Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Işık ihlali yapan araç motosiklete çarptı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Ben bu memlektin haline çok üzülüyorum
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu memlektin haline çok üzülüyorum
    Maalesef bu gibi durumlar ülkemizde ve az gelişmiş ülkelerde , sanki günlük yaşantının bir parçasıymış gibi çok sık karşımıza çıkıyor. Ülkemizin doğusunda neyse batısında da aynı mantelite.Aracınız küçükse büyük olana dikkat edeceksiniz.Hele motosıkletliyseniz hayatta kalabilmek için katmerli dikkat edeceksiniz.Efendim yol benimdi ,o araç tali yoldaydı ,bana yeşil yanmıştı,ben sağındaydım o sinyal vermeden sağa dönüş yaptı vs. vs. vs... Bunların hepsi bizim gibi ülkelerde pek geçer akçe değil arkadaşlar.Yaşamak istiyorsak ve de motosıklet kullanıyorsak (elbette kurallara riayet edeceğiz)yollarda hep savunma halinde olup lehimize olan kurallara pek güvenmemeliyiz.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bencede ehliyetine el konulmalı uzun bir süre, kazazede davacı olup bunu en az bir sene içeri attırmalı ve + tazminat almalı

ozturkkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250 F
    Şimdi bu vaşak hayvanı için düşündüklerimi ve yazarken ağzımdan çıkan çıkmayanı buraya yazsaydım mesajım sizler tarafından okunmadan forumdan uzaklaştırılmış olurdum.
    Ne dense az bunun gibiler için.
    You Shook Me All Night Long ..... Kıyamet gelsede kopsak

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    normalde trafik yönüne göre araçlardan siper alarak ışıkları kullanıyorum. onlar hareket etmeden hareket etmiyorum...bırakın arkadan korna bassınlar. keske acele etmeseymiş o kadar.. ama araç şöförü için o hızla gelinir mi adi, şerefsiz diyecegim. yazık ya. çok kötü...
    işte bu kurallara uymayan adi herifler yüzünden 2-3 kat daha fazla düşünmek, hareket etmek zorunda kalıyoruz.
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    ben bana yanan yeşil ışıkta bile böyle öküzlerin olabileceği ihtimalini düşünerekten ışığa yaklaşırken yavaşlar ve temkinli geçerim. ışık bize geçiş hakkı verse bile biraz yavaşlayıp sağı solu kolaçan etmekte fayda var.
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    trafik ölüm oyunu gibi olmaya başladı artık
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

secretplay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kavşağı çok iyi biliyorum geçen senelerde her gün alanya antalya arası transfer yapardık sürücüler genelde yayalara kırmızı yanınca araçlara yeşil yanacağını bilir gözleri kendi trafik lambalarında değil yayaların lambalarında olur yayalara kırmızı yanınca harekete geçerler büyük ihtimalle burdada öyle bişey oldu otomobil sahibide 5 sn boyunca yanıp sönen yeşil ışığı yakalamak için hızlandı insanlar 3 dk ışıkda beklemeye zorlanıp başkalarının hayatlarını tehlikeye atıyorlar yazık

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)