Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

maltepe idaltepe köprüsü feci kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    allah rahmet eylesin
    Saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok feci gerçekten

Allah rahmet eylesin. Araba kazasında ölüm riskine göre motorda ölüm riski kat be kat fazla. O yüzden özellikle motorcular her daim dikkatli sürmeli ve dalgın olmamalı. Fiziği de iyi bilmek lazım. Geçen bir scooter gözümün önünde yere düşen dutlar yüzünden kaydı. Çok şükür ufak sıyırıklarla yolcusu da kendi de kask takmamalarına rağmen kurtuldular.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı DEMİRCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allah rahmet eylesin. Kocası için katlanması zor, ağır bi durum.

Dedektif edasıyla olayı çözdüğünü zannedip, biri hayatını kabetmiş kazazedelerin hakkında ileri geri yorum yapanlar, meftanın başında " Hangi kanal, saat kaçta yayınlanır " sorusunu sorabilenle aynı zihniyet .

Allah hayatını kaybedene rahmet yaralı motorcuya acil şifalar,
    dedektif kardeşlerede hakkaniyet, merhamet, vicdan... nasip eylesin dilerim.
    Dedektif olmaya gerek yok arkadaşım... Videoyu 1 kere seyrettim.... Yerde yatıp konuşan yaralı arkadaşın hareketleri tavrı beni böyle düşündürdü...
    İnsanın yorum yapması için dedektf olması gerekmez....

Hep duygusal yönlerine bakacak değiliz... Buraya konmuşsa video sadece ve sadece diğer sürücülerin ders alması içindir... Öyle ahlayıp puflamak için çek geç.....

Zihniyetimin yargısını yapacaksan başka konularda yaparız... Merhametimizi esirgemeyiz sen kafanı yorma....

Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes dedektif olmuş gerçekten. Kazanın nasıl olduğu mobese kayıtlarında belli. Bu kaza o yolda gaza gelip, virajda da ufak da olsa bir hata yapan herkesin başına gelebilir. Evimin yanı sayılır, hergün geçtiğim yol, biliyorum.

Uyuşturucu, alkol, race makina diye kurdelalar takıp klavye tatmini yapmaya gerek yok. Kendimizi tatmin ediyoruz diyerek, bilip bilmeden acılı bir ailenin acısından prim yapmayın. .
    Ne diyorsun arkadaş sen..Ne tatmini...
    Ailenin arkasından prim yapmak mı?....
    Aslında aynı havayı soluyoruz ama sizde değişik reaksiyonlar gösteriyor anlaşılan.......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Allah ölümünde hayırlısını versin...

Birgün hepimiz ölüme yakalanıcaz,fakat bu motor üstünde olmasın,ey yüce Allahım...

Allah günahlarını affetsin...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedektif olmaya gerek yok arkadaşım... Videoyu 1 kere seyrettim.... Yerde yatıp konuşan yaralı arkadaşın hareketleri tavrı beni böyle düşündürdü...
    İnsanın yorum yapması için dedektf olması gerekmez....

Hep duygusal yönlerine bakacak değiliz... Buraya konmuşsa video sadece ve sadece diğer sürücülerin ders alması içindir... Öyle ahlayıp puflamak için çek geç.....

Zihniyetimin yargısını yapacaksan başka konularda yaparız... Merhametimizi esirgemeyiz sen kafanı yorma....

Ne diyorsun arkadaş sen..Ne tatmini...
    Ailenin arkasından prim yapmak mı?....
    Aslında aynı havayı soluyoruz ama sizde değişik reaksiyonlar gösteriyor anlaşılan.......

Video kayıtları açık. O yolu hergün kullanan biri olarak söylüyorum. Eğer gaza gelirseniz, bilinçsiz ve saçma davranırsanız ve o virajı bilmiyorsanız bu kazanın olması çok muhtemel. Ki hepimiz bu tip kullanıcıların bilinçli olanlardan maalesef daha fazla olduğunu biliyoruz. Uyuşturucu yada alkol gibi ek nedenleri en azından burada tartışmaya gerek yok. Üstümüze vazife değil. Çünkü eğer yanılıyorsanız yaptığınız suçlamanın ağırlığı çok büyük.

İşin magazin boyutuyla o kadar meşgulüz ki herkes çelik halatların ne denli tehlikeli olduğunu, bu ölümün direk sebebi olduğunu kaçırıyor (kaskı tam takmamanın yanında) Asıl önemli olan konu budur.

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kaçıncı CBR kazası? Şu CBR'ları biraz dikkatli kullanın veya kullanmayın, bu motor sanırım hata affetmiyor.
    250cc motor bile hata kaldırmaz ki, hiç gitmese 140 km/h sürati var, siz 50 km/h düşünce ölüneceğini düşünürseniz ..........
    let it be

Motosikleti
    Regal Raptor
    Yapılan yorumlar için yorum yapmayacam çünkü konu tartışmaya dönüşür...

Ölen bayana ALLAH amelince rahmet etsin. Eşine gelince onunadına çok daha fazla üzülüyorum içinde en ufak bir insanlık varsa bu vijdan azabı onu yer bitirir...

Uyuşturucu'dan uzak durun Ama birşey daha var, Video'nun sonlarında doğru hangi kanalda kaçta çıkacak diye soran, insanlıkdan nasibini zerre kadar almamış bu tarz insanlardanda uzak durun.
    ASALET;boyda değil, soydadır! İNCELİK;belde degil, dildedir! DOĞRULUK;sözde değil,özdedir! GÜZELLİK;yüzde değil, YÜREKTEDİR!!

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi motosikletçi, o yolda gaza gelmez.
    Viraji nasil alacagini bilir.
    O yuzden en ufak hata yapmaz,
    Bu nedenle herkesin basina gelebilir, soylemi yanlistir.
    Zaten herkesin basina da gelmemektedir.
    Yilda bir kaç tane boyle absurt kaza olmaktadir.
    Turkiye'de yaklasik 2.5 milyon motosiklet kullanicisi oldugu dusunulurse,oldukça munferit bir olaydir.
    Arkasinda can tasiyan birinin ise yuklendigi sorumlulugu tasiyabilmesi için iyi motosikletçi olmasina gerek yoktur.
    Insan olmasi yeterlidir.
    Akli basinda bir insan.

Akli basinda bir insan, kendisine emanet edilmis bir cani tasirken her zaman oldugundan binlerce kat daha fazla dikkatli ve titiz olur.
    Arkasina oturttugu insanin kaskini bagladigindan emin olur.
    Saglam tutunmasi için gerekli pozisyonlari ayarlar.
    Arkasindaki yolcu motosiklete ilk defa biniyorsa, gerekli prosedurleri açiklar ve karsisindakinin anladigindan emin oluncaya kadar bikmadan anlatir.
    Ve yine de arkasindakinin hata yapabilecegini dusunerek hizini ve dikkatini ona gore ayarlar.

Burada bazi arkadaslar ters tepki gosteren arkadaslarimizi kinamislar.
    Burasi diyanet islerinin forumu degil.
    Motosiklet forumu.
    Burada bir kaza tartismaya açildiginda taziye için degil, yanlislari gorerek gereken dersi almamiz için açilir.
    Burasi taziye defteri ya da dua edilecek yatir veya turbe degildir.
    Burasi yapilan yanlislardan ders alinarak, daha fazla insanin olmemesini,motosiklet ve trafik kulturunun gelismesini hedef almis bir platformdur.
    Ya da ben oyle zannediyorumdur.
    Yazdiklarim bu zan içerisinde ele alinirsa sevinirim.
    Yani bir kaza oldugunda biz bu kazadaki hatalari tespit edip ayni yanlislari yapmamak için gereken dersleri almak için tartisiriz.
    Tabi ki taziye de isin içinde vardir.
    Ornegin forumdan ya da gunluk hayattan tanidigimiz dostlarimizin basina bir sey geldiginde uzuntumuzu de paylasiriz.
    Ama ayri bir konuda nedenleri de tartisiriz.
    Duygusal degil objektif davraniriz ki yanlisi bulabilelim.

Bir gun ben de kaza yapip olebilirim.
    Arkamdan yazdiginiz duygusal sozcuklerin bana hiç bir faydasi olmayacaktir.
    Ama kazada bir hatam varsa ve bunu sorgularsaniz ve bir gun bunlari okuyan bir insan ders alir ve ayni hatayi yapmazsa, ruhum iste o zaman huzur bulur.
    Benim ölümüm bir ya da daha fazla insanin yasamasini saglamis demektir o zaman.

Kaza için yorumuma gelince.
    Motosiklet surucusunun çok hizli oldugunu dusunmuyorum.
    Bunun nedeni videoda kazadan hemen once geçen otomobilin hiziyla motosikletlerin hizinin hemen hemen ayni oldugunu dusunmemdir.

Muhtemelen bu kazada motosiklet surucusunun degil arkada oturan ve hayatini kaybeden hanimin buyuk kusuru var.

Surucu viraji alamadim diyor ama motosiklet dimdik.
    Yani ya viraj almak için gereken yapilmamis-ki bu pek mumkun degil- ya da arkadaki hanim ters tarafa yatarak motosikletin yatmasini onlemis.
    Hanimin kolayca dusmesi de benim tezimi kuvvetlendiriyor.

Ölene Allah'tan rahmet, yakinlarina bassagligi diliyorum.

Altına imzamı atarım ben bunun...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kız arkadaşımı yada vs başka bir arkadaşımı aldığımda e5de bile inanmayan olur belki 80 geçtiğim çok azdır..
    Yargılamak bilmişlik yapmak istemem...
    Ama konuşan adam normal değil gibiydi tamam kaza yapmış şokta ama bilmiyorum..
    Allah rahmet eylesin ...
    Böyle şeyler görmeyiz inş artık
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Allah rahmet eylesin....
    bu vesile ile kskını tam takmayan ve kilidini sağlıklı bir şekilde kilitlemeyen arkadaşlarımıza da bir örnek teşkil eder inşallah. Motosikletinize oturduğunuz an potansiyel kaza ve tehdit altında olduğunuzu unutmayın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:31 ----------

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi motosikletçi, o yolda gaza gelmez.
    Viraji nasil alacagini bilir.
    O yuzden en ufak hata yapmaz,
    Bu nedenle herkesin basina gelebilir, soylemi yanlistir.
    Zaten herkesin basina da gelmemektedir.
    Yilda bir kaç tane boyle absurt kaza olmaktadir.
    Turkiye'de yaklasik 2.5 milyon motosiklet kullanicisi oldugu dusunulurse,oldukça munferit bir olaydir.
    Arkasinda can tasiyan birinin ise yuklendigi sorumlulugu tasiyabilmesi için iyi motosikletçi olmasina gerek yoktur.
    Insan olmasi yeterlidir.
    Akli basinda bir insan.

Akli basinda bir insan, kendisine emanet edilmis bir cani tasirken her zaman oldugundan binlerce kat daha fazla dikkatli ve titiz olur.
    Arkasina oturttugu insanin kaskini bagladigindan emin olur.
    Saglam tutunmasi için gerekli pozisyonlari ayarlar.
    Arkasindaki yolcu motosiklete ilk defa biniyorsa, gerekli prosedurleri açiklar ve karsisindakinin anladigindan emin oluncaya kadar bikmadan anlatir.
    Ve yine de arkasindakinin hata yapabilecegini dusunerek hizini ve dikkatini ona gore ayarlar.

Burada bazi arkadaslar ters tepki gosteren arkadaslarimizi kinamislar.
    Burasi diyanet islerinin forumu degil.
    Motosiklet forumu.
    Burada bir kaza tartismaya açildiginda taziye için degil, yanlislari gorerek gereken dersi almamiz için açilir.
    Burasi taziye defteri ya da dua edilecek yatir veya turbe degildir.
    Burasi yapilan yanlislardan ders alinarak, daha fazla insanin olmemesini,motosiklet ve trafik kulturunun gelismesini hedef almis bir platformdur.
    Ya da ben oyle zannediyorumdur.
    Yazdiklarim bu zan içerisinde ele alinirsa sevinirim.
    Yani bir kaza oldugunda biz bu kazadaki hatalari tespit edip ayni yanlislari yapmamak için gereken dersleri almak için tartisiriz.
    Tabi ki taziye de isin içinde vardir.
    Ornegin forumdan ya da gunluk hayattan tanidigimiz dostlarimizin basina bir sey geldiginde uzuntumuzu de paylasiriz.
    Ama ayri bir konuda nedenleri de tartisiriz.
    Duygusal degil objektif davraniriz ki yanlisi bulabilelim.

Bir gun ben de kaza yapip olebilirim.
    Arkamdan yazdiginiz duygusal sozcuklerin bana hiç bir faydasi olmayacaktir.
    Ama kazada bir hatam varsa ve bunu sorgularsaniz ve bir gun bunlari okuyan bir insan ders alir ve ayni hatayi yapmazsa, ruhum iste o zaman huzur bulur.
    Benim ölümüm bir ya da daha fazla insanin yasamasini saglamis demektir o zaman.

Kaza için yorumuma gelince.
    Motosiklet surucusunun çok hizli oldugunu dusunmuyorum.
    Bunun nedeni videoda kazadan hemen once geçen otomobilin hiziyla motosikletlerin hizinin hemen hemen ayni oldugunu dusunmemdir.

Muhtemelen bu kazada motosiklet surucusunun degil arkada oturan ve hayatini kaybeden hanimin buyuk kusuru var.

Surucu viraji alamadim diyor ama motosiklet dimdik.
    Yani ya viraj almak için gereken yapilmamis-ki bu pek mumkun degil- ya da arkadaki hanim ters tarafa yatarak motosikletin yatmasini onlemis.
    Hanimin kolayca dusmesi de benim tezimi kuvvetlendiriyor.

Ölene Allah'tan rahmet, yakinlarina bassagligi diliyorum.
    Yazdıklarına katılmamak mümkün değil...yapılan yorumların etüt'ü ancak böyle olabilirdi. Toplum olarak profesyonel olmak yerine duygusallığı tercih edenlerdeniz maalesef.
    Doğru açıdan bakıldığında her olumsuzluktan bir ders çıkara bileceğimizi öğrenemedik hala. Ders çıkaranlarda maalesef duygudan yoksun, insan olmayan olararak nitelendirilmekte.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:40 ----------

Alıntı kench adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes dedektif olmuş gerçekten. Kazanın nasıl olduğu mobese kayıtlarında belli. Bu kaza o yolda gaza gelip, virajda da ufak da olsa bir hata yapan herkesin başına gelebilir. Evimin yanı sayılır, hergün geçtiğim yol, biliyorum.

Uyuşturucu, alkol, race makina diye kurdelalar takıp klavye tatmini yapmaya gerek yok. Kendimizi tatmin ediyoruz diyerek, bilip bilmeden acılı bir ailenin acısından prim yapmayın. Emin olduğumuz tek şey mobese kayıtları ki o kayıtlarda alkol ve uyuşturucu etkisini görmeyiz. Adam belki sigara almak için sordu tekel bayisini. Esrar olayına gelince, onların veya değil. Esrar kullanarak motora bindiklerini kanıtlayamayız. Emin olduklarımız üzerinden yorum yapalım.

Koruma konusuna gelince, montları ve eldivenleri var sanıyorum. Montlar sırt altına konulmuş ilk yardım esnasında. Fakat artçının kaskının tokası bağlanmamış belli. Bacakları tamamen açıkta ve ayaklarında kovboy çizmesi var ki bunlarla ayaklıklara tutunmak zordur. Bu ikisi de çok büyük hata. Ama asıl ölüm nedeni kaskın fırlamış olması ve/veya çelik halatların göğüs veya bel kemiği gibi ölümcül noktalara denk gelmesidir diye düşünüyorum.

Şu halat bariyerler konusunda mutlaka birşeyler yapmalı diye düşünüyorum. Belki bir imza kampanyası ile yerel belediyelere başvurabiliriz. İşin kötüsü bu bariyerler Kartal-Maltepe arası sahil yolunun çeşitli yerlerine konuldu. Belediyeleri mutlaka uyarmak lazım.

Yazacak bir şey bulamamışsın anlaşılan, saçmalamışsın kısacası. yazdıklarını sindirerek bir kez oku derim..belki değilsin ama..cehalet fışkırıyor
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı halilertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc motor bile hata kaldırmaz ki, hiç gitmese 140 km/h sürati var, siz 50 km/h düşünce ölüneceğini düşünürseniz ..........
    Şüphesiz 250cc motor da hata kaldırmayabilir, 50 km süratte de ölünebilir, ben ona kader derim. Ben 150cc'den 800'e çeşit çeşit motor kullandım, aradaki farkları çok iyi biliyorum. CBR'ların ne kadar devirli, ne kadar kısa sürede yüksek süratlere çıktığını da biliyorum, yerde giden uçaktırlar. Bu sebeplerden ötürü kendini bilmeyen, gerekli ciddiyete sahip olmayan kişilerin CBR kullanmaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü düşük cc motorlarda sürat yapması bile zevkli değil, ama büyük cc'ler insanı sürat yapmaya teşvik ediyor. Bazı şeyler kader değil.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Olaydan ders almak için yorumlamak başka, yorum yapıyorum diye bilmişlik taslamak ve hakaret etmek başka şeylerdir.

Olayı tartışalım , kask bağlı mı idi, hızlı mı girdi, raceye artçı alınır mı vs. vs.

Ama bakıyorum burada kaza yapan arkadaşın ne apaçiliği kalmış, ne eroinmanlığı kalmış , ne tipsizliği kalmış, ne alkolikliği kalmış, ne dengesizliği kalmış...

Neye istinaden kazanın şoku ile yerde yatan bir insanın 3-5 kelimesinden yine karakter tahlili uzmanlarımız olayı çözmüşler, etiketi yapıştırmışlar, bir ohh iyi olsun demedikleri eksik kalmış..

Olay boyle irdelenmez arkadaşlar..Böyle boku çıkarılır...

Kaza yapan kardeşimize geçmiş olsun, başı sağolsun diyorum. allah sabırlar versin...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omercem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaydan ders almak için yorumlamak başka, yorum yapıyorum diye bilmişlik taslamak ve hakaret etmek başka şeylerdir.

Olayı tartışalım , kask bağlı mı idi, hızlı mı girdi, raceye artçı alınır mı vs. vs.

Ama bakıyorum burada kaza yapan arkadaşın ne apaçiliği kalmış, ne eroinmanlığı kalmış , ne tipsizliği kalmış, ne alkolikliği kalmış, ne dengesizliği kalmış...

Neye istinaden kazanın şoku ile yerde yatan bir insanın 3-5 kelimesinden yine karakter tahlili uzmanlarımız olayı çözmüşler, etiketi yapıştırmışlar, bir ohh iyi olsun demedikleri eksik kalmış..

Olay boyle irdelenmez arkadaşlar..Böyle boku çıkarılır...

Kaza yapan kardeşimize geçmiş olsun, başı sağolsun diyorum. allah sabırlar versin...

Yazdıklarının çoğuna katılıyorum ama olayı incelerken diyorsanız..
    Bunda kötü olumsuz ihtimalleride söylemek lazım...
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alah rahmet eylesin. Yaralıya da acil şifalar. Videoyu izlerken olayı yaşamış gibi oldum. Fena oldum. Ölmekten de kötüsü ölüme sebep olmanın vicdan azabıdır. Vicdan azabıyla yaşamak kadar zor birşey daha düşünemiyorum.

Ahkam kesmek en kolayıdır. Bence daha zorunu başarmalıyız; Ders almalıyız.
    Eğer yaşayarak öğrenmeye razı olusak, en ağır bedelleri ödemeye hazır olalım. Kendimize kıymak kolay. Başkasına kıymayalım. Gerisi laf'ı güzaf.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Allahım nasıl bi acıdır ya Allah kimseye yaşatmasın.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    2006 600RR satıldı (2008 activa çalındı )
    Allah rahmet eylesin . Racing böyle bi bela işte insanın karısının ölümünde payı olması çok acı bi durum ama Allah sabır versin ne diyelim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu bir yorumdur böyle...

allah rahmet eylesin motor binen herkes dostumdur
    ne yer ne içer nasıl biner o kişinin sorumluluğu ve sorunudur....
    Nasıl o kişinin sorumluluğudur ... artçı ölmüş motoru kullanan sağ.. koruma takmazsın sorumluluğu senin olur ölecek sensin .. ama alkol aldınmı trafikte serseri mayın gibi gezersin .. karısını resmen tahammüden öldürmüş bu adam .. yargılanmalı ve gereken cezayı almalı .. sen muz cumhuriyetindemi yaşıyosun asıl senin yorumuna bak
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl o kişinin sorumluluğudur ... artçı ölmüş motoru kullanan sağ.. koruma takmazsın sorumluluğu senin olur ölecek sensin .. ama alkol aldınmı trafikte serseri mayın gibi gezersin .. karısını resmen tahammüden öldürmüş bu adam .. yargılanmalı ve gereken cezayı almalı .. sen muz cumhuriyetindemi yaşıyosun asıl senin yorumuna bak

BBRR alkol testinde sürücü kaç promil çıktı acaba ... ona göre bende ceza keseyim bari
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alkollü veya değil ... kazada kesinlikle hatalı .. viraj bilmeyen için ölümcülmüşmüş.. bilmediğin viraja ona göre girersin 26 yıldır kullanıyom ben bu mereti..coq unda dediği gibi .. yapılan kazaları irdelemek lazım neden olmuş? hata nerde ? Ölen öldüğü ile kalmasın ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 ----------

ne yer ne içer nasıl biner o kişinin sorumluluğu ve sorunudur....
    ben bu lafına cevap verdim ilk mesajımda .. istediğini yiyip içersin ama o zaman oturursun oturduğun yerde.. eğer herhangi bir araç kullanacaksan o aracın üstüne ayık çıkacaksın bu kadar basit ...kaza sabaha karşı meydana geliyo ve bir eğlenceden dönüldüğü söyleniyo .. sabaha kadar olan bir eğlencede lohusa şerbeti içilmemiştir bence
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alkollü veya değil ... kazada kesinlikle hatalı .. viraj bilmeyen için ölümcülmüşmüş.. bilmediğin viraja ona göre girersin 26 yıldır kullanıyom ben bu mereti..coq unda dediği gibi .. yapılan kazaları irdelemek lazım neden olmuş? hata nerde ? Ölen öldüğü ile kalmasın ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:14 ----------

ben bu lafına cevap verdim ilk mesajımda .. istediğini yiyip içersin ama o zaman oturursun oturduğun yerde.. eğer herhangi bir araç kullanacaksan o aracın üstüne ayık çıkacaksın bu kadar basit ...kaza sabaha karşı meydana geliyo ve bir eğlenceden dönüldüğü söyleniyo .. sabaha kadar olan bir eğlencede lohusa şerbeti içilmemiştir bence

26 yıllık sürüş tecrübesi olan süper bir moderatör ile bu tip bir münakaşaya girmek istemem tabi , bilgi tecrübe ve birikiminizden dolayı bundan sonra mesajlarınıza saygı göstermem icap edecek.....

ancak bana ithafen atılan iki mesajınızın zıt anlam ve ifadeler içerdiğini belirtmek isterim , her ikisinde de coq'un mesajındaki gibi ders alınabilecek bir yorum göremedim...

olaydan aldığım dersler var ancak 26 yıllık kullanıcı ve süper bir moderatörden daha iyisini beklerdim....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)