Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genç kadını kask kurtardı -Yazacak Başlık Bulamadım Sinirden Haberin Başlığını Yazdım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul’da plakası alınamayan otomobilin sıkıştırdığı motosiklet metrobüs yoluna uçtu. Kask ve koruyucu giysili kadın sürücü Maviş Yüksel ölümden döndü...

Güngören’de, plakası alınamayan bir otomobilin sıkıştırması sonucu motosikletinin kontrolünü kaybeden 28 yaşındaki Maviş Yüksel, metrobüs yoluna uçtu. Genç kadın kaskı ve koruyucu elbisesi sayesinde kazayı hafif yaralarla atlattı.
    O-1 Karayolu Merter mevkiinde Bakırköy yönüne doğru giden Maviş Yüksel’i dün sabah 06.00 sularında iddiaya göre, plakası alınamayan bir otomobil sıkıştırdı. Motosikletin kontrolünü kaybeden Maviş Yüksel çelik bariye çarparak metrobüs yoluna uçtu. Seyir halindeki yolcu dolu metrobüs son anda durmayı başararak Yüksel’e çarpmadı. Genç kadının motosikleti ise kaza yerinden 200 metre uzağa sürüklendi.
    Kazayı gören diğer sürücüler durumu polise ve 112 Hızır Acil’e bildirdi. Yaklaşık 10 dakika sonra gelen sağlık ekipleri Maviş Yüksel’e ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Kaskı ve koruyucu elbilesi sayesinde kazayı hafif yaralı olarak atlatan Maviş Yüksel, kaldırıldığı Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedaviye alındı.
    Görgü tanıkları, kazanın ardından sarı montlu bir kişinin taksiye binerek kaçtığını ileri sürerken, polis, kazanın nasıl gerçekleştiğini tespit etmek için MOBESE kayıtlarını incelemeye aldı.

"BU HABERİN ALTINA YAZMAK İSTEDİKLERİM YÜZÜNDEN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILABİLİRİM, ONUN İÇİN YAZMIYORUM. AMA OLURDA KAZARA BÖYLE HERİFLER BİR ŞEKİLDE ELİME DÜŞERSE .................
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    Allahtan Kaskla Montu varmış arkadaşa acil şifalar Dilerim
    iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler