Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alkollü sürücünün çarptığı motosikletli genç felç oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alkollü sürücünün çarptığı motosikletli genç felç oldu.

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Turgutreis Beldesi’nde alkollü sürücünün kullandığı otomobil motosikleti biçti. Boynu kırılan motosiklet sürücüsü 16 yaşındaki Gurur Göç felç oldu.

Liseli gencin hayatını karartan kaza, gece saat 01.00 sıralarında Turgutreis’in Karabağ Mahallesi’nde meydana geldi. ‘Bakkala gidiyorum’ diyerek evden çıkan Turgutreis Hayırlı Sabancı Lisesi 3'üncü sınıf Öğrencisi Gurur Göç’ün kullandığı, ablasına ait 48 TJ 232 plakalı motosiklete, görgü tanıklarının ifadelerine göre karşı yönden zig zag yaparak gelen inşaat işçisi 50 yaşındaki Ramazan Begüm yönetimindeki 09 DK 089 plakalı otomobil çarptı.

Otomobil şarampole düşerken, havada taklalar atan genç motosiklet sürücüsü Göç, başının üstüne düştü. Başındaki kask yaklaşık 150 metre ötedeki ağaçların arasına fırlayan genç ağır yaralandı.

Gurur Göç, çevredeki vatandaşların çağırdığı ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Otomobilden güçlükle çıkabilen sürücü Ramazan Begüm ise jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

Vatandaşlar, aşırı hızlı olduğu öne sürülen Begüm’ün otomobilinde bira şişeleri bulunduğunu ve kazayla birlikte etrafa saçıldığını iddia etti. Gözaltındaki otomobil sürücüsü Begüm’ün Turgutreis Sağlık Ocağı’ndaki kontrolünde 1.80 promil alkollü olduğu saptandı.

BOYNUNDAN AŞAĞISI TUTMUYOR

Hastanenin oğun bakım ünitesinde tedavisi süren liseli Gurur Göç’ün ise boynunda ve vücudunun bazı yerlerinde çok sayıda kırık bulunduğu, boyundan aşağısının ise felç olduğu belirtildi.

Halen hayati tehlikeyi atlatamayan gencin ailesi ve arkadaşları hastane bahçesine akın etti. Alkollü sürücüye en ağır cezanın verilmesini isteyen anne Aşkın Göç, “Benim oğlumun hayatı bir gecede bir kendini bilmez yüzünden karardı. Oğlum artık ayağa kalkamayacak, yürüyemeyecek. Peki bunun hesabını kim verecek. O şoföre en ağır cezanın verilmesini istiyorum.”

Muğla DHA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Böyle Şerefsizlerde Çok Duyduğumda Sinirleniyorum Allah kimsenin başına böyle bişey vermesin. Allah Cümlemize Yatakta Huzur içinde Ölmeyi nasip etsin...

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    ahh ahh felek ahh:(:( yan yan kim yansın ne kötü birşey yaa

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    çok pis küfür etmek istiyorum ama...

allah bildiği gibi yapsın o araba sürücüsünü.

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    allah yakınlarına heleki ablasına büyük sabır versin ben alkollü araç sürmemek için ne ortamlarda alkol almadım böyle insanlara söyliyecek laf bulamıyorum..

Motosikleti
    250 mct
    Allah belasını versin böyle insanlıktan yoksun insan kopyalarının, gencecik yavrucak yaşasa bir türlü ölse ne yapacak bu genç yaşında ....

Motosikleti
    Piaggio x9 Evo
    Allah şifa versinn... sürücüye de agır bir ceza verilmelii !
    4 Teker Bedenimi 2 teker RUhuMU TaŞıR...

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Alıntı eTo1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belasını versin böyle insanlıktan yoksun insan kopyalarının, gencecik yavrucak yaşasa bir türlü ölse ne yapacak bu genç yaşında ....
    Madem zıkkımlandın neden alkollu cıktın yola Ş.......siz lanet olsun senın gıbılere

Om3R FiLiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daha yok...
    Ya böle bi şerefsizlik olurmu daha çocuk hayatının baharında daha sölemek istediğim bi dünya söz var ama ...
    Motorsiklet'in zararı SİGARADAN azdır.

estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    allah arkadaşın yardımcısı olsun, ailesine dayanma gücü versin. o sarhoş herif hakkında söyleyecekelrimi az önce bağıra bağıra söyledim buraya yazmayacağım artık.

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük geçmiş olsun umarım en kısa sürede sağlına kavuşur.

Bu arada neymiş tek başına kask yeterli değilmiş.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    16 yaşındaki bir çocuğu gecenin 1 inde sokağa motorla bırakırken aklınız nerede idi ?

beddua etmeyi sevmem umarım çocuğu bu halde bırakadan darı tanesi kadar vicdan vardır da ömrü boyunca bu azap yakasını bırakmaz. gerçi o kdar vicdanı olan o halde direksiyon başına da geçmez ya.

umarım söylendiği gibi olmaz ve bu delikanlı ömrüne normal bir şekilde devam edebilir.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    O eğitimsiz gerizekalı adam helal olsun yaa çocuklarından çıksın iyi mi ya.. Yazık değil mi be küçücük çocuğaa şerefs.z...
    Bİ selektöre BİN manita

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu çarpan vatandaş için hava hoş zerre kadar umursayacağını sanmıyorum .
    yine içer içer unutur herşeyi belli ki insanlığı kaale almayan kurallara uymayan kendini içkiye verip yollara çıkabilen, saygısız, insan sevgisi olmayan , canlı organizma müsveddesi bir yaratık.

inşaat işcisiymiş zaten . ekmek için inşaatlarda çalışanları rencide etmek istemem ama insanların meslekleri genel olarak sosyokültürel seviyelerini de gösterir.

Yani bir doktor avukat alkollü araba kullanıp kolay kolay birisini çiğnemez ama inşaat işcisi yapabilir. şimdi bu çocuk belki geleceğin mühendisi doktoru veya öğretmeni olacaktı. resimden belli temiz yüzlü bir çocuk . ama şimdi ömür boyu hareketsiz bir hayat mahkum oldu . hem de türkiye gibi bir ülkede :( ne ulaşım ne yollar ne insanlar hiçbirşey sakatlara sakat arabasıyla yaşamak zorunda olanlara uygun değil :(

peki çözüm nedir ? valla bu adam vijdan azabı çekmez sanmıyorum.
    e kanunlar da yetersiz yatar birkaç ay çıkar çocuk sonuçta ölmemiş belki ölmekten beter olmuş ama ölmemiş.

şimdi bu çocuk tabancayı alıp bu adamın iki dizkapağına 14 mermiyi saydırssa yeri değil mi . o da sakat kalsın .

meclis neden TCK yı yenilemez anlamıyorum . neden revise etmezler ,kanunlar yetersiz işte olmuyor olmuyor olmuyor . adam birini bıçaklıyor tutuksuz yargılanıyor. öbürü kızı tehdit ediyor kız korkusundan okulu bırakıp eve kapanıyor. biri alır çocuğunu keserim vururum der polisler izler. Kanunlar yetersiz. polis ne yapsın. amerikada anında "Drop the Gun, last warning Drop the Gun, sonra Dıkşinya adam alnından vurulur . "

Turkey Turkey Turkey of of offffffffffffffffffffff yine ağır yazdım offf

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Alkollü olanın suçu sabit zaten de.Çocuk da ehliyetsiz sanırım.Bunu da gözden kaçırmamak lazım.Anladığım kadarıyla da kaskı bağlı değilmiş.
    Keşke ehliyeti olmadığı halde ve kaskını sıkıca bağlamadan yola çıkmasaydı.Belki de bu tür bir kazadan başka şekilde kurtulabilirdi.

saintofdream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660Z
    Kaskı bağlamamış sanırsam. Umarım dermanını tez zamanda bulur.
    Stay Rude, Stay Rebel , Stay Sharp ON TWO WHEELS

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Mahkemede bir takım elbise , "iyi halden" 3 sene ceza indirimi . Adalete güvenen hata eder bence , kendi işini kendi halledicek insanlar bir süre sonra ...
    Köpeğe atılan bir kemik yardımseverlik değildir. Yardımseverlik, en az köpek kadar aç olduğunda etini onunla paylaşmaktır. Jack London

ensar007x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125r ybr 125/3
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 yaşındaki bir çocuğu gecenin 1 inde sokağa motorla bırakırken aklınız nerede idi ?

beddua etmeyi sevmem umarım çocuğu bu halde bırakadan darı tanesi kadar vicdan vardır da ömrü boyunca bu azap yakasını bırakmaz. gerçi o kdar vicdanı olan o halde direksiyon başına da geçmez ya.

umarım söylendiği gibi olmaz ve bu delikanlı ömrüne normal bir şekilde devam edebilir.
    ben abiye katılıyorum 16 yaşında 1 cocuk saat 1 de ne işi varki motorla
    heleki turizm bölgesinde işler bu sene kötü ve nihayetinde milette kafayı cekiyor sonra yolculuk ev ve kaza pozisyonu nasıldı kımbılır belkıde cocukta hata olabilir ama adamda da hiç hata yok demiyorum ş.......o.......ç........a.........k......v.b neden alkolüsünki sen aq
    **dede** derki azraili gıcık etmek ıstıyorsan kask tak

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler herkeze bir ders olsun kaskımızın kemerlerini baglamadan trafiğe çıkmayalaım...Allah ailesine sabır versin..
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)