çok ben afyonluyum oradada uşaktada manisa kuladada akrabalarım var benim motoru duyan oha o para verilirmi 150 lik motora o paraya kartal satılıyor

100 lük alsaydın vergisi yok iyide kaçıyor diyenmi dersin her kafadan bi fikir onlar motora mekanik eşşek niyetiyle bindikleri için öyle

biz sevdalıyız aşığıyız tutkunuyuz onlarsa mecburu =)
    ReiZzZ bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    250 cc motor düşünen bu ülkede gidip sym wolf ü, inazumaya bakacak..sonra karar verecek.. naked olarak tabii
    ReiZzZ ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    12" CBF 150
    eyvallah hüseyin... darısı başına en çok istediğin canavar olsun
    motorun egzosunu artık çok dert etmiyorum.. orjinali hiç bir zaman bozma taraftarı değilim.. biliyorsun yakıtı etkiler..
    benim amacım yakıtta iyi olsun.. çünkü ben çok gezerim.. 6,000 km de aldığım fz6 fazerimi 70,000 km de sattım.. bana yol yapacak, gerisi hikaye
    ooo abi maaşallah nazar değmesin inşallah =) abi valla bende çok istiyorum 250cc grubuna geçmek ama bakalım nasip işi =)

abi 64000 km yi kaç yılda yaptın ya =) ben bi yılda 6 bin yaptım =) daha yapamadım bile 5800 de =)

abi evet etki ediyormuş ama şöyle birşey yapabilirsin dışındaki koruyucu metali boyatabilir kaplayabilir yada uyan başka bir metalle değiştirerek bi çözüm üretebilirsin =)

evet ne kadar orjinal o kadar iyi ama orjinal egsozu atmadığın ve egsozu komple bloktan sonra borusuyla beraber sadece tüp şeklinde olmadan değiştirirsen satacağın zaman orj. dönebilirsin =)

abi bu iş zevk işi herkesin hoşlandığı şey farklı önemli olan hepimiz markacılık sınıfcılık öyle chopper cı race ci cross cu ayırmadan birbirimize destek olmak ben cruiser seviyorum mesela ama naked yada race den nefret etmiyorum scooter pek hoşuma gitmez ama binene asla kızmam hakaret etmem =)

ve sen sevdiğim saydığım abimsim forumdan sen motorunu kendini bildikten sonra gerisini ko bilmem nere gitsin işte =)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    fikirler göreceli gelebilir hüseyin.. nerde yol yaptığıma gelince; antalya-erzincan-ankara 2 yıl mekik dokudum.. özel işler nedeni ile.. yaz kış..

Motosikleti
    12" CBF 150
    fikirler göreceli gelebilir hüseyin.. nerde yol yaptığıma gelince; antalya-erzincan-ankara 2 yıl mekik dokudum.. özel işler nedeni ile.. yaz kış..
    abi yol olsunda neresi olursa olsun =) hem okul hem spk sınavlarına çalış hemde 2. bi üni daha okuyorum bide parttime çalışıyorum nefes alamıyorum motora binmeyi özlüyorum =) şu okul bitsin pasaportuda alıyorum bu ay inşallah bi yunanistan selanik bide batuma filan gitme planlarım var ahh durum el verede balkanları ve fransa ve italyayı gezmek istiyorum motorumla :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)