Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

''UGUR VOLKAN'' kardeşim yeni motosikletin Kawasaki KLE 500'ün hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    cbf 250 4.0 litre civarında kle500 6.0 litre civarında bunlar benim tespitlerim. 90 km/h in üzerine çıkmazsan çok yumuşak kullanırsan 4,5-5.0 litrelere düşersin ama o zamanda zevki olmuyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 4.0 litre civarında kle500 6.0 litre civarında bunlar benim tespitlerim. 90 km/h in üzerine çıkmazsan çok yumuşak kullanırsan 4,5-5.0 litrelere düşersin ama o zamanda zevki olmuyor.
    yakıt ölçümüne tamamen katılmakla birlikte limit kullanımda 190/200 gibi değerlere ulaşman durumunda 6/7 litre aralığında yakıyor. makina 200 yapsın diye yapılmamış. lakin ara hızlanmalarda ve son hızlarda bazı lüks abilerini delebiliyor))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Yaklaşık olarak 3,5 haftadır bende motor,ilk zamanlar fazla yakıyordu,tabi bu oran biraz daha düştü hem bakımla hemde motora alışmayla.Şu an en az 205 bin yaktırabildim,daha da azını yaktırmaya tabiki çalışacağım zaten yapı itibari ilede çok sakin kullanırım ben.
    Yukarda sende aynı şeyden bahsetmişsin,250 lik bir makina ile arasında yakıtta uçurum yok ama güç bakımından baya var.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Alıntı gsadventure adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harddiskimde tum fotolar ...bulabilirsem atarım ....ben yatırmadım ki kuma ... kleopatra oyledır kum gordu mu dayanamaz guneslenmek ıster

bı de galiba seviyorum kumu çamuru mesela

bu da tosunum ... o da cok sevıyor kumu çamuru ... nı hahah haha

way anam wayy bende kle 500 dusunuyordum ondan girip tum yazilari okudum abi sen endurocu doğmussun:D ben kıyamam:D

alan arkadasada hayırlı olsun motor çok guzel...
    hyosung gv 250

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İlk zamanlar bende yakıtı daha duşuk tutmaya çalışıyordum. iridyum bujilerden sonra uzun yolda 4.3 litreye kadar düşebildim 165 kuruşa kadar indi ama Motora alıştıkca gücüne daha fazla hakım oluyorsunuz. Amortisorler hep yumuşak keyif sürüşü yapardım. Sonra sonra ne oldu bilmiyorum agresif fe hızlı kullanmak daha keyifli olmaya başladı. Amortisorler oldukca sertleştırıldı trafik ve asfalt da daha bi hızlı kullanır oldum. Belkide kışa denk geldiği içindir. Havalar ısınınca bi iki yol yapmak belki beni eski halime dondurur kimbilir..

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Sevgili Uğur, tekrar hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten boyuna posuna yakışır bir motor oldu (Tamerin üstadlığı seçimde kendini göstermiş); F650gs ufak kalacaktı senin için. Bu arada yeni motorun için hediyen hazır, ilk karşılaşmamızda KLEopatranın üzreinde görebilmek dileğiyle. Sağlıcakla kal.
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bildiğim kadarıyla kawasakı yuı kawasakı yapan motor modeli kle 500-en 500-ve er 5 lerde aynı motor kullanılıyor kle bana büyük geldiği için er 5 e yönelmiştim ama pimpirikliğim yüzünden sıfır cbf 150 aldım pişmanmısın derseniz pişmanım hiç olmazsa 1 yıl kullanayım sonra artık 4 silindiremi zıplarım bilmiyorum ,kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah tekerini düz bastırsın,bu makinalar ciğerli makinalardır kolay dökülecek cinsten değil ama dağılmaya başlayıncada baş edemezsin o başka, güle güle kullan...
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Uğur, tekrar hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten boyuna posuna yakışır bir motor oldu (Tamerin üstadlığı seçimde kendini göstermiş); F650gs ufak kalacaktı senin için. Bu arada yeni motorun için hediyen hazır, ilk karşılaşmamızda KLEopatranın üzreinde görebilmek dileğiyle. Sağlıcakla kal.
    Selam Sinan abi nasılsın
    valla senin F650 den istiyordu ama kısmet kle 500 e denk geldi,nede olsa kuzen motorlar bunlar
    tam Ugur kardeşime göre boy pos yerinde.
    kendine iyi bak abi görüşmek üzere,hele bi havalar açsın Ağva yolları görünsüz bizlere.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk zamanlar bende yakıtı daha duşuk tutmaya çalışıyordum. iridyum bujilerden sonra uzun yolda 4.3 litreye kadar düşebildim 165 kuruşa kadar indi ama Motora alıştıkca gücüne daha fazla hakım oluyorsunuz. Amortisorler hep yumuşak keyif sürüşü yapardım. Sonra sonra ne oldu bilmiyorum agresif fe hızlı kullanmak daha keyifli olmaya başladı. Amortisorler oldukca sertleştırıldı trafik ve asfalt da daha bi hızlı kullanır oldum. Belkide kışa denk geldiği içindir. Havalar ısınınca bi iki yol yapmak belki beni eski halime dondurur kimbilir..
    Belli bir zaman sonra motora iyice hakim olduğumda kimbilir bende senin gibi kullanmaya başlarım,zaten benim derdim yakıt değil olsa bile böyle bir makina almazdım oda ayrı bir mevzu.
    Bakalım bu akşam amortisörin havasıyla oynadım artık yarın daha iyi anlaşılır,daha doğrusu kendime göre tam ayarlamak istiyorum.Umarım 18 psi bana uygun olandır.
    Bu arada iridyum bujilerinin faydasını gördüğünü belirtmişsin,genelde 4 silindirde daha verimli olduğunu söylerler,memnunsan tavsiye edermisin ?

Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim Sinan abi,dediğin gibi tam bana göre bir makina,her işte bir hayır vardır derler ya,f650 ye çok baktım fakat uygun fiatlısını bulamadım,alanda satmıyor zaten
    İnşallah en yakın zamanda görüşeceğiz olmazsa zaten Tamerle beraber sana uğramayıda düşünüyoruz hem köftelerde benden olur.
    Bu arada hediyemi almak içinde sabırsızlanıyorum teşekkür ederim.
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla kawasakı yuı kawasakı yapan motor modeli kle 500-en 500-ve er 5 lerde aynı motor kullanılıyor kle bana büyük geldiği için er 5 e yönelmiştim ama pimpirikliğim yüzünden sıfır cbf 150 aldım pişmanmısın derseniz pişmanım hiç olmazsa 1 yıl kullanayım sonra artık 4 silindiremi zıplarım bilmiyorum ,kardeşim hayırlı uğurlu olsun allah tekerini düz bastırsın,bu makinalar ciğerli makinalardır kolay dökülecek cinsten değil ama dağılmaya başlayıncada baş edemezsin o başka, güle güle kullan...
    Teşekkür ederim dostum,senin hakkındada hayırlısı olsun.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Daha önce GV250 ve comet 250 de de bujileri iridium yapınca performans ve yakıtta fark hissedilir derecede idi KLE 500 dede oyle oldu oldukca faydalı zaten taktıktan sonra aklına birdaha bujının arızalanması gibi birşey takılmıyor.

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Sinan abi nasılsın
    valla senin F650 den istiyordu ama kısmet kle 500 e denk geldi,nede olsa kuzen motorlar bunlar
    tam Ugur kardeşime göre boy pos yerinde.
    kendine iyi bak abi görüşmek üzere,hele bi havalar açsın Ağva yolları görünsüz bizlere.
    Tamer selam, iyiyim sağolasın havalar ısınırsa daha iyi olucam Tamer, Uğur doğru yolu buldu her aklı selim yetişkin motosikletçi gibi enduro aldı. Darısı yaşını başını almış naked'çıların başına Görüşmek dileğiyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:56 ----------

[QUOTE= Çok teşekkür ederim Sinan abi,dediğin gibi tam bana göre bir makina,her işte bir hayır vardır derler ya,f650 ye çok baktım fakat uygun fiatlısını bulamadım,alanda satmıyor zaten
    İnşallah en yakın zamanda görüşeceğiz olmazsa zaten Tamerle beraber sana uğramayıda düşünüyoruz hem köftelerde benden olur.
    Bu arada hediyemi almak içinde sabırsızlanıyorum teşekkür ederim./QUOTE]

Her zaman beklerim, çokta sevinirim; Tamer 6 aydır hala gelecek sen tut getir (11-20 Nisan arası izindeyim) ama köfteci sizden hesap alamaz, senin motoru şile gözlemecilerde çay ısmarlarsın ıslatırız. Bu arada iridium bujiyi kesinlikle tavsiye ederim. Çok büyük olmasada çalışma,yakıt ve performansa olumluluk kattığını söyleyebilirim. Görüşmek dileğiyle...
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    [QUOTE=Fanatik;2311433]Tamer selam, iyiyim sağolasın havalar ısınırsa daha iyi olucam Tamer, Uğur doğru yolu buldu her aklı selim yetişkin motosikletçi gibi enduro aldı. Darısı yaşını başını almış naked'çıların başına Görüşmek dileğiyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:56 ----------

Alıntı Çok teşekkür ederim Sinan abi,dediğin gibi tam bana göre bir makina,her işte bir hayır vardır derler ya,f650 ye çok baktım fakat uygun fiatlısını bulamadım,alanda satmıyor zaten:P
    İnşallah en yakın zamanda görüşeceğiz olmazsa zaten Tamerle beraber sana uğramayıda düşünüyoruz hem köftelerde benden olur.:)
    Bu arada hediyemi almak içinde sabırsızlanıyorum :) teşekkür ederim./QUOTE
    adlı üyeden alıntı

Her zaman beklerim, çokta sevinirim; Tamer 6 aydır hala gelecek sen tut getir (11-20 Nisan arası izindeyim) ama köfteci sizden hesap alamaz, senin motoru şile gözlemecilerde çay ısmarlarsın ıslatırız. Bu arada iridium bujiyi kesinlikle tavsiye ederim. Çok büyük olmasada çalışma,yakıt ve performansa olumluluk kattığını söyleyebilirim. Görüşmek dileğiyle...
    sinan abi ben daha gencim yaş 20
    bi 5-10 sene sonra bende sizin saflara katılırım belki (enduro kardeşliği)
    abi köftlere gelicez ama Ugur arazi hep yoksa ben geliyordum zaten.
    kendine iyi bak kolay gelisin abi.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önceki motorum er5 idi zaten aynı motor en5 er5 kle 500 10 numara motorlar hayırlı olsun
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bu motoru sabah gördm ve almaya karar verdim :D ama şu an icin maddi sıkıntıdayım ocak şubat gibi kısmetse uygun bir motor bulursam alıcam bu yazılarda çok işime yaradı sağolun :D
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    kardeş hayırlı olsun, rüzgarla aran nasıl? motoru etkiliyor mu yoksa ağırlığı sayesinde yırtıyor mu merak ettim ..
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)