Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

52 diş darbesi ile beni ısıran Kangal köpeğe tebrikler.

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    18 Haziran cuma günü ekili arazi içinde duran arı kovanlarımı düzenleyip bu yorgunluğun ardından eve dönmeye hazırlanırken duello başladı.
    Sırtımdan gelen şiddetli bır darbenin ardından sağ elim koca bir kangal köpeğin ağzında idi. Sert bir tekme darbesi ile elimi kurtardım derken sayısız yerlerimden ısırmalar ve benim korunmam için hiçbir savunma gereci ve yakınlarımda kimsenin olmaması kangala şans vermeye devam ediyordu. Yapacağim tek savunma şekli tekme ve yumruklarımdı. Artık yüzüme dalmaya çalışan köpeği boğazından kapma hamlesi ile yere yıktım.Parçalanmış kollarım yaralanmış 8 parmağimın ve kan betmenin verdiği dezavantajla köpeği nefessiz birakarak etkisiz hala getirmeye çalıştım. Fakat iki parmağımı dişleri arasından kurtarmam için bir elimi birakmakla tekrar suratıma dalması için çok büyük şans vermem anlamında olacağından gırtlağını sıkmaya devam ettim. Yaklaşık 45 dakika kadar süren amansız mücademizin ardından ruhunu teslim etmesine saniyeler kalarak sahibi tesadüfen yanımızdan geçer oldu ve 3 kişi hayvanı zincirledi.
    Bilanço; Bende 52 diş darbesi (Parçalanmış parmaklar,ısırılmış eller,kollar,bacaklar,sırt, bel, popo vs. Sonuç; galip gelen ben...
    Kangal dediğin neki. !! Sivas olsa tuşa getiririm.

E... tabi her maç sonrası sporcuların hastaneden sağlık kontrolundan geçip kuduz aşilarını yaptırması, sıyrık ve yırtıklarını bandajlatıp evde istirahat etmesi ardından pansumallar , aşıları gibi şeyleri şu an bende yapıyorum.
    Not: Eğer bir gün kapımda köpek beslemek gibi bir fikrim oluşursa asla ve asla Kangal..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ne diyorsun yahu Kabus gibi.

Büyük geçmiş olsun. Durduk yerde sırtı dönük birine saldırması çok ilginç ve gerçekten korkutucu.

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Geçmiş olsun çok tırsarım o hayanatlardan
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    geçmiş olsun.
    köpekleri severim.kangal ve rot dışında da beslemedim.
    ancak bana rot hep daha asi gelmiştir.kangalların insanlara saldırması az görülen birşey.
    Orgazma Dudak Büktürür

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    İlk önce geçmiş olsun arkadaş.Ben sivaslıyım 20 yaşındayım nerdeyse 20 yıldır kangalların içindeyim ben oyun hariç kangal köpeklerinden bir çizik bile yemememişimdir.Senin gördügün nedir ne değildir bilemem ama burda kangallar söz konusu olunca elimi koyarım. 20 yıldır hiç böyle bir şey başıma gelmedi.Kangallardada genelleme yapmayalım onlar asla böyle köpekler değildir,tekrar geçmiş olsun ALLAH inş. böle birşey yaşatmasın bir daha.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi cesaret o canavarla kapışmayı göze alabilmek. Çok geçmiş olsun ama acaba üzerinizde onu kızdıracak bişey mi vardı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    osman kardeşim geçmiş olsun ama kangalı alt etmişin ya helal olsun sahibine epey bi tazminat davası açarsın artık ama önemli olan kurtarmışın ufak bir çakın olsa epey bir iş görürdu veya bir sopa öyle araziye filan gidiyorsa ufak bi alette taşımak lazım neyse bunla kalsın allah koruya

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Korku filmi izler gibi okudum. Büyük geçmiş olsun
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    çok geçmiş olsun çok dost canlısıdır ama size neden saldırdı anlamadım.. tekrar çok geçmiş olsun =D

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Osman abi ne diyorsun
    Çok geçmiş olsun abi. Durum dahada kötü sonuçlarla bitebilirdi.
    Ben olsam kesinlikle baş edemezdim o hayvanla.
    Tekrar çok geçmiş olsun abi. En kısa sürede sahalara dönmen dileğiyle iyi istirahatler diliyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi cesaret o canavarla kapışmayı göze alabilmek. Çok geçmiş olsun ama acaba üzerinizde onu kızdıracak bişey mi vardı?
    Köpek henüz iki yaşında. Ben bileli zincire bağlı. Fakat arılarımın bulunduğu bölgeye giderken onun yanı başından geçer 150 mt. sonrada arılara ulaşırdım. Fakat her geçişimde zincirini zorlayıp bana saldırmak isterdi. Sonuçta sahibi yokken zincirden kurtulmuş deniliyor. Bence bu doğru değil.Çünkü köpek bana saldırdığında bağ evinde hiç kimse yoktu. Buda evi ve çevresini savunma amaçlı olarak hayvanın serbest birakılmış olacağı kananatını güçlendiriyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi ne diyorsun
    Çok geçmiş olsun abi. Durum dahada kötü sonuçlarla bitebilirdi.
    Ben olsam kesinlikle baş edemezdim o hayvanla.
    Tekrar çok geçmiş olsun abi. En kısa sürede sahalara dönmen dileğiyle iyi istirahatler diliyorum.
    evet Sinan kardeşim. Malesef gerçek bu. Kimse burnu kanasın istemez. Fakat olayın ilk anından itibaren hep şunu söyledim.
    Köpek iyi ki bir başkasına değilde bana saldırmış. Benim yerime bir bayana,çocuğa veya yaşlı bir insana denk gelse kurtuluşu olmazdı. Soğuk kanlılığım ve aşırı cesaretim üstün kıldı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    151 RS
    büyük geçmiş olsun hacı, harbiden tam bir trajedi.. motorların seslerinin köpekleri kızdırdığı bir gerçek, acaba o sırada moturun tır tar tur tır çalışmakta mı idi

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpek henüz iki yaşında. Ben bileli zincire bağlı. Fakat arılarımın bulunduğu bölgeye giderken onun yanı başından geçer 150 mt. sonrada arılara ulaşırdım. Fakat her geçişimde zincirini zorlayıp bana saldırmak isterdi. Sonuçta sahibi yokken zincirden kurtulmuş deniliyor. Bence bu doğru değil.Çünkü köpek bana saldırdığında bağ evinde hiç kimse yoktu. Buda evi ve çevresini savunma amaçlı olarak hayvanın serbest birakılmış olacağı kananatını güçlendiriyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:13 ----------

evet sinan kardeşim. Malesef gerçek bu. Kimse burnu kanasın istemez. Fakat olayın ilk anından itibaren hep şunu söyledim.
    Köpek iyi ki bir başkasına değilde bana saldırmış. Benim yerime bir bayana,çocuğa veya yaşlı bir insana denk gelse kurtuluşu olmazdı. Soğuk kanlılığım ve aşırı cesaretim üstün kıldı.

abi büyük geçmiş olsun umarım kalıcı bişey yoktur....

köpek ne durumda o da en nihayetinde ölümden dönmüş....
    hayvanın boğazını nasıl sıktıysan artık
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Alıntı kayar2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman kardeşim geçmiş olsun ama kangalı alt etmişin ya helal olsun sahibine epey bi tazminat davası açarsın artık ama önemli olan kurtarmışın ufak bir çakın olsa epey bir iş görürdu veya bir sopa öyle araziye filan gidiyorsa ufak bi alette taşımak lazım neyse bunla kalsın allah koruya
    Arkadaşım kovanların yanında teşkilatım vardı. Beni hedeflediği noktadan herhangi bir alete ulaşmama fırsat vermedi ki. Savunacak birşey için etrafıma bakmamla bir yerime yapışıyodu.

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun abi bende kangal besliyorum öle hayvanlar değildir ama...
    Köpek bu napca belli olmaz...Böyle hayvanları bağlı tutuyolar huysuz oluyo..
    Ama geniş bahçede salık olsa inanın ona bulaşmayana saldırmaz...
    Köpekleri zincirlemek iyi değil..
    İyi kurtarmışsınız..
    Geçmiş olsun
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Abi büyük geçmiş olsun...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi büyük geçmiş olsun umarım kalıcı bişey yoktur....

köpek ne durumda o da en nihayetinde ölümden dönmüş....
    hayvanın boğazını nasıl sıktıysan artık
    Hayvan şu an müşahade altında tutuluyor. Aşırı saldırganlığı şüphe uyandırıyor. Önumüzdeki 10 gün içinde sonuca varılacak. Aslında çok hırslı bir insanım. Bana kasteden kışıyı affetmem ihtimal dışı. Fakat mantıklı düşündüğümde hayvan koruma görevini yaptı. İşte burada frenleyip olumlu bakmaya çalışıyorum. Zannediyorum öyle bir tehlikeyle karşı karşıya kalan her insan doğal olarak kendini savunur..
    Bende ki duruma gelince yaralar hızla savıyor. Sürekli kontrol altındayım. Sağ el parmaklarından biri henüz ciddiyetini koruyor..

Bu arada geçmiş olsun dileklerinde bulunan tüm dostlara yürekten teşekkür ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Geçmiş olsun büyük bir bela atlatmışsın.

Motosikleti
    gt250comet
    çok büyük geçmiş olsun.. inan şok oldum, inşallah sizde kalıcı bir iz kalmaz, insanlara sebebsiz saldıran hayvanların yaşama hakkı olmamalı.. çoban köpeklerinde boyunlarına sivri dişli tasmalar olur genelde, Allah'tan o yokmuş.. tekrardan büyük geçmiş olsun

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    hem büyük geçmiş olsun hemde nitelendiremediğim kadar büyük tebrikler.
    cesaret işi.bende de vardır biraz ama sanırım ben o duruma gelsem ki Allah göstermesin yinede o hayvanı kesin öldürürdüm.ya o anda ya da daha sonra......

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)