Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bende çinçon cu oldum:)))

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Dün itibari ile bende çinci oldumEvet dün itibari ile mondial in yeni çıkardığı model olan 150 mc den bir tanesinin sahibi oldum.
    Uzun zamandır küçük cc li bir moosiklet almayı düşünüyordum.İkamet ettiğim sahil kasabasından İzmir e(70 km.)gidip gelmek için ekonomik bir motosiklet arayışı içerisindeydim.Bir kaç gün önce nette mondial 150 mc yi görüp merak ettim ve bir mondial bayisine gidip görmek istedim.Daha bayiye girmeden kapıda gördüğüm mc çok hoşuma gitti ve kapıya çıkan bayiye hemen kredi kartını uzattım ve aldım dedim.
    Gözlemlediğim kadarı ile çok güçlü bir makinası var.beşinci vitese aldıktan sonra biraz gazlayınca 100 km.yi görüverdi.üzerinde ben olmama rağmen120 kg. yelken gibi bir adam taşıdı yani60-70 kg.lık biriyle kaç yapar artık düşününArka dişli bir kaç diş küçültülürse çok daha fazla süratlere çıkacağına eminim.Zira birinci vites fuzili konmuş gibi duruyor.Üzerinde ben olmama rağmen 2.vistele çok rahat kalkıp yürüyor.
    Bu arada üzernde 60 kg.lık adam bulunan ybr ile yaptığımız drakta 2. viteste ybr aynadan görünmeye başlamıştı bile.
    Yakıt sarfiyatını daha ölçemedim.Eğer olumlu bir yakıt sarfiyatı olursa,piyasada ybr satışlarını bayağı zorlar gibi geliyor bu makina.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kamsea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s2 250
    hayırlı olsun güle güle kullanın

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Ben de bu motor için bir kurban arıyodum buldum Şaka bir yana özellikleri ile benim de ilgimi çeken bir motor.zamanla motor ile ilgili paylaşımlarınız devamını rica ediyorum...
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    KAç bg? 3milyarı bir çinliye vermek ne kadar doğru tartışılır Hayırlı olsun.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hayırlı olsun necati kardeş.güle güle kazasız belasız kullanman dileklerimle.ADANA'dan sevgilerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

ayktcnknyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse
    Abi bu motoru bende gördüm tipi filan çok güzel ama kullanan yoktu hayırlı olsun artık fotoları görüşlerini teknik özellikleri artısıyla eksisiyle yazarsın...
    Asla pes etme !

Motosikleti
    4 teker
    abicim hayırlı olsun kazasız zevki sefalı sürüşler bende çinçoncu olucam bugüb kadıköye 125 zn'cigi görmeye gidicem var mı orda gösterebilecegim yakın bir usta tanıdık ildik anlayan vs yardmcı olursanız sevinirim
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün itibari ile bende çinci oldumEvet dün itibari ile mondial in yeni çıkardığı model olan 150 mc den bir tanesinin sahibi oldum.
    Uzun zamandır küçük cc li bir moosiklet almayı düşünüyordum.İkamet ettiğim sahil kasabasından İzmir e(70 km.)gidip gelmek için ekonomik bir motosiklet arayışı içerisindeydim.Bir kaç gün önce nette mondial 150 mc yi görüp merak ettim ve bir mondial bayisine gidip görmek istedim.Daha bayiye girmeden kapıda gördüğüm mc çok hoşuma gitti ve kapıya çıkan bayiye hemen kredi kartını uzattım ve aldım dedim.
    Gözlemlediğim kadarı ile çok güçlü bir makinası var.beşinci vitese aldıktan sonra biraz gazlayınca 100 km.yi görüverdi.üzerinde ben olmama rağmen120 kg. yelken gibi bir adam taşıdı yani60-70 kg.lık biriyle kaç yapar artık düşününArka dişli bir kaç diş küçültülürse çok daha fazla süratlere çıkacağına eminim.Zira birinci vites fuzili konmuş gibi duruyor.Üzerinde ben olmama rağmen 2.vistele çok rahat kalkıp yürüyor.
    Bu arada üzernde 60 kg.lık adam bulunan ybr ile yaptığımız drakta 2. viteste ybr aynadan görünmeye başlamıştı bile.
    Yakıt sarfiyatını daha ölçemedim.Eğer olumlu bir yakıt sarfiyatı olursa,piyasada ybr satışlarını bayağı zorlar gibi geliyor bu makina.
    hayırlı olsun.

zaman ilerledikçe bu motorla yaşadığınız tecrübeleri anlatmaya devam edebilir misiniz..? forumda mondialin yeni modellerini (150 mc ve 150 mr) merak eden insanlar var. tecrübeli birisinin ağzından bu motor hakkında yorum olmak faydalı olabilir.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Forumun bu motoru ilk kullanıcısı olarak deneyimlerinizi mutlaka bekliyoruz Bu modelin danışmanı siz oldunuz artık.

Motosikleti
    250cc lik chooper
    gule gule kullanin tipi sinifinda ki motorlara gore gayet guzel ama mondial iste insallah sizi uzmez

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun, titreşimi nasıl ?

Thisfalse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan Yok
    Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan Bİrşey Rica Edeyim Senden.

İbrelerin Fotoğrafını Çekip Eklermisin Konuya ?
    Her Zaman Kötüyü Söyle. O Zaman Kahin Olma Şansın Artar.

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    mondialin dizayn olarak en güzel motosikleti bence. rengi çok hoşuma gitti
    Aptallık En Büyük Günahtır !

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o km 125 lik motorla 100 km ye nasıl çıktın hemen
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Motosikleti yeni gördüm.Çeşitlilik,alternatif vb. yönleri artırdığından güzel bi motosiklet olmuş,150mc.

Hayırlı olsun.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sitesinden gördüğüm kadarı ile o parayı hak edecek bir motor değil.
    Çok cılız bir motor olmuş. Ucuz ve ekonomik motor olarak Elite 100 yada benzeri bir motor tercih edebilirdiniz. 100cc benzini koklayıp, o kadar ağırlığa rağmen 100 km görebiliyor
    Eski 125cc motorumla 115 km görüyor. 150 km de 10 TL yakıyordu. Adam gibi gidersen daha da az yakıyor Birde 100 cc lerde vergi alınmıyor. Bilmeyenlere hatırlatma.

Ancak zevk kişiye göre değişir. O yüzden yorumumu çok da ciddiye almayın.
    Bana güzel geleni siz, Size güzel geleni de ben sevmeyebilirim.
    Belkide yakından incelesem duygu ve düşüncelerim değişir.

Her şeye rağmen motorunuz hayırlı olsun.
    Kazasız belasız günlerde kullanmanız dileklerimle.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi şu titreşimi bi yazsaydın keşke ya nolur şöle iyi veya kötü GÜZEL bi yorum yap.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu motor için bir kurban arıyodum buldum Şaka bir yana özellikleri ile benim de ilgimi çeken bir motor.zamanla motor ile ilgili paylaşımlarınız devamını rica ediyorum...
    İlk kurban ben oluyorum anlaşılan
    Aslında verdiğiniz parayı hakeden bir makina.Az önce kısa bir turdan geldim.Gayet iyi idi.Ancak yola çıkmadan önce bütün civataları elden geçirmek gerekiyor.malesefki servisler motoru teslim ederken sadece aküyü takıyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun necati kardeş.güle güle kazasız belasız kullanman dileklerimle.ADANA'dan sevgilerimle.
    Sağol kardeşim,teşekkür ederim.Adana lı arkadaşlara selam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:10 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, titreşimi nasıl ?
    Ben bir titreşim hissetmedim.Ama daha öncede bir çinli motor kullanmadığım için,bu titreşimin nasıl bir şey olduğunu bilmiyorum aslında
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hayırlı olsun güle güle kullanın acaba ikinci bır motor alma şansın değilde bir motosıkletın olsun isteseydın yinede tercıh sebebın olurmuydu sanırım bır cok kişi bunu merak edecek çünki bır coğumuz günlük kullanabıleceğimız tek motora sahıp olabılıyoruz

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)