Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

şiddetli rüzgar

Motovento
    REKLAM ALANI
    man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    slm millet.dün nihat arkadaşımla beraber bodrumdan kipaya gidicektik hava hafif yagmurlu şiddetli rüzgar vardı...ekipmanlarımızı giydik atladık motorlara.arkadaş motorunu 4 gün önce aldı.hornet nam-ı diğer eşek arısı.çıktı çevre yoluna güzel güzel giderken rüzgar bizi savurmaya başladı bende yavaşladım arkadaşın arkasından takipteyim.bi anda bişeyler oldu rüzgar bir vurdu orta şeritten en sağa kaydırdı arkadaşımı.o da dengesini kaybedince yolun sağındaki dere yatağına düştü:/ malesef sağ kolunu kırdı ve sağ diz kapağı kaydı.bu güzel forumdan hem arkadaşıma büyük geçmiş olsun diyorum hemde rüzgara dikkat edin diyorum.sağlıcakla kalın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    abi büyük geçmiş olsun içim cız etti valla diz kapağı kaydı deyınce
    bırkeresınde bır tepe vardı önumuzde şddetli yağmura yakalandık önumde yağmur düz inerken ilerde sola doğru iniyordu anladım rüzgar tepede sola şiddetli esıyordıye hızımı kestım boş yoldu oraya geldığimizde hızımız 20 km yada 30 km falandı bizi karşı seridin tam soluna kadar attı durabıldık ve motoru sola yatırdık dık duramaz olmuştuk park halınde bıle o sırada 2 araba ordan gecerken dörtlülerını yakıp durdular ama yola yamuk acil durdular sanırım onlarıda etkilemişti bu gıbı durumlarda cok dıkkatli olmak lazım gecmiş olsun üzüldüm valla

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    geçmiş olsun...
    tecrübe seviyesini bilmiyorum ama motosiklet oyuncak değildir.
    nice usta sürücü biliyorum, nurdağı viyadüklerinden rüzgar sebebiyle korkar da o yollara çekinerek gider...

çok üzüldüm, keşke rüzgarın yapabildiklerini başka türlü öğrenseymiş :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet.dün nihat arkadaşımla beraber bodrumdan kipaya gidicektik hava hafif yagmurlu şiddetli rüzgar vardı...ekipmanlarımızı giydik atladık motorlara.arkadaş motorunu 4 gün önce aldı.hornet nam-ı diğer eşek arısı.çıktı çevre yoluna güzel güzel giderken rüzgar bizi savurmaya başladı bende yavaşladım arkadaşın arkasından takipteyim.bi anda bişeyler oldu rüzgar bir vurdu orta şeritten en sağa kaydırdı arkadaşımı.o da dengesini kaybedince yolun sağındaki dere yatağına düştü:/ malesef sağ kolunu kırdı ve sağ diz kapağı kaydı.bu güzel forumdan hem arkadaşıma büyük geçmiş olsun diyorum hemde rüzgara dikkat edin diyorum.sağlıcakla kalın.
    Geçmiş olsun,
    yağmur ve Şiddetli rüzgara rağmen ama yine de yola çıkmışsınız.4 günlük motorla bu riske girince yine de ucuz atlatmış arkadaşın.
    sizden bir kaç yüz km ötede Menemen de hortum can almış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    gecmiş olsun acil şifalar dün akşam bende işten gelirken sırılsıklam şarkısını söyleyerek geldim evime )

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Büyük geçmiş olsun.
    Üzülmemek elde değil.
    Dikkatli olmak lazım.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    şiddetli rüzgar vardı ama rüzgar karşıdan geliodu savrulma yoktu yani tatlı tatlı gidiyoduk.bi anda soldan bi vurdu ne olduğunu bile anlıyamadık.tecrübeyle alakalı değil yani istediğin kadr tecrübeli ol.şok oldum anlatamıyorumda tam olarak gördüklerimi bi acaip kaydı sağa doğru rüzgarın peçeteyi havalandırması gibi bişeydi.yapçak bişey yok.korumasız binmeyin bana olmaz demeyin bana denk gelmez demeyin oluyor herkese oluyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

arkadaşlar bu arada arkadaşımın morali çok bozuk olduğu için bi işe giriştim sizlere sormadan ama yaptım artık.mt Türkiye adı altında bi çiçek yaptırdım ve odasına gönderttim.siz değerli motorcu kardeşimizi en kısa zamanda dimdik ayakta görmeyi temenni ediyoruz.MT TÜRKİYE yazdırdım gönderdim çünkü biraz yanlız bi arkadaş.belki beyaz bi yalan söledim ama napıyım çok sevinceğini biliyorum.onun için yaptım yanlış olduğunu düşünüosanız kusuruma bakmayın.saygılar

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    öncelikle geçmiş olsun..

Baya bi yakınız bende Didimdeyim bi kaç gündür..Baya bi rüzgar vardı..
    Dün arkadaşla baktık yağmur falan yok biraz turlıyalım diye didimden 15-20 km dışarı çıktık ki dediğin olay rüzgar bi wurdu baktım motor sola dğru gidiyo..toparlamam baya zor oldu..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Geçmiş olsun, acil şifalar..

Rüzgarın gazabına uğramışsınız,geçmiş olsun. Hiçbir ağırlık yandan esen rüzgara dayanamaz, kamyonları bile devirir geçer.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    öncelikle geçmiş olsun ...

ah kardeşim rüzgar karşıdan tatlı tatlı esiyo diye birşey olurmu mazallah şakası olmaz rüzgarın ben motorumu rüzgara dayanamayıp çok durdurup yan yatırdığımı bilirim....

arkadaşlar köprülerin,viyadük'lerin,etrafı çok açık olan yolların rüzgar alma riski gerçekten fazladır birde rüzgarlı havada araç solluyor iseniz ve rüzgar'a o araç siper oluyor ise aracı geçtiğiniz anda ters rüzgar alma olasılığınız çok yüksek aman dikkat !!!

tekerleriniz düz bassın...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Motosikletimi luleburgazdan alip kocaeliye getirdigim gun ilk vitesli motosiklet kullandigim+ilk uzun yol yaptigim+ilk firtinada motosiklet kullandigim gundu...
    Otobanda Allahdan cok arac yokdu beni bi en sol seride bi en sag seride savuruyordu bende naaptim..hizimi firtina boyunca 60 a dusurdum yer yer 40 km...aylardan da aralikdi....bu zamanlar...

Gecmis olsun arkadasa...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Geçmiş olsun.Çiçek yaptırmakla iyi yapmışsın.

Haberlerde sürekli meteorolojik uyarı veriyorlar.Fırtına aşırı yağış diye.Lütfen hava durumunu takip edelim.Bodrumu sel aldı diye dünden beri görüntüleri izliyoruz.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    şiddetli rüzgarda motosiklet sürmek zordur, hatta yağmurda sürmekten bile zordur.
    denk gelirseniz eğer, rüzgarın şiddetine göre hızınızı belirlemekte ve ters bir durumla karşı karşıya kalındığında motorun rahatlıkla kendini toparlayabileceği bir vites-devir kombinasyonuyla sürmekte büyük fayda vardır.
    arkadaşa geçmiş olsun

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    şiddetli rüzgar vardı ama rüzgar karşıdan geliodu savrulma yoktu yani tatlı tatlı gidiyoduk.bi anda soldan bi vurdu ne olduğunu bile anlıyamadık.tecrübeyle alakalı değil yani istediğin kadr tecrübeli ol.şok oldum anlatamıyorumda tam olarak gördüklerimi bi acaip kaydı sağa doğru rüzgarın peçeteyi havalandırması gibi bişeydi.yapçak bişey yok.korumasız binmeyin bana olmaz demeyin bana denk gelmez demeyin oluyor herkese oluyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

arkadaşlar bu arada arkadaşımın morali çok bozuk olduğu için bi işe giriştim sizlere sormadan ama yaptım artık.mt Türkiye adı altında bi çiçek yaptırdım ve odasına gönderttim.siz değerli motorcu kardeşimizi en kısa zamanda dimdik ayakta görmeyi temenni ediyoruz.MT TÜRKİYE yazdırdım gönderdim çünkü biraz yanlız bi arkadaş.belki beyaz bi yalan söledim ama napıyım çok sevinceğini biliyorum.onun için yaptım yanlış olduğunu düşünüosanız kusuruma bakmayın.saygılar
    Çok geçmiş olsun arkadaşa
    bence çok yerinde bir davranış sergilemişsiniz. Elinize sağlık.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    arkadaşlar çiçek hastamızın eline ulaşınca o kadar sevinmiş ki ağrısını unutmuş telefon istemiş.beni aradı çok teşekkür ettiğini iyileştiğinde ilk işinin üye olup siz değerli dostlarla tanışmak olduğunu söledi.onun adına herkese çok teşekkür ediyorum...

Motosikleti
    honda cbf 150
    arkadaşlar çiçek hastamızın eline ulaşınca o kadar sevinmiş ki ağrısını unutmuş telefon istemiş.beni aradı çok teşekkür ettiğini iyileştiğinde ilk işinin üye olup siz değerli dostlarla tanışmak olduğunu söledi.onun adına herkese çok teşekkür ediyorum...
    üye olupda bu yaptığın ufak dalaverayı görünce bozulmasın sakın
    Drift Religion

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üye olupda bu yaptığın ufak dalaverayı görünce bozulmasın sakın
    aa abi çiçekleri Tüm mt ailesi olarak biz yollamadık mı
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aa abi çiçekleri Tüm mt ailesi olarak biz yollamadık mı
    evet canım ben latife ediyorum.

kardeşimize tekrar geçmiş olsun en yakın zamanda aramızda görmeyi bekliyoruz
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler