Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çimento Kamyonu + Lastiğe sıkışmış koca bir taş = Felaket! + Dizlik = Mucize Kurtuluş

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bmw F650
    Cok geçmiş olsun

Motosikleti
    Regal Raptor - SATILDI kısmetse SYM :)
    geçmiş olsun arkadaşım,
    bende mahalle içinde yani tek şerit gidiş gelişte eldiven ve dizlik kullanmıyorum ama yoldaki şerit sayısı arttıkça güvenlik ekipmanınıda arttırıyorum ve benden nacizane ufak bir bilgi diyelim ben buff kullanıyorum devamlı boyna veya kaskın içine böcek arı vs girmesini negelliyor nisbeten.
    verilmiş sadakan varmı.
    Tekeriniz Taş Kaskınız Asfalt Görmesin Dostlar.

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Geçmiş olsun kardeşim.
    Verilmiş sadakan varmış gerçekten..
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Teşekkürler arkadaşlar, allah hepimizi korusun böyle kazalardan...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Büyük geçmiş olsun.
    Gerçekten ciddi bir kaza geçirmişsiniz.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Azrail öpüp yine görüşürüz demiş resmen .
    gerçekten geçmiş olsun şan sızlığın için de şanslı bir durum..
    Allah kimseye yaşatmasın
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Regal Raptor
    Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun kamyoncu arkadaş hem şoförlüğün hemde insanlığın gereğini çok güzel yerine getirmiş onunda hakkını buradan teslim edelim
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buyuk gecmis olsun. Is geregi belli zamanlarda sehirler arasi yolculuk ediyorum yollarda hep gordugum sey kamyon lastiklerinin patlamis parcalari , ya o anda arkalarinda bir motor olsa. Lutfen kamyonlarin 50mt yakinina girmeyin. Kamyon soforunun seni gormesi ise buyuk bir sans. Hele durup senin ile ilgilenmesi ise 1000/1 olacak bir durum. Cogu kamyon soforu yolda lastikleri parcalandiginda durup o parcalari yoldan bile temizlemiyor
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyuk gecmis olsun. Is geregi belli zamanlarda sehirler arasi yolculuk ediyorum yollarda hep gordugum sey kamyon lastiklerinin patlamis parcalari , ya o anda arkalarinda bir motor olsa. Lutfen kamyonlarin 50mt yakinina girmeyin. Kamyon soforunun seni gormesi ise buyuk bir sans. Hele durup senin ile ilgilenmesi ise 1000/1 olacak bir durum. Cogu kamyon soforu yolda lastikleri parcalandiginda durup o parcalari yoldan bile temizlemiyor
    Ben otomobille giderken bile ağır taşıtlardan mümkül olduğunca uzak duruyorum.

Ağır taşıt sürücüleri lastikleri eskidiğinde genellikle yeni lastik almak yerine işi geçiştirmeyi tercih ederek hurda lastikleri kullanırlar. Kendi eskimiş kabak lastiklerinin üzerine çıkma lastiği bir şekilde yapıştırıyorlar ve zamanla bu yapışkan katman bunların kabak lastiklerinden seyir halindeyken yoldan geçen araçlara fırlıyor.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Abicim çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın.Buna da şükür ki ufak bir şişlikle atlatmışsın.Yoksa olacakları düşünemiyorum bile...
    Motosiklet Misyoneri Etrafımda motosiklet ve motosiklet sürücülerine karşı cephe almış, sığ görüşlü veya olumsuz düşünen her tipteki insan itinayla bastırılır, yıldırılır, görüşlerinin olumlu yönde değişmesi için var güçle konuşulur.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    geçmiş olsun
    O kadar kolay degil VATANI bolmek ve o kadar zor degil ugruna olmek.

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    büyük geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış benimde en büyük korkumdur o iki lastığin arasına sıkışmış taş hatta o yüzden kamyon görünce hemen uzaklaşmaya çalışıyorum çevresinden. zaten neredeyse her kamyonun arkasından bi toz bulutu gidiyo

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Çok geçmiş olsun. Can tatlı kolay değil...

O taraflardan ben de sık sık geçiyorum. İyi bir örnek hepimiz için. Çok geçmiş olsun.

Alsında, aklımda "göğüs koruma" almak vardı. Kaburgaları ve kalbi korumak için, her ihtimale karşı... bir de onu giyersem komik olacağımı düşünüyordum.

Senin hikayeni okuyunca, tekrar ciddi düşünmeye başladım.

Yolumuz açık olsun.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    vay be pendikli hemşerim çokgeçmş olsun nazara gelmişsin sen

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Resmen görünmez kazaydı benimki.. Gerçekten çok ucuz atlattım ve hepinizin de dediği gibi verilecek sadakam varmış. Ben de sadakamı dün itibariyle verdim. Bacağımdaki şişlik indi gibi ama halen zaman zaman zonkluyor. Bu biraz sürecek heralde.. Neyseki işimi gücümü etkileyen bir durum değil. Buz tedavisine devam. Allah hiç birimize böyle kazalar yaşatmasın...

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Can tatlı kolay değil...

O taraflardan ben de sık sık geçiyorum. İyi bir örnek hepimiz için. Çok geçmiş olsun.

Alsında, aklımda "göğüs koruma" almak vardı. Kaburgaları ve kalbi korumak için, her ihtimale karşı... bir de onu giyersem komik olacağımı düşünüyordum.

Senin hikayeni okuyunca, tekrar ciddi düşünmeye başladım.

Yolumuz açık olsun.
    Motosiklette giderken koruma kullanmak asla komiklik değil benim için. Kim ne derse desin umurumda bile olmaz. Geçen bir başlığını okudum bi arkadaşın, ybr125 le tam koruma geziyor diye iki tane ss kullanıcısı dalga geçmiş galiba arkadaşla. O da bozulmuş haliyle... Bence onlar kendi halleriyle dalga geçsinler. Koruma ekipmanı kullanmak için illa büyük motora sahip olmak gerekmiyor. Ben motora başladığım ilk günden beri kask, dizlik, bellik, eldiven ve montumu asla eksik etmedim. Yazın sıcaktan patlamasam pantalon bile giyerim aslında... Kışın giyiyorum zaten. Eğer o gün dizliğim olmasaydı bugün de bi bacağım olmayacaktı belki... O yüzden komik olacak bişey yok, mümkün olduğunca kaportayı korumak lazım. Yedek parçamız yok malesef.

Sen de ihmal etme, mümkün olduğu kadar korun arkadaşım. Sağolasın..
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Cook cook gecmis olsun. Acil şifalar. Bu sıcaklarda bile Kask+mont+dizlik+sirtlik+bot seklinde gezdiğimde, bana uzaylıymışım gibi bakanlara ve kasksiz t-shirt ve gunes gozlukleri ile motor surmenin (SS sürücülerinde bile görüyorum bazen) marifet olduğunu düşünenlere ders olmasını umarım.
    HONDA Hayat ONDA

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Sevgili Atlantic,çok çok geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın,her daim tekerin yola düz bassın.
    Kamyon sürücüsünü insancıl davranışından dolayı,seni de korumalara verdiğin önemden dolayı tebrik ediyorum.Tedbir bizden takdir Allah'tan.Sadaka vermekle de iyi etmişsin.Unutulmamalıdır ki az sadaka çok belayı def eder.
    Benim üç sene önceki kaza yaptığım traktör sürücüsünü ve senin muhatap olduğun kamyon sürücüsünü karşılaştırdığımda benim muhatabımın tam bir yontulmadık tomruk olduğunu bir kere daha anlıyorum.Kazadan sonra ağzını bıçak açmıyordu ama ne hikmetse bir gün sonra bül bül gibi şakımaya başlamış.Evine gidip yanlış zamanda yanlış yerde öten horozun başının kesildiğini hatırlatınca kuzu gibi olmuştu ama neyse.
    Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletir,tedbiri elden bırakmamak gerektiğini bir kere daha hatırlatmak isterim.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    allah beterınden esırgesın,
    çok gecmıs olsun,
    verılmıs sadakan varmıs...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)