Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    RockheR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dünya Boks Konseyi (WBC) dünya velter sıklet gümüş kemer mücadelesinde Rumen asıllı Kanadalı Ionut Dan Ion'u puanla 2-1 mağlup eden Selçuk Aydın dünya şampiyonu oldu

Türkiye'nin gururu oldu Dünya bu olayı manşetlerden verdi ama bizim basınımız adeta ambargo koymuşcasına ufacık haberlerle geçiştirdiler orta sayfalarda yer verdiler yazıklar olsun böyle basına

Helal Olsun Sana Selçuk Aydın...
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    boks pek hazzettiğim bir spor değildir ama başarı başarıdır. tebrik ediyorum...

basını konuşmaya gerek yok zaten boşverin, bizzat içindeyim ve rahatlıkla söylerim ki, basının çoğu "satılmış". aksini iddia edecekle günlerce tartışabilirim...

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RockheR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dünya Boks Konseyi (WBC) dünya velter sıklet gümüş kemer mücadelesinde Rumen asıllı Kanadalı Ionut Dan Ion'u puanla 2-1 mağlup eden Selçuk Aydın dünya şampiyonu oldu

Türkiye'nin gururu oldu Dünya bu olayı manşetlerden verdi ama bizim basınımız adeta ambargo koymuşcasına ufacık haberlerle geçiştirdiler orta sayfalarda yer verdiler yazıklar olsun böyle basına

Helal Olsun Sana Selçuk Aydın...
    İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda 12 raundluk müsabakayı sayı ile kazanan Selçuk Aydın, dünya şampiyonu olarak gümüş kemerin sahibi oldu. Aydın, yenilmezlik unvanını sürdürürken, rakibi Ionut Dan Ion'un da yenilmezlik unvanını sona erdirdi.

Selçuk Aydın, galibiyet sonrası yaptığı açıklamada, "Galibiyetimi, İskenderun'da şehit olan askerlerimize ve İsrail'in şehit ettiği kardeşlerime hediye ediyorum. Ne mutlu Türk'üm diyene!" dedi.

Başarıları daim olsun, İskenderun şehitlerimizi hatırladıgı için (maalesef pek yok bu aralar) ve onları da onurlandırdıgı için ayrıca alnından öpüyorum

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Maçı seyrettim Selçuk Aydın'ı ben de tebrik ederim ama bence çok daha iyi bir performansla alabilirdi maçı. Biraz sönük geçti kanımca mücadele.

RockheR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Basının ne olduğu belli haklısınız ama kim nederse desin bu bir milli mesele, satılmış olduklarını biz biliyoruz zatende bildiğimiz halde yine zorumuza gidiyor en azından benim zoruma gidiyor böyle üvey evlat muamelesi yapılması.

yeschim
    selçuk daha iyi bir performan gösterebilirdi tabi fakat 11 aydır maç yapmamış genç bir boksör, üstelik karşısındaki kişide kendisinden daha kariyerli, bunlarıda gözardı etmemek gerekir, artık amsterdam ı bekliyoruz sabırsızlıkla.
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    Ne de olsa Trabzonlu hemşerim... Yakışırrrrrr...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Selçuğu tebrik ederim.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)