Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nihayet Benimde Mobylette'm Oldu :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    mobiletim vardı yakın bir zaman önce. 3 sene kullandım.hayırlı olsun. arka bagaj kısmı ve orjinal stickerları en bulunmayacak kısımları.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:47 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birkaç sene önce İzmir'in Dikili ilçesinde cross bir mobilet görmüştüm ve çok temizdi.Sürücüsü amcaya satarmısın diye sorduğumuzda,adam sinirli bir şekilde kafasın iki tarafa doğru sallamıştı.Söylene söylene uzaklaşıp gitmişti.Belliki mobiletini çok seviyordu.
    en güzel mobilet modelinin en az sayıda ürettiler.mavi ve kırmızıları vardı silindir petekleri daha büyüktü .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Nostaljik motosikletler hayırlı uğurlu olsun.
    İmrendim doğrusu.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Haci iyi yamisin guz mobilet

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    necatik Dede neden ceza aldı acaba?
    ANGARAJ

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    necatik Dede neden ceza aldı acaba?
    Biraz tatile ihtiyacım vardı.Sağolsun modlar beni 15 gün dinlendirdiler
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Motorunuz hayırlı olsun. Anladığım kadarıyla her türlü parçası bulunabiliyor. Benim de ilk motorum Mobylette idi. Yokuşlarda pedal basma olayı haricinde çok seviyordum.

Mobylette'm ve ben (1992)
    jackonbir bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Benimkindede Dellardo marka 15-15 karbiratör var.söylediğin gibi italyan silindir,piston sekmanlar var.bunlaında en ünlüsü gilardoni setler.birde ispanyol malı airsal silindir ve pistonlar var.bunlar çift sekmanlı,iyi çekiş sağlıyor fakat çabuk hararet yapıyor.sizin Antakya ya uygun olmaz.
    yav iyi ki bir moblyette toplattın...bu kadar reklamı yapılmaz ki... alamayan var binemeyen var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav iyi ki bir moblyette toplattın...bu kadar reklamı yapılmaz ki... alamayan var binemeyen var...
    Len kanki,bende banlanmışlar grubuna katıldım sevinin gariçalsın sazlar,oynasın gızlar
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Len kanki,bende banlanmışlar grubuna katıldım sevinin gariçalsın sazlar,oynasın gızlar
    olur böyle şeyler başkan...sende serföş oturma klavye başına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125
    abi hatırlarsan ben sana yapmadan önceki resmini göstermiştim buda şimdiki hali
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Alıntı Emre ATICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hatırlarsan ben sana yapmadan önceki resmini göstermiştim buda şimdiki hali
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...fx.jpg</a></a>
    http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...h6.jpg</a></a>
    Güle güle kullan kardeşim.Eline emeğine sağlık.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    birini meteye vir

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    üniversiteye gidene kadar ne motosiklet tutkum vardı nede merakım. okula gittiğimde (burdur - gölhisar) bi baktım her yerde herkeste motosiklet. bi tane almak lazım dedim kendi kendime. 75TL'ye süper 51 almıştım ilk. herşey ondan sonra başladı işte 103, 105, bionic, honda kinetic 80, MZ 251........ duygulandım abi yaa...
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125
    Teşekkürler Samsun Ve vezirköprüde Bir İlk Başka Eşi Ve benzeri yok 120 yi görüyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Emre ATICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Samsun Ve vezirköprüde Bir İlk Başka Eşi Ve benzeri yok 120 yi görüyor
    Bisiklet km saati ile 120'yi nasıl gördünüz genelde 26 jant ile bile 70km hızdan sonra göstermez hızı, mobiletin lastikleri küçük 50'den sonra göstermemeli. Denedin mi de biliyosun dersiniz, denedim valla 18 yaşındayken çok dik bir yokuştan bisikleti salıp aynı anda tüm gücümle pedal çevirecek kadar deliydim en son 72km hızı gördüm sonra sıfırlanıyodu sanırım, manyetik algılayıcının hassasiyet sınırları aşılıyor belirli bir hızdan sonra.

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    arkadaşlar geçenlerde şirketin kullanılmayan depo kısmında kauçuk flexler vardı dağ gibi onları şantiyeye gönedrelim diye kaldırdık ki altından
    mavi renkli bi süper 52 çıktı lastikler inmiş frenlere basayım dedim çıt çıt koptu bayadır ordaymış (halada orda duruyor.)
    çok şaşırdım 10 yıl falan olmuş orada duruyomuş.

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    hayırlı olsn bol nostajili sürüşler silindir grank karburatör olarak ne kullandın dişliler felan ? onlarıda paylaski yardım edebilelim bizde
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125
    mengu 16 kardeş o bisiklet kilometresi yapabilirsen 200 bile gösteriyor lastiğini kaç kaç sa ona göre ayarlıyosun ben onla görmedim 120 kanuni cross 250 ile kapıştım geçtim 120 yptık ölçük kanuni cross u yokuş assa ben geçiyorum yokuş yukarı o :D inanmayanlar inanmayabilirz gelin samsuna deneriz görmek isteyene

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Güle güle kullan kardeşim.Eline emeğine sağlık.
    Hocam merhaba öncelikle maaşalah bendede zır orjinal bionik 52 var ilk sahibininden aldım deposu paslı ne yapabilirim birde yazÄ motoru toplayacam silindir karbüratör ne marka yapayım ne önerirsin

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba öncelikle maaşalah bendede zır orjinal bionik 52 var ilk sahibininden aldım deposu paslı ne yapabilirim birde yazÄ motoru toplayacam silindir karbüratör ne marka yapayım ne önerirsin
    depoyu sirke ile temizlemeyi öneriyorlar ama detaylarını bilmiyorum. silindiri ve karbüratörü orijinal kullanırsan yıllarca götürür seni. dellorto 15 /15 karbüratör ve beldeyamanın orijinal silindirini kullan derim. çekiş güçlü olsun istersen airsal47mm hız ve devir istersen gıladioni veya polini silindir bulabilirsen al derim. 19/19 dellorto karbüratör ve ince ayarlarını yapacak iyi bir usta yoksa çevrende boşuna modifiye etme normal bin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler