Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ilk motorum cbf 150 aldım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    aha yeni gördüm topacı...hayırlı uğurlu olsun Peyami paşam...bu yaza evde huzur kalmaz benden söylemesi...ya yardan ya makinadan cayıcan...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Hayırlı, uğurlu olsun. Kazasız, belasız ve bol keyifle binersin inşallah...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadaşlar, bu arada metehan kesin motor cennetine gidecek))
    ooo güzel kelam oldu be...ama motor cenneti deyince aklıma tahtalıköye veya hurdalıkvari şeyler geldi...

hava soğuk olmayaydı şimdi Beyazıtda sendeydim...kapıya dayandıydım...Bi Taksime çıkardık..Erdi Müco falan yaza akarız gecelere... tabi senin izin alman gerekecek...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Hayırlı olsun. tekerin düz bassın. Kazasız, belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    cbf 150 siyah inci
    aynısını bir hafta önce ben yaptım, benim de almama metehan yardım etti ve ben de vasfi hocadan ders alıyorum,belki maslakta karşılaşırız.
    güle güle kullanmamız temennisi ile..

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    hayırlı olaaaa...kazalar def ola,caddeler feth olaaaaaa...

Motosikleti
    Alıntı kontalba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynısını bir hafta önce ben yaptım, benim de almama metehan yardım etti ve ben de vasfi hocadan ders alıyorum,belki maslakta karşılaşırız.
    yahu şımartmayın beni...ama foto isteriz...Burakcım sendende fotolu topac isterim...makina üzerinde olsun...memnunmusun düldülden..denemeler ne alemde...ikinizde acemisiniz...ikinizde yeni cbfcisiniz...ortak yönleriniz fazla...

Motosikleti
    cbf 150 siyah inci
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu şımartmayın beni...ama foto isteriz...Burakcım sendende fotolu topac isterim...makina üzerinde olsun...memnunmusun düldülden..denemeler ne alemde...ikinizde acemisiniz...ikinizde yeni cbfcisiniz...ortak yönleriniz fazla...
    baba geçen aradın açamadım gene işler bu ara biraz fazla kusura kalma
    çok memnunum şöyle ki, henüz trafiğe çıkmıyorum, mesela aha da bu vakitlerde sokak aralarında geziniyorum yarım saat bi saat hatta çıkayım da gezeyim düldülle şimdileyin. fotoları yükleyeceğim. evet evet peyami ile ortaklık fazla, çömez cbf 150 ciler grubu kuralım valla iyi olur.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Başlangıç için çok doğru bir motor... kazasız, belasız, cezasız... inşallah...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler...
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Bmw F650
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    honda CBF150
    aha yeni gördüm topacı...hayırlı uğurlu olsun Peyami paşam...bu yaza evde huzur kalmaz benden söylemesi...ya yardan ya makinadan cayıcan...
    motoru aldık ya gerisi kolay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 ----------

ooo güzel kelam oldu be...ama motor cenneti deyince aklıma tahtalıköye veya hurdalıkvari şeyler geldi...

hava soğuk olmayaydı şimdi Beyazıtda sendeydim...kapıya dayandıydım...Bi Taksime çıkardık..Erdi Müco falan yaza akarız gecelere... tabi senin izin alman gerekecek...
    her zaman beklerim kardeşim, çok yakınız biz,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:09 ----------

ben bu cumartesi 12 gibi inşallah ordayım belki görüşürüz. Vasfi Hocam bir tane ya sanada kzasız sürüşler kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 ----------

[QUOTE=mete_han;2022893]yahu şımartmayın beni...ama foto isteriz...Burakcım sendende fotolu topac isterim...makina üzerinde olsun...memnunmusun düldülden..denemeler ne alemde...ikinizde acemisiniz...ikinizde yeni cbfcisiniz...ortak yönleriniz fazla...

ben cumartesi bol bol çekerim. biz ikimiz dostumla yakarız bu asfaltı ))

Arkadaşlar çok teşekkür ederim temennileriniz için,

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun başlangıç için ideal motor Allah kaza bela vermesn..

Motosikleti
    transalp yavrusu
    peyami abi hayırlı olsun cbf in iyi bi seçim yapmışsın pişman olmassın emin ol, bu arada eğitim de alman bu işin tuzu biberi olmuş, motorunu kazasız belasız kullan inşallah
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    baba geçen aradın açamadım gene işler bu ara biraz fazla kusura kalma
    çok memnunum şöyle ki, henüz trafiğe çıkmıyorum, mesela aha da bu vakitlerde sokak aralarında geziniyorum yarım saat bi saat hatta çıkayım da gezeyim düldülle şimdileyin. fotoları yükleyeceğim. evet evet peyami ile ortaklık fazla, çömez cbf 150 ciler grubu kuralım valla iyi olur.
    doğrudur ...aman trafiğe çıkmayın yere yatırdığınızda makinayı arac altında kalma ihtimaliniz olabilir Allah muhafaza...

[QUOTE=peyami;2023174]motoru aldık ya gerisi kolay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:07 ----------

her zaman beklerim kardeşim, çok yakınız biz,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:09 ----------

ben bu cumartesi 12 gibi inşallah ordayım belki görüşürüz. Vasfi Hocam bir tane ya sanada kzasız sürüşler kardeşim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:10 ----------

ben cumartesi bol bol çekerim. biz ikimiz dostumla yakarız bu asfaltı ))
    tamam mutlak foto bekliyorum...ama ikinizdende...

Motosikleti
    honda CBF150
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peyami abi hayırlı olsun cbf in iyi bi seçim yapmışsın pişman olmassın emin ol, bu arada eğitim de alman bu işin tuzu biberi olmuş, motorunu kazasız belasız kullan inşallah
    ilhan kardeşim sağol sende fikirlerin ile destek verdin yani unutmam önerilerini eyvallah

Motosikleti
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan kardeşim sağol sende fikirlerin ile destek verdin yani unutmam önerilerini eyvallah
    İlhan epmeğimle oynama lan...tükkanın önünden çekil bakem hade kışt kıştt...

yakalarım seni Çorluda ben...Süleymanla aranıza karbon kağıdı koyup kırbaclıcam...

Motosikleti
    transalp yavrusu

yakalarım seni Çorluda ben...Süleymanla aranıza karbon kağıdı koyup kırbaclıcam...
    üzülme mete aga senin payını ayırdım ben, %80'i bana %20'si sana kardeş payı yani daha ne yapayım herkes bu iyiliği yapmaz bilmiş ol
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    honda CBF150

ya hocam ölecektim gülmekten ))))))

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Hayırlı olsun ,

Yazdıklarına bakınca , bukadar olmaz dedim .
    Yaş 35 , beni hiç tanıdmadığı halde beni motor sahibi yaptı , CBF 150 aldım .
    Birde üstüne eve kadar getirdi.
    Ya iyi adam şu Metehan , yanlız bi geziye gidemedim , gerçe anca acemiliği üstümden atıyorum .

CBF 150 güzel bir motor , benim için beni istediğim yere götürüyor . Az buçuk yavaş kalıyor ama olsun . Sürünmüyor .

Kendine güveninin gelmesini , hele benim gibi hiç kullanmadan başlıyorsan işin az buçuk tekniğini yanlış öğrenmemek için Honda güvenli sürüş 1 e mutlaka katıl. Birşeyleri doğru öğren derim . Ben öyle yaptım . sonra 2 yi de aldım .
    Şimdi artık 3 için zaman kolluyorum . Eğitim şart.

Kaza bela uzak dursun , iyi eglenceler .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler