Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

k.k.t.c. girne karaoğlanoğlunda kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

DİKKATSİZLİK KAZA GETİRDİ

Çağın Plevne

Girne-Karaoğlanoğlu yolu üzerindeki Lemar süpermarket önünde dün sabah saat 9.30 sıralarında, meydana gelen motor kazası ucuz atlatıldı.
    Kaza, Karaoğlanoğlu’ndan Girne istikametine doğru seyreden JE 325 plakalı arabanın, Girne’den Karaoğlanoğlu’na gitmekte olan KD 245 plakalı motorsiklete çarpasıyla meydana geldi. Zeki Gören yönetimindeki JE 325 plakalı BMW marka aracın, panikleyerek direksiyon kırması sonucunda karşıdan gelen KD 245 plaklı motor sürücüsü Berkant Çakmak’a çarptı. Kazada motor kullanılmaz hale gelirken araba büyük bir hasar olmadı. Dikkatsizlik sonucu meydana gelen kazanın ardından motosiklet sürücüsü, Dr. Akçiçek Devlet Hastanesi’nde müşahede altına alındı. Berkant Çakmak’ın durumunun iyi olduğu öğrenildi.
    Haber tarihi 20.01.2010

star kıbrıs gazetesinden alıntıdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyi sağlık durumu iyiymiş. eldiveni kaskı dizliği ekipmanları eksik etmemek lazım

Ucuz atlatılmış..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o yolu iyi bilirim;askerliğimi orada cumhurbaşkanlığı köşkünde yapmıştım...
    keşke o zamanlar kıbrıs'ta motor kullansaymışım,şimdi kafamı duvarlara vuruyorum...
    ahh girne aahhhh....

kaza geçiren arkadaşımızada burdan geçmiş olsun...

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    kktcde motor ortamı çok farklı ama sadece motorlar zevk verio ark ortamları değil bide en kötüsü burda sol şeride alışıyorum denizliye gelirgelmez motoru yada arabayı sürünce ktü oluyo bazen soldan gidiyorum trafik cezası yemişliğim var o konuda o yüzden rtık gelince 2 gün falan direksiyona geçmiyorum buarası motor iklimine çok müsait bi yer inanırmısınız şuan şortmayo modundayım soğuk değil hava

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler