Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

İst. Esk. arası yolculuğum kazayla yarıda kaldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    grenajları dert etme kaportacıda yaptırabilirsin. ayna kolda kırıksa kaynak yapılabilir. ön jantın kırılan parçası olup olmadığı önemli ama yenisini alman daha sağlıklı olabilir.

bana özelden ulaş sena usta tavsiye edebilirim. yapılabilecekleri söyler, değişmesi gereken parçaları z-moto'dan yada e-bay'den sipariş edersin.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum çok geçmiş olsun ciddi bir süratle kaza yapmışsın. sana acil şifalar dilerim motor içinse sakın kafanı takma. tekrar çok geçmiş olsun
    [COLOR="Blue"]http://www.facebook.com/group.php?gid=199474079468%5B%2FCOLOR%5D[/COLOR]

[COLOR="red"]Facebook Sayfamıza bütün[/COLOR] [COLOR="Lime"]Ninja ZX250R[/COLOR] [COLOR="red"]kullanıcılarını bekleriz...[/COLOR]

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gecmiş aklima geldi allah beterinden saklasın. Çok çok geçmiş olsun.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

üzücü bir durum yeterli tecrube olmadığından olmuş işallah bu son kazan olur.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun arkadaşım :(
    Bu kaza sana çok şey öğretti. Artık senin dışındaki etkenler hariç kolay kolay kaza yapmazsın

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hala aramızda olman en güzel haber

kendi adıma ben seni seviyom kardeşim
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Öncelikle geçmiş olsun. Bu başlığı açtığın, kazayı samimi bir şekilde anlattığın ve resimler eklediğin için seni tebrik ediyorum. Önemli olan sağlık. Gerisi ikinci planda.
    Güveli ve sağlıklı sürüşler dilerim.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    geçmiş olsun...
    harley is making love with davidson

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Geçmiş olsun. Bu tür durumlarda benim yaptığım uygulama şu; Bir yol ayrımını çok geç farkettiysem yada düzgün bir giriş yapacağıma inanmıyorsam. Devam edip ileride sağa yanaşıyorum. Sonra durum müsaitse emniyet şeridinden biraz geri gelip uygun bir şekilde yol ayrımına giriyorum. Sonuç olarak bir yol ayrımına güvenli giriş yapacağıma inanmıyorsam kesinlikle girmemeyi tercih ediyorum.

Grhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Çok büyük geçmiş olsun. :(

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    geçmiş olsun kardeşim. sendeki, kusura bakma, cahil cesareti olmuş. birbuçuk ay önce aldığın ve hepi-topu 4 kere bindiğin motorla uzun yola mı çıkılır?

gerçekten Allah seni korumuş. TIR'ların çılgınca birbirini solladığı o yolda Bilecik sapağına kadar kazasız gidebilmen, ve böyle ufak bir kazayla atlatabilmen mucize.

eklemek gereği duydum;

acemiyseniz, bırakın uzun yola çıkmayı bir süre trafiğin hızlı aktığı e5, tem gibi yollara dahi çıkmayın.

mustafaemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSX750F
    büyük geçmiş olsun bununla atlatmış ol daha Allah büyüklerinden esrigesin cümlemiz için.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hatani anlamis olman iyi.geçmis olsun

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    çok büyük geçmiş olsun

kötü tecrübeni paylaşman çok yararlı olmuş umarım henüz yaşamamış arkadaşlara da ders olur tüm hataları deneyerek ders alma gibi bir şansımız yok keza...

hayatttaa olman sevindrici dediğin gibi bir çok hata yapmışsın sonunda da kaza yapmışsın hadi motorunu yeni almış bir heyeceanla sürmek istemişsin ve uzun yola çıkma gibi bir hatalı karar vermişsin peki sana hiç engel olan olmadı mı allah aşkına ailen arkadaşların falan bu kadar tecrübesiz bir insan hemde ss bir makina ile nasıl çıkar yola pes ...

allah korumuş...

tekrar büyük geçmiş olsun...
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Babam iyice düşün dedi, sonuçta bana engel olacak bir durumu yok.
    Motosiklet garajda tozlandı resmen, izine çıkmışım, kırk yılda bir vakit bulmuşum, Esk. trafiğinde tecrübe edinme ihtimalini yakalamışım.
    Sonuçta akacak kan damarda durmaz, durmadı.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:15 ----------

@overcloud
    Hocam çok teşekkür ederim, biz minibüsle motosikleti Esk.e getirdik, bilmiyorum iyi mi ettik kötü mü ettik.
    Usta motoru ilk gördükten sonra 3-5 bin gibi rakamlardan söz etmiş, ama bi' bakacaktı, liste çıkaracaktı, tamir edilebilecekler, edilemeyecekler diye.
    Nasıl yaparız yaptırtırız bilmiyorum, kafam çok karışık.
    İlla servisinde yaptırmak zorunda mıyım ben bu motosikleti, dışarıda yaptırtamaz mıyım?

Bu arada özel bir sebepten dolayı fotoğrafları kaldırmak zorundayım, geçmiş olsun dileğinde bulunan tüm dostlara teşekkürlerimi iletiyorum.

Motosikleti
    cbr
    çok büyük geçmiş olsun geçmişte benzer bi kaza yapmıştım ama benımkı bırazdaha agırdı senn gıbı erdem gosterıp motora gerı donemedım hatta 2008 den berı foruma bıle gırmıyordum vay bee

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Bilmiyorum ya ben burada bir arkadaşın kaza sonrası yaşadıklarını okumuştum, beni çok etkilemişti.
    Kendisi dağcı, hayattan hiç kopmamış, tam tersine hayatının değerini anlamış.Allah hayatımızı bağışladıysa show must go on.

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Geçmiş olsun, üzücü bir kaza yaşamışsınız. Bir çok hata yapmışsınız, tekrarlamaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Tahminimce motosikletteki tüm hasarlar giderilebilecek durumda. Fakat gördüğüm kadarıyla ön jant kırılmış, yenisi ile değiştirmeniz en doğrusu olacaktır.

Tekrar geçmiş olsun.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş geçmişolsun.
    Seni sevenlerine bağışlamış umarım tekrarı olmaz. Gereken dersleri almışsın ancak oldukça pahalı bir ders olmuş, beterinden saklasın. Herşey geri gelir, yeniden edinilir ancak tecrübe ettiğin gibi sağlık bunların arasında değil. Anladığımkadarı ile birçok arkadaşımızın diteceği gibi pek süratli değilmişsin!!! 50-60 Km/h ile giderken bile yapacağımız bir kaza çok ciddi telafi edilmez sonuçlar doğurabilir. Sen 100 ve üzeri bir süratle bu kazayı yaptığını belirtmişsin ancak benim tahminim düşme anında hızın bunun çok altında idi (ben de bir kaç kez düşmüş biri olarak tahminen söylüyorum...). Düşme sebebine gelince, sanırım Baktığın Yere Gittin ve tecrübesizliğin baktığın yeri seçememene ve sorunu hissettiğinde de Baktığın Yönü değiştirme şansını yakalayamadın. Tavsiyem ki senin de belirttiğin gibi, önce imkanın var ise eğitim al, bol pratik yap (fren-gazlama- viraj vs...) ve Eğer Korkuyor veKafa Olarak Kendini hazır Hissetmiyor İsen sakın Acele Etme! Motor sürmek zihinsel bütünlük, özgüven ve konsantrasyon gerektirir bildiğin gibi. Hazır olduğunda tekrar başlarsın. büyük geçmiş olsun kardeş. son olarak eklemeden geçemeyeceğim, buradaki arkadaşlarımızdan birçoğu başlarından geçen kötü tecrübeleri forumlara yansıtmamayı tercih ederler. Sanırım biraz utanarak kendilerine saklarlar. Ben şahsen bizimle paylaştığın, birçok kardeşimize örnek olduğun, ders verdiğin için teşekkür ederim.
    Poturdak

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    gecmiş olsun allah yuzune bakmış ede
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)