Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAZA :(

Motovento
    REKLAM ALANI

geçen kaza yapan bir arkadaşıma çok kızmıştım hatalı sollama sonucu 110 km hızlı trafik polisine çarpmıştı ! ona demiştim bana çarpsan ölürdüm çünkü motorcuyum ! aga şimdi sana söylüyorum çarptığın şey motorsiklet olsa noolurdu ? lütfen ama lütfen insan canını o kadar önemsiyosanız trafikte insan gibi araç kullanın ! herkes bir an önce ulaşmak ister ama kimse ölmek istemez !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Çok geçmiş olsun. Artık bu kazadan alman gereken dersleri almışsındır umarım. Bacaklarının durumu nasıl? çok kötü değiller inşallah.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    barış allahın sevdigi kulmuşsunki insan ğibi insana denk gelmişsin adam sizi hastaneye yetişyirmiş gecmiş olsun allah beterinden saklasın tekrar gecmiş olsun

baris4444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    çok teşekkür ederim hepinize @htmetin ayaklarım tumuyor hiç ikiside ama iyleşirmiş 3-4 güne
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    @Dogan88

hangi hata bir insan hayatından daha önemli olabilir?

o insanın hatası başkalarının hayatını tehlikeye atıyorsa.

umrumda bile değil aileleleri. Sol elinde okuduğu kitabın sayfalarını sağ eli ile çeviremeyen birini tanıyorum ben. Yaptığı şeyin, sonuçlarını ne noktaya varamayacağını düşünen insanların, sorumluluk gerektirecek hiçbirşey için ehliyeti olmamalı. Alıyorsada en temiz yoldan yok oluşu en hayırlısı.

Motosikleti
    @baııhan bak kardeşim insan hayatından bahsediyoruz burada lütfen daha fazla konuşup küçülme

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı baris4444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese teşekkür ederim fakat 180 km hız gayet fazlaydı fakat acelemiz vardı biliyorum hatalıyız ama geçmiş olsun diyebilirdin yinede teşekkürler
    kardeş
    acele giden ecele gider diye boşa dememişler
    umarım artık daha dikkatli olursun
    dicem ama imzana bakınca akıllanmayacağın anlaşılıyor
    su testisi su yolunda kırılırmış
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    kimse kusura bakmasın, kaza yapan arkadaşa umarım ders olur.

180 km hız ne demek? bu kadar bilinç yoksunu bir yaratığa "insan" demeye dilim varmıyor. minibüs üzerine kırmışmış. sen o hızla giderken minibüs seni nasıl farketsin? böyle yaratıklar maalesef etrafımızda çok. bunlar biraz akıllısıymış, passat'la yapmışlar bu hızı. aynı hızla doblo, accent veya transit minibüs kullanan beyinsizler de var çünkü.

intihar edecekseniz başka yöntem seçin ey ahmaklar...! aynı yolu kullanan nice masum insanın canını tehlikeye attığınızın bilmem farkında mısınız?

böyle araç kullananlara ders, kulaklarına küpe olsun. unutmayın, arabanızda abs, ebd, bas, asr, esp, vesaire vesaire bi sürü güvenlik sistemi dolu olsa da; sizi yerde tutan aynı lastik ! o güvenlik sistemleri; viraj ortasında arıza yapıp durmuş kamyonu, tepenin ardında karşı şeritten gelen külüstürü göstermez, yoldaki mıcırdan kurtarmaz. bir kamyonun altına girecek veya bir ağaca çarpacak olursan arabanda 10 havayastığı olsa nafile..!

Motosikleti
    gerçekten hatanın farkındayım ve bu olaydan dersimi aldım teşekkürler herkese

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten hatanın farkındayım ve bu olaydan dersimi aldım teşekkürler herkese
    arkadaş sen hatanı farketmişsin dersini almışsın aynı hataya tekrar düşmeyeceğin belli gibi ama bu hadiseyi burda paylaşmakla daha büyük hata etmişsin..malumdur ki burada insanlar eleştri ile hakareti birbirinden ayırma yetisine sahip olmadan allah ne verdiyse rasgele konuşmayı kendilerine hak olarak gördüklerinden dümdüz sayma haddine ulaşabilirler...

bizde herkes otoritedir,eleştirmendir,fikir babasıdır,yanlışın üzerine ok gibi fırlar gider ve hatta her lafı söylemeyi mübah sayar...

tamam yaptığın hata çok büyük sen ölebilirdin hatta başkalarının ölümüne neden olabilirdin ve hatta o sırada ben de orada ölebilirdim neyse ney olan olmuş..ama tutup da elalemin ağzına neden sakız yapıyosun ki meseleyi...yapacaksan da 180'i falan katma araya zaten millet linç edecek yer arıyor...
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

Motosikleti
    teşekkürler

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı BAIIHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180km hız nedir?

böyle aşırı hızdan darmadağın olmuş arabalara ölen insanlara üzülmek yerine, bir keyif sigarası yakarım ben. Ertesi güne birinin beni öldürme şansı azaldı diye. Geçmiş olmasın kısaca. Hatta geçmemiş olsaydı daha mutlu olurdum.
    arkadaşım pek haksız değilsin ama yinede şu an bu kadar sert sözler söylemek pek doğru değil.

birde çoğu arkadaş "hata" diyor. hata bilmeden yapılır, yanlışlıkla olur. ben bu olaylda farkında olmadan yapılan birşey göremiyorum.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    doğulu arkadaş, bize ne?
    milletin geçmiş olsun demesi için konu açmış resmen..
    konuda motosiklet ismi anılmıyor, konu motosiklet.net'te yer alıyor.. acıyalımmı sana? passat parçasımı önerelim ne istiyorsun?

Motosikleti
    ders almayı deneyebilirsin dostum

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Geçmiş olsun İNşallah durumdan ders çıkarmışsındır.180 araba için bile çok yüksek bir sürat motorda ise düşünemiyorum bile. Bu hız hevesi hastalıktır kolay kolay geçmez o yüzden tavsiyem bir an önce motorunu sat, nitekim onda 50 km yle bile düşersen ölebilme ihtimalin var bu kadar şanslı olmayabilirsin.
    Diğer arkadaşların dediği gibi ya bir motorcuya çarpsaydın şimdi katil olmuştun.

Motosikleti
    Alıntı davutyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun İNşallah durumdan ders çıkarmışsındır.180 araba için bile çok yüksek bir sürat motorda ise düşünemiyorum bile. Bu hız hevesi hastalıktır kolay kolay geçmez o yüzden tavsiyem bir an önce motorunu sat, nitekim onda 50 km yle bile düşersen ölebilme ihtimalin var bu kadar şanslı olmayabilirsin.
    Diğer arkadaşların dediği gibi ya bir motorcuya çarpsaydın şimdi katil olmuştun.
    bak dostum şimdi o adam birden sola geçerken bi sıkınıtı yok sıkınıt hız yapmak mı ben hız bagımlısı değilim beyler sadece farlında olmadan hızlandım motosiklette çok çok çok daha dikkatliym merak etmeyin hem daha binmeden satma gibi bi niyetim yok

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu sahibi genç ciddi bir hata işlemiş. Eleştirilmelidir. Cezasını da çekmelidir ki zaten mutlaka çekecektir. Yaralanmalı kaza olduğundan gerekli trafik cezası kesilecektir. Bu arada buradakiler de elbette nasihat eder, tabiri caizse kulağını çekerler. Ancak eleştiri ile sayıp sövmek aynı şey değildir arkadaşlar. Hele ki "keşke ölseymiş" tarzı söyleyişler hiç olmaz. Biraz izan lütfen.

Not: Hata yalnızca yanlışlık anlamına gelmez, aynı zamanda suç anlamına da gelir.
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    sadece geçmiş olsun...

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun..
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    merhaba beyler motosikletimi alıp park ettım otoparka ve sabahında batman'a dogru yola cıktık dayımla oradan bi arabasatın alacaktık ergani'yi geçtik ve hızımız 180 civarıydı sağdaki minibüs üstümüze kırınca arkadan çarptık ve şuan evdeyim ayağa kalkamıyorum iki ayağım tutmuyor ve motosikletimialdım ama hala binemedim :( arabamız pert (2010)pasat beni kurtatan yardımsever vatandaşa teşekkür ediyorum aranasına alıp hasataneye götürdüğü için
    kardeşim çok geçmiş olsun. hastanede ne dediler? passat güvenli arabadır inşallah yakın zamanda iyileşirsin. tekrar geçmiş olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)