Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

''UGUR VOLKAN'' kardeşim yeni motosikletin Kawasaki KLE 500'ün hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    sonunda Ugur Volkan kardeşimi kandırdım cbf 250 sini sattırıp kawasaki KLE 500 aldırdım
    biraz kullansın vuracak beni ya ''hacı bu fazla yakıyor''
    hem de gitmiyor bu 250 cc
    sonra 500 cc ye binince uçak bu de birde fazla yakıyor deme sakın
    karnı doyacakki o da uçacak.
    Allah kaza bel vermesin Güle Güle kullanmak nasip etsin.
    hani sıkılırsan KLE 500 den ER-5'i veririm ara sıra sana,bizde biraz millete yüksekten bakarız
    bende bir kaç foto vardı sallıyayım sen güzellerini çekmişsindir elbet

Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhaba.... bu motorun 2, sahibi bendim ...o gordugunuz hayvani koruma demırlerini ben yaptırdım cunku gıvının koruma demırleri cok kotuydu ve motor dusunce kafa grenajını kırıyordu... 2 hafta uğrastık onun için .... 50 metre asfaltta suruklendı de grenajına sınyalıne hıc bısey olmadı bu acıdan gonul rahatlığıyla dusebılırsınız ayrıca hepco becker in yan canta demırlerini sipariş ettim ve 3 ay mucadele ettım gelmesı ıcın .... 3 ay ugrastım yok gumrukte yok surda yok burda dıye... sefasını sürün doya doya helal olsun emeklerim

topcase ustundeki çırkın demır parcayı ben yaptım ... ama aletım bıle yoktu taşla vura vura.... çirkin oldugu kadar kullanışlıdır da....

motor bendeyken cok ıyı bakıldı ne de olsa ılk goz agrımdı.. adı da KLEopatra dır... eger bu ısımle cagırırsanız sız de onu ...sevinirim )

ne garip bir hismiş yav boyle eskı motorunu gormek ... eskı sevgılının nıkahına gıtmıs gıbı bı hıssıyat

hayırlı olsun nıce kazasız belasız kılometreler yaparsınız ınsallah ... ıyı bakın motoruma ... yağını suyunu eksık etmeyın fazla zorlamayın

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaz başlangıcında böyle harika bir motosiklet sahibi olmak çok güzel olsa gerek..kazasız belasız sürüşler...maşallah..
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Fazeri alırken benimde çok aklımı kurcaladı kle 500 arazide mi olmak yoksa yollarda olmak mı diye ama sonunda yollar uzadıkça fazere yöneldim,ama en kısa zamanda bende bi enduro alıcam fazerin yanına...

Hayırlı olsun güle güle kullan.
    facebook(Fazer Tutkunları)

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    güzel motor hayırlı olsun.

er6f ile birlikte hedefimte bu motorda var.

bakalım hangisi kısme olacak.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Uğur abim hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanırsın inş. arada da artçı alırsın arkana beni
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza belaa vermesin......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    vay vay vay yakışır kardeşime yahu....

canım rabbim kaza bela vermesin iyi günlerde kullan ...

Rüzgarın bol tekerin düz bassın
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Hayırlı olsun...
    Düş peşindeysen, DÜŞ PEŞİME

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hayırlı olsun güle güle kullan
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hayırlı olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı gsadventure adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba.... bu motorun 2, sahibi bendim ...o gordugunuz hayvani koruma demırlerini ben yaptırdım cunku gıvının koruma demırleri cok kotuydu ve motor dusunce kafa grenajını kırıyordu... 2 hafta uğrastık onun için .... 50 metre asfaltta suruklendı de grenajına sınyalıne hıc bısey olmadı bu acıdan gonul rahatlığıyla dusebılırsınız ayrıca hepco becker in yan canta demırlerini sipariş ettim ve 3 ay mucadele ettım gelmesı ıcın .... 3 ay ugrastım yok gumrukte yok surda yok burda dıye... sefasını sürün doya doya helal olsun emeklerim

topcase ustundeki çırkın demır parcayı ben yaptım ... ama aletım bıle yoktu taşla vura vura.... çirkin oldugu kadar kullanışlıdır da....

motor bendeyken cok ıyı bakıldı ne de olsa ılk goz agrımdı.. adı da KLEopatra dır... eger bu ısımle cagırırsanız sız de onu ...sevinirim )

ne garip bir hismiş yav boyle eskı motorunu gormek ... eskı sevgılının nıkahına gıtmıs gıbı bı hıssıyat

hayırlı olsun nıce kazasız belasız kılometreler yaparsınız ınsallah ... ıyı bakın motoruma ... yağını suyunu eksık etmeyın fazla zorlamayın
    ne tesadüf değilmi
    ben bu canavarı nette görünce tamam dedim olay budur
    bizim arkadaş başka bir tane beğenmişti gittik baktık motora 15 dk sonra doğru bu canavarın yanına gittik ve kısa bir incelemeden sonra tokalaştık.
    kardeşim sonunda kaliteli bir motosiklete biniyor,güçlü ve sağlam.
    biraz bakımsız kalmış makine yavaş yavaş bakımlarını yapıyoruz yaza hazır olur kısmetse 1-2 hafta içinde.Ugur arkadaşım çok kıl bir insandır ufak bir ses gelse bir tarafından akşam rahat uyuyamaz yatakta benimde ondan farkım yok doğrusu.
    Topcase üzerindeki demir çok fena en kısa zamanda yenisi ile değiştireceğiz.
    koruma demirleri gayet güzel ve sağlam,yan hepco becker çanta aparatlarının olması bizim için süpriz oldu.
    şimdilik uzun bir ön cam yaptırmayı veya yapmayı düşünüyoruz.
    benim er 5 te fan pek nadir açar ama kle 500 de fan çok sık açıyor biraz rahatsız olmuş ugur bende ona ikaz lambası taktım
    birde vites geçişleri kütür kütür bakalım yağ değişikliği belki iyi gelir.sizde'de öylemiydi bir sormalı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

... sakın on camı kendı kafanıza gore yakısanı seklinde yapmayın ben aynı hatayı yaptım ... on 21 jant oldugu ıcın aydın otobanında ıkı yan canta bı topcase on hafıflemıs ve kafamıza gore yaptıgımız on cam yuzunden tank tokatlaması denılen hadıse basıma geldı .... alla affettı de kurtardık paçayı ... aman dıyeyım gıvı nın falan yuksek camını bulun onun aynısını yaptırın .... cok tehlıkelı bır ısmıs ....hararet sorunu bende yoktu hava yapmıs olabılır ona bakın ...ben sattıgımda kız gıbıydı bu arada ayrıca o lastıklerı ben takmıstım scorpıonun ustundekı akrep kabartmasını ellerımle ben boyadım beyaza ordan bıldım en kısa zamanda lastıklerı degıstırmenızı tavsıye ederım cunku bana gore kle 500 ıle prellı uyusmuyorlar .... ve huzursuz edebilir... bır de on amortısor havalarını sureklı kontrol edın ıkısının de aynı olması lazım o da cok onemlı .... ayyyh nasıl heyecanlandım bı bılsenız )) hadı tertemız yapın KLEopatramı ...

vıtes gecıslerı kutur kuturdu bende de ... yanı bı abım ee dedı enduro bu tekmelıceksın demıstı ... bı sıkıntı yaratmıyor siz bir de 1150 adventure ın vıtes gecıslerını duysanız sukredersınız )) o konuda sıkıntı yok ...

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    [QUOTE=Arjantinli69;2306133]sonunda Ugur Volkan kardeşimi kandırdım cbf 250 sini sattırıp kawasaki KLE 500 aldırdım
    biraz kullansın vuracak beni ya ''hacı bu fazla yakıyor''
    hem de gitmiyor bu 250 cc
    sonra 500 cc ye binince uçak bu de birde fazla yakıyor deme sakın
    karnı doyacakki o da uçacak.
    Allah kaza bel vermesin Güle Güle kullanmak nasip etsin.
    hani sıkılırsan KLE 500 den ER-5'i veririm ara sıra sana,bizde biraz millete yüksekten bakarız
    Eyvallah Tamer üstad,sayende iyi bir makinaya biniyoruz teşekkürler.
    Yakıt konusuna gelince biraz fazla ama değer,sonuçta performansından memnunum.

Teşekkür ederim dostum zaten aldığım şahısta fazla bakmamış makinaya en azından artı bişeyler koymamış
    Motoru 50 mt sürüklenmesine üzüleyimmi yoksa sağlamlığından dolayı sevineyimmi bilemedim
    En azından motorun diriliği ve güzelliği yerinde,çok çabukta alışabildim daha ne isteyeyimki
    Alıntı mtrsz hyt=:( adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz başlangıcında böyle harika bir motosiklet sahibi olmak çok güzel olsa gerek..kazasız belasız sürüşler...maşallah..
    Teşekkür ederim kardeş,dediğin gibi yaza bomba gibi gireceğiz İnşallah.
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazeri alırken benimde çok aklımı kurcaladı kle 500 arazide mi olmak yoksa yollarda olmak mı diye ama sonunda yollar uzadıkça fazere yöneldim,ama en kısa zamanda bende bi enduro alıcam fazerin yanına...

Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Teşekkür ederim Birol kardeş,valla benim aklıma hiç gelmedi 4 silindir zaten tek silindirden birden 4'e geçmek benim için ağır olurdu,hem yakıt hemde yedek parça konusunda.
    Dilerim en kısa zamanda sende alırsın KLE, ne kadar rahat olduğunu görürsün, çok keyif veriyor kullanması.
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor hayırlı olsun.

er6f ile birlikte hedefimte bu motorda var.

bakalım hangisi kısme olacak.
    Teşekkür ederim dostum,hakkında tabiki hayırlısı olsun ama almadan önce her ikisinide kullan, ikiside ayrı tarz motorlar.
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur abim hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanırsın inş. arada da artçı alırsın arkana beni
    Saolasın kardeşim ayıpsın herzaman alırız
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza belaa vermesin......
    Saolasın Ramazan kardeş,cümlemize Allah kaza bela vermesin.
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay yakışır kardeşime yahu....

canım rabbim kaza bela vermesin iyi günlerde kullan ...

Rüzgarın bol tekerin düz bassın
    Eyvallah Cem abim
    Sonunda tam kendime göre bir makina alabildim çok şükür olsun,sağolasın.
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler
    Teşekkür ederim arkadaşım.
    Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun...
    Teşşekür ederim.
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullan
    Teşekkür ederim.
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:56 ----------

... sakın on camı kendı kafanıza gore yakısanı seklinde yapmayın ben aynı hatayı yaptım ... on 21 jant oldugu ıcın aydın otobanında ıkı yan canta bı topcase on hafıflemıs ve kafamıza gore yaptıgımız on cam yuzunden tank tokatlaması denılen hadıse basıma geldı .... alla affettı de kurtardık paçayı ... aman dıyeyım gıvı nın falan yuksek camını bulun onun aynısını yaptırın .... cok tehlıkelı bır ısmıs ....hararet sorunu bende yoktu hava yapmıs olabılır ona bakın ...ben sattıgımda kız gıbıydı bu arada ayrıca o lastıklerı ben takmıstım scorpıonun ustundekı akrep kabartmasını ellerımle ben boyadım beyaza ordan bıldım en kısa zamanda lastıklerı degıstırmenızı tavsıye ederım cunku bana gore kle 500 ıle prellı uyusmuyorlar .... ve huzursuz edebilir... bır de on amortısor havalarını sureklı kontrol edın ıkısının de aynı olması lazım o da cok onemlı .... ayyyh nasıl heyecanlandım bı bılsenız )) hadı tertemız yapın KLEopatramı ...

vıtes gecıslerı kutur kuturdu bende de ... yanı bı abım ee dedı enduro bu tekmelıceksın demıstı ... bı sıkıntı yaratmıyor siz bir de 1150 adventure ın vıtes gecıslerını duysanız sukredersınız )) o konuda sıkıntı yok ...
    Ön cam konusunda fikir verdiğin için teşekkür ederim.
    Lastikleri değiştirecem ayın 17 sinde gelecek İnşallah Tourance,burda fiat aldık baya tuzlu geldi.Balıkesirden Bora Erciş adlı enduruco abimizden çiftini 180euroya alıcaz.
    Zaten ben tam pipiriğimdir bakım konusunda hiç birşeyini eksik etmem,tabiki tavsiyelerinide aklımda tutacağım.
    Merak etme ilk günkü gibi temiz olacaktır.sadece viteslere çok alışamadım okadar.

Şeyh Şamil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makinanı güle güle ve kazasız belasız kullanmanı dilerim..

50 metre olayında haklısın.
    Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..Ne elbiseler gördüm içinde insan yok..

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    50 mt vız gelir bunlara,ama Allah göstermesin yinede.motor sağlam kalırda biz ne halde oluruz bilemiyorum artık.bir sefer otobanda sürüklendim yağmurda ucuz yırttım Allah'ım şans verdi ikincisini düşünmüyorum bile.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makinanı güle güle ve kazasız belasız kullanmanı dilerim..

50 metre olayında haklısın.
    Teşekkür ederim iyi dileklerinizden dolayı.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kardeşime yakışır doğrusu uğur güle güle kullan ALLAH kaza bela vermesın
    senın şu resımlerdeki servis kım acaba acık hava gayet güzel görünüyor usta da duyduğuma göre kazıkçı değilmiş hem sonra caylarıda şirketten bol bol muş sen şu ustana bır danış bakalım çin mallarına bakıyormu

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Tekrardan hayırlı olsun abicim, ne ballı adamsın eski sahibini bile buldun motorunun
    gsadventure abim sattığında motosiklet 76bin km.deymiş yanlız haberin olsun ugurum ;) üstüne bide 50 metre hikayesi gelince hayırlı olsunmu diyeyim, geçmiş olsunmu diyeyim bilemedim bi anda
    Şaka bir yana çok güzel bir seçim yaptın, Allah kaza bela göstermesin, nazarlardan saklasın inş..
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)