Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Genç motosikletçiyi kaskı kurtardı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nexus 250i
    Büyük geçmiş olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    geçmiş olsun acil şifalar ....Bugün arabamı satttım dönüşde taksiye bindim taksiciyle sohbet ettik epeyce motosiklet kullanıcılarından resmen nefret ediyor adamlar özellikle yanlarından zırt diye geçen kuryeler ve sokak aralarında zırt pırt kaldırımdan yola yoldan kaldırıma fırlayan kebapçı sucu v.b şöyle dinledim de haksız değil kesinlikle bilginiz olsun
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    allah şifalar versin full koruma hep koruma
    2006BWS100-2007CBF150-2010CBF150-2007FZ6SFAZER-2006CBF600-2012CBF150-2012AGİLİTYCİTY125-2005CBF600-2006Z750S-2008GSXR600-2014CRF250L-2014JOYMAX 250-2013İNAZUMA250-2018S3 250-2014TGBX-MOTİON250

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı aggressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah şifalar versin full koruma hep koruma
    aynen katılıyorum ben zn125 sürerken bile hep full koruma dizlik mont eldiven korumalı kask hepsini kullanırım köpeklerin nerden çıkcağı belli olmuyor

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Geçmiş olsun ne diyeyim..

Sabah 6'da olmuş, pazar gecesi alkollü şekilde alemden çıkmış olması da muhtemel sürücünün.
    Benim fikrim tabi..
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    Custom Caracal
    Allahından bulsun şerefsizler bayan oldugunu görünce sıkıştırmışlardır çok geçmiş olsun diyorum acil şifalar...
    [COLOR="Black"][U][I][B]Ziya CANSEVER
    Custom CARACAL ::xrock::[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    125 Zn
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum ben zn125 sürerken bile hep full koruma dizlik mont eldiven korumalı kask hepsini kullanırım köpeklerin nerden çıkcağı belli olmuyor
    hocam şuanda senin yerindeyim 125 zn var ve full koruma şöyle söyleyim;
    eşimdede aynıları var.
    kask, mont, eldiven, dizlik ,pantolon birde biber gazı alışverişe gittigimiz zaman bizi yarış motosikleti kullanlardan sanıyorlar. Hele trafikde bazen bir otobüs dolusu insan bize bakıyor. Kendimi gülmekten alıkoyamıyorum. Yazın ortasında bile olsa aynısı olacak full koruma şeklinde..
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    İnşlhh bulunur ve cezasını çeker hayvan

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı montlu biri taksiye binip kaçtı dediklerine göre, çarpan aracın sürücüsü niye inipte taksiye binip kaçsın, bu kız artçıydı motosikleti sürende evli, reklam olmayım korkusuna kızı oracıkta bırakıp kaçtı kanımca.

Yazık kan revan içinde kalmış.

İnşallah böyle değildir.
    mantıklı geliyor aslında ama inşallah dediğin gibi değildir abi.

kazazedenin en kısa zamanda eski sağlığına kavuşması dileğiyle.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    HAber her zamanki gibi baştan savma zaten.

Kazanın diğer fotoğrafları.

Sürdüğü idda edilen kadının full kurumalı giysileri falan yok haberde yazıldığı gibi. Kasktan başka bir şey yok.
    Hatta yanında o çantayla motor sürebilecek kişiyi de alnından öperim. Artçıydı büyük ihtimalle kadın.

Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mantıklı geliyor aslında ama inşallah dediğin gibi değildir abi.

kazazedenin en kısa zamanda eski sağlığına kavuşması dileğiyle.
    Bir sonraki mesajıma bak, araştırdım buldum ve malesef düşündüğüm gibi.

Şimdi bir araba çarpıp kaçtıysa ona kızamam bile, motordaki motorcu adam yaralı kızı orda bırakıp kaçmış.

Böyle dört teker iki teker diye ayıramıyorum o yüzden, tek tekerde bile malesef şerefsiz olabiliyor.

Yolda bazen ezilmiş köpek yavrusu görürsünüz, anası başından bırakıp ayrılmaz bir yere, en az 2 kere ezilmiş köpeği yol dışına taşımışlığım vardır, anasıda çekilsinde ezilmesin diye.

İt bile yavrusunu bırakmazken nasıl bir it aciz bir kadını yaralı halde bırakıp kaçar düşünmek bile midemi bulandırıyor.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    eğitim şart değil katliam şart. bu şerefsizleri toplayıp teker teker arabayla çarpıcaksın, sonra bırakıcaksın kendi hallerine. kan kaybından, açlıktan, acıdan vs bi şekilde ölsünler ki bizde rahat edelim, geride kalanlarada ibret olsun.keşke bunları yapma fırsatım olsa

(motoru süren şerefsizide bunlara ekliyorum şimdi)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

İnş. en kısa zamanda sağlığına kavuşur.. Şerefsizler b.k var motosikletliyi sıkıştırıyorsunuz. Motosiklet sürücüsü insan değil zaten. Robot.. Bişi olmaz ona.. Sinirim bozuldu ya.. Şerefsiz..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarı montlu biri taksiye binip kaçtı dediklerine göre, çarpan aracın sürücüsü niye inipte taksiye binip kaçsın, bu kız artçıydı motosikleti sürende evli, reklam olmayım korkusuna kızı oracıkta bırakıp kaçtı kanımca.

Yazık kan revan içinde kalmış.

İnşallah böyle değildir.
    murat eğer yanılmıyorsam işyerimin karşısında çalışan bayan bu arkadaş,haberlerde kaza haberini verirken önce motoru gösterdi,bizim hanıma eğer sürücü bayan sarışınsa ben tanıyorum dedim ve yanılmadım.

genelde bayan motoru kullanır ardçısı erkekti gidip gelirken görürdüm.ve bayan motora gayet hakimdi gördüğüm kadarıyla.

geçmiş olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

[QUOTE=morrigan;2001929]HAber her zamanki gibi baştan savma zaten.

Sürdüğü idda edilen kadının full kurumalı giysileri falan yok haberde yazıldığı gibi. Kasktan başka bir şey yok.
    Hatta yanında o çantayla motor sürebilecek kişiyi de alnından öperim. Artçıydı büyük ihtimalle kadın.

Çiçek abla sanırım tanıyorum, motor bayana ait
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Kendisine acil şifalar diliyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    görgü tanıklarının dediğine göre kaçan biri var ortada. biri bilerek mi sıkıştırdı ki

büyük geçmiş olsun

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    haberlerde izledim malesef yüzünde de kanlar vardı. açık kask kullanıyormuş. keşke tam kaskı olsaydı..montu korumalımıydı tam seçemedim.

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun gerçekten Allah acil şifalar versin..o sıkıştıran arabadaki adamı alcan motora sende arabada olcan aynen onu sıkıştırcan baksın bakalım napıyor?? böle şerefsizler heryerde geziyor ya bunlar insan görünümlü hayvan..o kaçan kişiyi de vicdanıyla baş başa bırakıyorum.. Herkese kazasız belasız sürüşler
    Tekerimiz iki ama gözümüzü dört açalım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

[QUOTE=babaçi;2001948]murat eğer yanılmıyorsam işyerimin karşısında çalışan bayan bu arkadaş,haberlerde kaza haberini verirken önce motoru gösterdi,bizim hanıma eğer sürücü bayan sarışınsa ben tanıyorum dedim ve yanılmadım.

genelde bayan motoru kullanır ardçısı erkekti gidip gelirken görürdüm.ve bayan motora gayet hakimdi gördüğüm kadarıyla.

geçmiş olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAber her zamanki gibi baştan savma zaten.

Çiçek abla sanırım tanıyorum, motor bayana ait
    Abi sen öyle diyorsan öyledir ancak polis görgü şahitlerinin kazadan önce motorda olduğunu, kazadan sonra bir taksiye binip kaçtığını söyledikleri sarı montlu bir kişiyi arıyormuş.

Hayır kendi de kullanmıyorsa neden niye kaçtıki bu adam? Yoksa medyamı yine şişirmiş, var bişey ama hadi hayırlısı...

Durumu hakkında bilgi edinirsen yaz emi abim.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    [QUOTE=aYe;2001979]
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat eğer yanılmıyorsam işyerimin karşısında çalışan bayan bu arkadaş,haberlerde kaza haberini verirken önce motoru gösterdi,bizim hanıma eğer sürücü bayan sarışınsa ben tanıyorum dedim ve yanılmadım.

geçmiş olsun

Abi sen öyle diyorsan öyledir ancak polis görgü şahitlerinin kazadan önce motorda olduğunu, kazadan sonra bir taksiye binip kaçtığını söyledikleri sarı montlu bir kişiyi arıyormuş.

Hayır kendi de kullanmıyorsa neden niye kaçtıki bu adam? Yoksa medyamı yine şişirmiş, var bişey ama hadi hayırlısı...

Durumu hakkında bilgi edinirsen yaz emi abim.
    Sitenin kapıcısının kulağı deliktir yarın bi ağzını arayayım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler