Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yine bir kaza haberi muğladan

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Muğla'nın Milas İlçesi'nde kask takmayan ehliyetsiz 2 gencin bulunduğu motosiklet, aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle kamyonete çarptı. Gençler, kanlar içinde yerde dakikalarca ambulans beklerken olay yerine gelen aileleri de gözyaşlarına boğuldu, sinir krizi geçirdi.

yha bıktım artık yha bıktım her gün bi kaza hergün korkuyorum artık bu nedir yha adam dio hızlı geliyolardı yola çıktım farkedemedim sen yolunu kes sonra hızlı geliyolardı soğuk hava kaskları yok en büyük hata ama bi mondial 100 cc en fazla kaç yapıcak 100 soğuk havada zanetmem 100 le gitsinler kasksız ama yeter artık inş bu gün milat olur ve artık motosiklet kazası olmaz birdaha bir umuttur benimkisi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    ya oylede bazen görüyorum nasıl kullanıyolar o motosikletleri ya ..kaza yapmamalari şans diyorum yani .. sonra kaza yaptiklari zaman bizim gibi sürücüleri de tedirgin ediyorlar ..tamam motosiklet sürücüsünün işi zor farkedilmemek vs ama buna ragmen umarsızca kullananlarda cok .. biras daha bilinçli ve dikkatli olalim ltfn
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    şuanda ne yazsak anlamsız.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Hem kask takmıyacaksın hemde ehliyetin yok, o zaman trafiğede çıkmayacaksın kardeşim ne işin var yolda.
    Siz ne kadar iyi sürücü olursanız olun herkes sizin gibi araç kullanmıyor bu ülkede. Bu 2 teker oldun 4-6-8.. teker oldun farketmiyor.
    Bazen özeleştiri yapmak en iyisidir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler