Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Korktuğum başıma geldi :( sonuç kırık bir bacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    MERHABA MT
    pek fazla konu acmasamda bir süredir forumu takip etmekte ve elimden geldiğince katılımcı olmaya çalışmaktayım. ve forumdan okuyarak pek çok şey öğrendim. fakat sadece benim öğrenmem yetmiyor. gecen sene motorumu ilk aldığımda geçirdiğim küçük çaplı kazadan sonra sürekli olarak kask mont dizlik gibi koruyucu ekipmanları kullanmaya başladım.(çok şükürki kullanıyorum).
    gelelim büyük korkuma
    ben trafikteyken sağ tarafda duran ve park halindeki araçlardan korkmaktayım. ve bu korkumda da haklı cıktım. korkumu biraz açıklamak gerekirse park halindeki araçların yola çıkmasıki malesef dün başıma geldi. 20.04.2011 tarihinde sabah evimden iş yerime giderken sağ tarafda duran araç kendisine 10 m kalmışken ''U'' dönüşü yapmaya kalkınca yaptığım korna uyarısı ve frenle beraber sol şeride kaçma çabalarım malesef yeterli olmamıştır. sonuç: çatlak bir kaval kemiği ,hasarlı bir motosiklet ve hastenede geçen koca bir gün. üstüne üslük ambulans gelene kadar başımda bekleyen araç sahibinin benimle birlikte olay yerinden kaçmasıda çabası.bu arada şunu hatırlatmalıyım sanırım kaazadan sonra 20-25 dakka polis ve ambulans bekledim.malesef tahmin edeceğiniz gibi polis ambulansdan sonra geldi ve bana çarpan sevgili araç sürücüsü firar...
    şimdi arkadaşlar asıl sorum olay mahaline ilk önce karakol polisleri gelmiş , daha sonra trafikçiler. ve rapor tutulmamış. motosikletimide parkka çekmişler.
    bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim. trafik sigortasından motosikletimin masraflarını alabilirmiyim , araç sürücüsü bulunmassa masraflarımı benmı karşılamak zorundayım. bu konuda deneyimli ve bilgi sahibi arkadaşların yardımlarını bekliyorum uzun bir yazı oldu. okuduğunuz için teşekkur ederim.

tekeriniz düz bassın !...
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    abi cok gecmiş olsun. Bu konuda benimde cok fazla bilgim yok. İnsallah hakkında iyi sonuclar cıkar...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    geçmiş olsun..
    yaralanma olan bir kazada nasıl rapor tutulmamış anlamadım. trafik polisleri gelmişse rapor tutulmuş olmalı. raporun sonucunda karşı taraf haksızsa da sigortası masrafları karşılar diye biliyorum.
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    polislerin olay yerine geç gelmesi sonuçu araç sahibi kaçmış yani araç ortada yok ben kendi kendime kaza yapmış gibi bişey oldum. sadece benim ifadem var ortada . araç kaçtı diye tutanak tutulmuş.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    öncelikle yaralanma olan kazada rapor tutmaları zorunlu. Karakola gidip kendin bu işi takip etmelisin. sonrasında eğer tutulmamışsa suç duyurusunda bulunup oray yerine gelmiş olan memurların rapor tutmadığını belirtmelisin. sana çarpan aracın marka model renk plaka gibi özelliklerinden tespit ettirmeli ve ayrıca sana çarpıp kaçtığı içinde suç duyurusunda bulunmalısın. karşı taraf olmadan trafik sigortası hiçbişey vermez. Bu arada bütün sağlık sorunlarındanda karşı tarafın sigortası sorumlu olacaği için hastane faturalarını atmamalısın. Trafik sigortası sadece sizin karşı tarafınızdaki kişinin hasarını ödemekle yükümlüdür. sizin hasarınızı kasko öder. İşin ucunu bırakırsanız ne rapor tutmayan memur nede çarpıp kaçan adam akıllanmaz. Peşini bırakmayın
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en azından aracın marka ve modelini hatırlıyorsan savcılığa gidebilirsin, Isterlerse bulurlar.
    Çok Geçmiş olsun
    112ciyiz

rapor gerçekten tutulmamışsa polisler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulun,savcılık olaya el attımı bak nasıl bulunuyor o haydut araba sürücüsü.yaralanmalı kaza bu kardeşim sakın bırakma işin peşini,sigorta sana tazminat+hastane masrafı+tamir masrafı ödemek zorunda.çünkü anlattığın kadarıyla olayda sen suçsuzsun.bu arada çok büyük geçmiş olsun.

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    Çok çok geçmiş olsun...
    Motosiklet efendi işidir

trafik şubeye muhakkak sor rapor oradadır,polis gelip olayı görüp senin motoru parka çektirip rapor tutmaması imkansız bişey.eğer öyle ise 112 merkezinden tutak isteyip savcılığa gidebilirsin çünkü aynı şekilde 112 acil seviste rapor tutuyor.

Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    kardesim çok geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşirsin.o şerefsizde bulunur inşallah.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    geçmiş olsun o insan kılıklınında allah neyse değmez,tekrardan geçmiş olsun...

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Geçmiş olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250
    geçmiş olsun,en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz umarım.sigorta konusuna gelince fazla bilgim yok yanlış bilgilendirmemek için bişey yazmayacağım.tam bilen birisi konuyu gördüğün de açıklama yapar sanırım.
    Gül nedir ki ? Solup gider. Gün nedir ki ? Gelip geçer. Ateş nedir ki ? Söner biter. Sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter…

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    geçmiş olsun dünde ben kaza atlattım verilmiş sadakımız varmış...
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    allah şifa versin kardeş geçmiş olsun ...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    honda cg 125 ' 91 | Honda cbr 125 r ' 2012
    çok geçmiş olsun allah şifa versin ..
    mondial kanuni benzerlerine inat HONDA.senle daha nice 20. yıllara ...

erdibasak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok...
    geçmiş olsun hocam keşke sola kaçmaya çalışmasaydın bodoslama dalsaydın adamın arabasına daha az hasar alırdın diye düşünüyorum, çünkü benzer kazayı ben de geçirmiş ve bodoslama dalmıştım. Tek hasarım kırık farım olmuştu.
    Ömrüm, hayatım... Başak'ımmm...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Plakasını aldın mı?

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    Geçmiş olsun allah acil şifalar versin. Geçen ay bende aynı şekilde kaza yaptım ben epey kaçtım araç bana yandan çarptı. Hastanelik bi durum yoktu ama çarpan kaçmadı. İçini rahatlatacak birşey diyeyim, kesin sen haklı çıkacaksın ;) Sadece işin peşini bırakma... Ki bildiğim kadarıyla çarpıp kaçtığı için tazminat davası bile açılıyor olması lazım. En azından biraz cebini rahatlatır...
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

*Yeni motoruna isim arıyor:silent: [Önerilere Açığım]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)