Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Dijital KM saati nerden bulabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar mondial 150 hs aldım nasıl süratini artırabilirim deneyen varmı acaba şimdiden teşekkürler .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    dam üstünde saksağan olmuş seninkisi biz neden bahsediyoz sen ne yazıyon adamım yaa dikkat et biraz. konumuz dijital km göstergesi. hız artırmak için biraz arama yap araştırmacı ol...

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    biz daha önce Luxor'un fikri üzerine uygulamayı yaptık ve sorunsuz çalışmaya devam ediyor,hemde saat olarakta işimi görüyor..

27 dakkika 16 saniyede işyerinden eve geliş.

ve yolda geilrken havanın çok rüzgarlı olmasına rağmen 121 km sürat.
    facebook(Fazer Tutkunları)

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bakırköy istikametine yolunuz düşerse orda sahil yolunda metin bisklet var yada sirkeciden alabilirsiniz.

şekil b de gözüktügü gibi.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    birol abi, bu mıknatısla çalışıyor demi. ilk resimde jantı delip takmışsınız.2. ve 3. resimlerdeki de mıknatısın karşılık parçası ölemi?

peki ben scootera nasıl takarım bi fikrin varmı? acaip kafama yattı bu iş. alasım yakın scooterin tekerlekleri 3 kollu ama.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @cihan
    yazın güneşte ekranı simsiyah oluyor mu cihazın. ben bi digital saat taktım aynı yere güneşi yiyince simsiyah oluyorda ondan sordum.
    ==============================
    ==============================

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hazır hortlamışken banada lazım sadece km motoru 85 ytl halat hariç 25-30 ytl ye çözebilirsek iyi olur kanımca ama 800 cc lik enduroda nasıl performans sağlar no coment
    boşuna uğraşma Cengiz abi.
    Ebay'den, en ucuzundan al, teknolociye ayak uydur.

http://sporting-goods.search.ebay.co...=200&save=Save

http://m6n.ebay.de/__Fahrrad-Zubehor...0f0debQQ_fxdZ1
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    bunların hangisi motosiklet için ? çoğunda computer yazıyor kafam karıştı gültekin abi. yardımcı olabilirmisin ?

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    tıkla, içeriklerine bak.
    jant ve karşı sensörü olan hepsi motosiklete uyar.
    telli janta uyanlar (jant sensörü geçmeli olanlar), alaşım jantlarda problem olur. ona dikkat et yeter

onu da bana sorma, yüksek tansiyondan başım çatlıyor.
    kendin bul. bana bulaşma. başının çaresine bak.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

canabien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2002 cbr 600 f
    yaw ne yapcan dijital km saatini

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birol abi, bu mıknatısla çalışıyor demi. ilk resimde jantı delip takmışsınız.2. ve 3. resimlerdeki de mıknatısın karşılık parçası ölemi?

peki ben scootera nasıl takarım bi fikrin varmı? acaip kafama yattı bu iş. alasım yakın scooterin tekerlekleri 3 kollu ama.
    her motosiklete olur ama tabi ugraşıp uydurman lazım.

Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @cihan
    yazın güneşte ekranı simsiyah oluyor mu cihazın. ben bi digital saat taktım aynı yere güneşi yiyince simsiyah oluyorda ondan sordum.
    yaklaşık 6 aydır kullanıyorum sorun yok daha öncede bisiklette kullanmıştım bisikletten söktüm motosiklete taktım ama karama felenb yok tabi kalitesine göre.

Alıntı canabien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw ne yapcan dijital km saatini
    kullanıyoz be abii.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    tamam gültekin abi. bi nane limon yapimmi iyi gelir uykuluk çok sağol abi araştırıyorum

birol abi sana da teşekkür ederim. aklıma ön fren diskine takmak geldi sürekli dönen yani bütün parça o dimi.. karşılık parçasını da dikme çatalına takcaz diske yakın biyere. nasıl fikir ?

Motosikleti
    HONDA cbf250 + kanuni WINDY
    ya bunu ön tekere takamıyozmu bide jantı delmeden olmazmı ?

Motosikleti
    Artık Yok
    Ön maşaya takılan cırtla güçlendirilebilir ama karşılığı canta takılan nasıl takılıcak bunun motorlar için olanı yokmudur benim bisiklette bile canttan düşüyodu hep nekadar sıkarsam sıkıyım motorun cantına iyi sabitlenmezse uçar gider çelik janta göre olanını bilen varmı bide gerçekten neden arka tekere takmış arkadaş gerçi bence fark etmez nereye kolay kuruluyosa oraya takmalı

Motosikleti
    evet arkadaşlar bende gidip bitane gösterge aldım 20 euro daha uygun fiyatta olanlarıda vardı ama tam sonuş almak istedim bu dijital gösterge 300kmh kadar gösterebiliyo daha yeni taktığım için şuan tavsiye etmiyom ama bi problem görünmüyo şuan tıkır tıkır sayıyo bu ürünü sirkecide bulabilirsinz bisikletçilerde mevcut

kutudaki hali

alacak olan arkadaşlar için montajınıda azbi anlatayım kutunun içinden çıkan parçalar :

Ben cbf 250 ye taktım göstergeyi gidonun tam ortasına yerleştirdim orjinal gibi durdu

sensörün yerini ayarlamak için bayabi uğraştık çünki sensör ve mıknatıs arasındaki max. aralık 5mm yani yarın cm o yüzden jant a çok yakın bi nokta bulmalıydık vede en uygun yer ön fren diskinin arkası oraya patex yapıştırıcı ile adeta kaynattık

karşılığı olan mıknatısıda cırt yardımı ile janta bağladık ama ben üzerine ayrıyetten bi başka mıknatıs daha yapıştırdım daha yakın geçmesi için aynı zamandada bu parçalarıda patex le birbirine kaynattık
    ayar olarakta tekeri aşağıdan yukarı ölçüyoz mesela benim teker 60 cm geldi bu ölçüyü mm olarak sayarsak 600mm bu değeri 3.14 ile çarpıyoruz yani 600*3.14= 1884 çıkan sonucu resetlediğimizde cihaza giriyoz şuan herşey yolunda tıkır tıkır çalışıyo daha 10 dakika kullanabildim gelişmeleri aktarırım bu arada 100 kmh hızı geçtim sorunsuzdu

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    motosikletin kendi analog göstergesi ile senin taktığın dijital gösterge arasında ne kadar hız farkı oluyor?

Motosikleti
    Alıntı barisozcetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletin kendi analog göstergesi ile senin taktığın dijital gösterge arasında ne kadar hız farkı oluyor?
    motorumun kendi göstergesi çalışmadığı için taktım bu cihazı

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Uygulamada bir yanlışlık var gibi.

Karşılıklı Gözü tekerleğin neresine yerleştirdinse orasının da ölçüsü olmalı.

Ayrıca lastiğimi ölçtün jantımı?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Artık Yok
    En güzel test yanında giden başka bir araçla iletişim halinde olmak 50 km kıza sabitletip test etmek tam 50 gösteriyosa yüksek hızlarddada sorun olucanı sanmıyorum ayrıca lastikten ölçülür

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uygulamada bir yanlışlık var gibi.

Karşılıklı Gözü tekerleğin neresine yerleştirdinse orasının da ölçüsü olmalı.

Ayrıca lastiğimi ölçtün jantımı?
    harbi türk demişsinki jantın neresine yerleştirdiysen oraya göre ölçülmeli demişsin yanlış düşünüyosun istersen alıcı ve vericiyi jantın en içine istersen jantın en dışına tak bi fark olmaz çünki teker bi tur attığında en dıştaykende alıcıya 1 kere ikaz verir en içteykende 1 kere verir bence kafanda bi canlandır bana hak vereceksin bi de ölçümü nasıl yaptığımı sormuşsun tabiki lastiğin ebadını ölçtün en dış kısımlarından ki lastiğin turda yerde aldığı mesafe önemli jantın ölçüsünü alırsak gösterge normalden daha az göstterir

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler