Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

online olanlar gelsin yeni motorcuya destek :D!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    İnnova 2007
    kardeş valla fırsatım olsa ilk işim cbf 150 alırım çok hastasıyım ama innovamın yerini tutamaz...
    [COLOR="Black"][B][I]Hep O Kıyamadıklarımız [/I][/B][/COLOR]
    [I][B][COLOR="Red"]Kıyar Bize..! [/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    yalan yok gerçeği sölim CBF 150 çok beğeniyorum ama ybr ye göre biraz kalıplı büyük hemde
    ama o cbf yi çukurrda fln kullanamzsın CBF KURYE MOTORU DEĞİLKİ VEYA RESTORANT İŞİ
    BAK HONDA ACTİVA VAR VEYA ONA BENZER SCOOTERLAR VAR ONLAR DAHA UYGUN AMA GÜNLÜK KULLANIM DİYOSAN ONA SÖZÜM YOK HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER))
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim şuan senle aynı kaderi paylaşıyoruz bende yeni uye oldum . dün bende sym gts 250 aldım. bekliyrm bende yarın elimde olacak inş. Allah hepimize kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inş. Allah a emanet olun. saygılar.

Motosikleti
    Honda Cbf 150 Satıldı :( 150 Zat Sonunda GeLdi :)
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalan yok gerçeği sölim CBF 150 çok beğeniyorum ama ybr ye göre biraz kalıplı büyük hemde
    ama o cbf yi çukurrda fln kullanamzsın CBF KURYE MOTORU DEĞİLKİ VEYA RESTORANT İŞİ
    BAK HONDA ACTİVA VAR VEYA ONA BENZER SCOOTERLAR VAR ONLAR DAHA UYGUN AMA GÜNLÜK KULLANIM DİYOSAN ONA SÖZÜM YOK HAYIRLI OLSUN KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER))
    cbf kurye motoru değil diyosun ama bütün kuryelerde cbf 150 var 2. si dayanklılık bakımndanda kuryeliğe çok uygun bi motor bizm tandk var motor tamir dkkanı var müşterisinde cbf 150 var 290 bini devirdi motor yeni ve daha yeni yeni yağ yakmaya başladı 3.sü ybr ye göre daha rahat ve konforlu :D zaten fazla çlşmycam motrn parası çksn biraz para brktreym :D sonra gnlük hayatta :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 ----------

herkese hayırlı geceler kimler online bi kaç sorum olacak da yardımcı olacaklar yazarsa sevinirim

RockheR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi gözün aydın kardeş, az kaldı bende yakında alıyorum motoru, ayrıca bu motor işi zevk işi Ben Chopper den şaşmam
    Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım;
    Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!

Motosikleti
    chopper ayrı bi zevk bende hastaym ama şu an için uygun değil zaten 250 mct veya regal rptor gibilerine bnlmez diğerleri de pahalıya kaçyo biraz :D

novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün kuryelerin altında cayır cayır bu motorlardan var sadece ufak dönerciler felan paket servisi için scooter tarzı ucuz birşey tercih ediyo belkide büyük şehir olduğu için cbf tercih ediliyordur

Motosikleti
    Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün kuryelerin altında cayır cayır bu motorlardan var sadece ufak dönerciler felan paket servisi için scooter tarzı ucuz birşey tercih ediyo belkide büyük şehir olduğu için cbf tercih ediliyordur
    katılıyorum

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    Hayırlı olsun arkadaşım ..bende cbf150 aldım sıfır. plaka ruhsatta çıktı ama hala mağazada beni bekliyor Cbf... işler yogun oldugu için gidemedim teslim almaya en son 5 yıl önce vitesli deneyimim olmuştu ,bu motosiklet ilk gibi olacak benim için.Çok fazla heyecan var aynı sendeki gibi ...En çok scooter tarzı motorlardan kurtulduğum için sevinçliyim. motorumuz asfalt yüzü görmesin inşallah ,hepimize hayırlı olsun )
    Bu arada Kask Mont korumalıklar v.s. ürünleri kaliteli ve uygun alabileceğimiz yerler (istanbul)tavsiye ederseniz çok sevinirim... (özellikle kask seçiminde marka modelleri tavsiyeniz benim için çok önemli.malum motorda kaporta biziz) iyi geceler herkese..

Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım
    hayırlı uğurlu olsun arkadaşım . motorsiklet seçiminde hisabetli bir karar vermişsin cbf iyi bir motor . plaka konusuna gelince bence plakanı tak öyle trafiğe çıkman daha mantıklı . işi şansa bırakmak bence bir avantaj sağlamaz aksine dezavantaj olabilir . yasa gereği plakasız araçların trafiğe çıkmaması gerekli . bu durum aracın yeni veya eski olması birşey ifade etmez .
    ::puro::

hayırlı olsun kardeşim.

Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım
    cbf 150 türkiye şartlarında bence her bakımdan uygun bir araç . yakında bende alıcam almadan önce bayağı bir araştırma ve karşılaştırma yaptım a da z ye kadar . bir arkadaşımın özel servisi var orda daha yakından inceleme fırsatım oldu gerçekten her yönüyle daha avantajlı olduğunu düşünüyorum . tek dikkat edilecek husus hava soğutmalı araçlarda düşük sürat ile giderken motorun yüksek devirler ile kullanılması . bu çok önemli bir konu birkere hararet görürse zaten ardından yağ yakmaya başlar . bunu önlemek için sürat ve devir olayını iyi ayarlamak gerekli . şahsen ben bu durum ile çok karşılaştım ve bedelini ağır ödedim motorun parası kadar bir okadar da masraf ettim fakat eski tadı tuzu kalmamıştı ve o şekilde sattım ... kazasız belasız sürüşler dilerim motorunun keyfini çıkar .
    ::puro::

Motosikleti
    Alıntı stand_by adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun arkadaşım ..bende cbf150 aldım sıfır. plaka ruhsatta çıktı ama hala mağazada beni bekliyor Cbf... işler yogun oldugu için gidemedim teslim almaya en son 5 yıl önce vitesli deneyimim olmuştu ,bu motosiklet ilk gibi olacak benim için.Çok fazla heyecan var aynı sendeki gibi ...En çok scooter tarzı motorlardan kurtulduğum için sevinçliyim. motorumuz asfalt yüzü görmesin inşallah ,hepimize hayırlı olsun )
    Bu arada Kask Mont korumalıklar v.s. ürünleri kaliteli ve uygun alabileceğimiz yerler (istanbul)tavsiye ederseniz çok sevinirim... (özellikle kask seçiminde marka modelleri tavsiyeniz benim için çok önemli.malum motorda kaporta biziz) iyi geceler herkese..
    ne kadarlık bi limitin var kask için eğer 300 civarı varsa bunu al derim

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43867

eğer daha düşük birşey arıyosan benim aldğmdan al hondanın bayisine git istoc 6 adada var ordan 150 liralık kask aldm ama kaliteli baya ve kesinlikle tavsiyem çeneden açılır kask al çok memnun kalırsın

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, benzini bitmezse yolda bırakmaz. Onunda çaresi yedek deposu var.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Motosikleti
    motorumu aldm bu gün plaka ve ruhsat daha çıkmadı ama olsun beklerz bzm buralarda fazla birşey olmaz inş ya 0 aldığım için kaç km de motor tam açılmış olur bi yardımcı olursanız birde açılana kadar nelere dikkat etmem gerekir yardım ederseniz çok memnn olrm

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Onurdo12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu aldm bu gün plaka ve ruhsat daha çıkmadı ama olsun beklerz bzm buralarda fazla birşey olmaz inş ya 0 aldığım için kaç km de motor tam açılmış olur bi yardımcı olursanız birde açılana kadar nelere dikkat etmem gerekir yardım ederseniz çok memnn olrm
    resim felan yok mu görelim şu aleti hayırlı olsun

Motosikleti
    ya telefonun bağlantı kablosnu blamyrm koycamda şu rodaj için bi bilgi ltfen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 ----------

yokmu bilgi verecekk beyler ?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    hayırlı olsun kazasız belasız keyifle binmek nasip olur inşallah. umarım motosiklet giyim malzemelerin ve ekipmanlarında tamamdır. rodajına dikkat et. rodaj kısmında motoru çok sıkıştırma ama bol bol vites değiştir sabit viteste uzun süre gitme. arada bir deviri yükselt alçalt. ve rodaj bitiminde mutlaka yağını değiştir.

Motosikleti
    honda cbf 150
    1000 km kadar wallace nin dediği gibi kullan işte

Motosikleti
    Çok saolun peki hız konusunda yani 100 e falan çıkmamın sakıncası olurmu acaba ???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)