Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ailemle Sorunlarımı Çözdüm Şans Dileyin Ev Tuttum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Senelerdir hatsafhada idi evdeki sorunlar son 4 senedir bayramlaşılmıyordu da otelden farkı yoktu son 1 senedir hep koptuk ayrı eve çıktım çok rahatım....Şans dileyin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah gönlündeki güzellikleri versin

Seni yıllardır tanırım sıkıntılarınıda az çok bilirim sen ne dersen ve dediysen haklısın.

Senin kadrini ailen bilemediyse oda onların bir eksikliği. Hakkında hayırlısı olsun.
    Mutlu ol kardeşim.

Biliyorum aşağıya dogru aman yapma aman etme ailen diyenler olacak ama onlar seninkileri tanımıyorlar.

Kendin için yıllar önce yapman gerekeni yapmışsın. Tekrar hayırlı ola inan çok sevindim. Şansın açık olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir yaz günü plajda oturuyor, kumlarla oynayan iki çocuğu seyrediyordum. Kumdan kale neredeyse tamamlanmışken, bir dalga gelip kaleyi bozdu. Her şey bir anda ıslak bir kum yığınına dönüştü. Çocukların ağlamalarını bekliyordum. Ama ikisi de, ağlamak yerine ayağa kalktılar, el ele tutuşup kıyıdan biraz daha uzakta yeni bir kale yapmaya giriştiler. Onların, bana önemli bir ders öğrettiğini fark ettim. Bir şeyler yaratmak için sarf ettiğimiz çabalar, beklenmedik bir anda yıkılabilir. Böyle bir durum karşısında, sadece, yanında tutacak bir eli olan insan gülümseyebilir.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam aferin cok guzel birseyde neden ailevi sorunlarini bi motosiklet sitesinde dile getiriyorsun.Onu gectim aileden ozel hayattan internette bahsetmek ne kadar dogru?

Begenmiyosan okuma diyeceksin ama bi motosiklet sitesinin anasayfasinda bunu gormek sacma oluyor bence.
    We are many...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam aferin cok guzel birseyde neden ailevi sorunlarini bi motosiklet sitesinde dile getiriyorsun.Onu gectim aileden ozel hayattan internette bahsetmek ne kadar dogru?

Begenmiyosan okuma diyeceksin ama bi motosiklet sitesinin anasayfasinda bunu gormek sacma oluyor bence.
    Belli yenisin yinede sağol..Zahmet etmişsin okumuşsn.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:10 ----------

Alıntı mristanbullu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni yıllardır tanırım sıkıntılarınıda az çok bilirim sen ne dersen ve dediysen haklısın.

Senin kadrini ailen bilemediyse oda onların bir eksikliği. Hakkında hayırlısı olsun.
    Mutlu ol kardeşim.

Biliyorum aşağıya dogru aman yapma aman etme ailen diyenler olacak ama onlar seninkileri tanımıyorlar.

Kendin için yıllar önce yapman gerekeni yapmışsın. Tekrar hayırlı ola inan çok sevindim. Şansın açık olsun.
    Siz o dükkanın önünden 7-8 motoru eksik etmeyin yeter..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:11 ----------

Alıntı IRON HORSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir yaz günü plajda oturuyor, kumlarla oynayan iki çocuğu seyrediyordum. Kumdan kale neredeyse tamamlanmışken, bir dalga gelip kaleyi bozdu. Her şey bir anda ıslak bir kum yığınına dönüştü. Çocukların ağlamalarını bekliyordum. Ama ikisi de, ağlamak yerine ayağa kalktılar, el ele tutuşup kıyıdan biraz daha uzakta yeni bir kale yapmaya giriştiler. Onların, bana önemli bir ders öğrettiğini fark ettim. Bir şeyler yaratmak için sarf ettiğimiz çabalar, beklenmedik bir anda yıkılabilir. Böyle bir durum karşısında, sadece, yanında tutacak bir eli olan insan gülümseyebilir.
    Sağol hacım bu dediğini yapıyorum..

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli yenisin yinede sağol..Zahmet etmişsin okumuşsn.[COLOR="Silver"]
    Uc bucuk senedir falan forumu takip ediyorum oyle her yere yazan bi adam degilim bi bilgi almak icin yada bi bilgi vermek icin yazarim genelde bos konusmayi sevmem taniyan tanimasi gereken de taniyor zaten bu siteden tanisip kardesim dedigim insanlar da var.

Zahmetlik bi durum yok.Senin adina da sevindim ama neden ailevi bi meseleyi buraya tasiyorsun yani beklentin yada amacin ne mesela?Burda ki insanlar bunu okudugunda yada yorum yaptiginda ne olmasini bekliyorsun?
    We are many...

Motosikleti
    Seyhan 125
    Uc bucuk senedir falan forumu takip ediyorum oyle her yere yazan bi adam degilim bi bilgi almak icin yada bi bilgi vermek icin yazarim genelde bos konusmayi sevmem taniyan tanimasi gereken de taniyor zaten bu siteden tanisip kardesim dedigim insanlar da var.

Zahmetlik bi durum yok.Senin adina da sevindim ama neden ailevi bi meseleyi buraya tasiyorsun yani beklentin yada amacin ne mesela?Burda ki insanlar bunu okudugunda yada yorum yaptiginda ne olmasini bekliyorsun?
    Ok..colorsilver..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bol şans hacu yeni evinde bol bol ziftlen

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şansın acık olsun buraya yazmış olmasının sebebını haddim olmayarak şöyle yorum yapabılırım hanı yakın bır arkadaşınız vardır ya yaptığınız planlardan dertlerınızden ilk onun haberi olur mustininde yakın arkadaşı motosıklet.net mustı yenı bır hayat olacak senın için başarılar dılıyorum

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Ailevi sıkıntılar zordur. İnşallah hayırlı olur... Allah yar ve yardımcın olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp

Katılmakla beraber, Musti nickle arkadaşıma da bol gönülden bol şans diliyorum. Demek ki kendine çok dert olmuş mt yi yakın bulmuş burda anlatmış. Ha ben olsam asla böyle bişey yapmazdım ama herkesin görüşü farklı tabi.

Bu arada profil resmindeki Bengü herhalde. O da bozdu kendini bak, ama yinede kocaman kocaman öpüyorum onu

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    musti bi tanışalım nerdesin sen bi çayını içmeye geleyim

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eve ortak falanmı arıyorsun arkadaşım 2. bi ev arıyordum bende
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    öyle ben eve çıktım demekler olmaz bu işler.
    yerleştim diyeceksin adres yazacaksın hayırlı olsuna geleceğiz.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    YOK..HENÜZ..AMA MUTLAKA ALACAĞIM
    Hayırlı olsun umarım herşey gönlünce gider..
    :rendeer:

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eve ortak falanmı arıyorsun arkadaşım 2. bi ev arıyordum bende
    2. bir site aramadığına şükretmek lazım

hakkında hayırlısı olsun musti
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    musti sorunlarınızı bilmiyorum ama elinden geldiğince aileni yanına almaya çalış , karşına alma ...en basitinden örnek benim ben niçin motosiklet almıyorum sanıyorsun

hakkında hayırlısı olsun : )

Hadi gözün aydın musti abi

Senden hayırlı olsuna gelin p diye bir topic bekliyorum MT olarak hayırlı olsuna gelelim sana hediyemizi alıp

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Hayırlı uğurlu olsun..Allah yardımcın olsun..

Bende Didime ailemle geldimde pek ısınamadım..Bende ayrı eve çıkıyorum İzmire
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    [QUOTE=Jubaa;1895559]Uc bucuk senedir falan forumu takip ediyorum oyle her yere yazan bi adam degilim bi bilgi almak icin yada bi bilgi vermek icin yazarim genelde bos konusmayi sevmem taniyan tanimasi gereken de taniyor zaten bu siteden tanisip kardesim dedigim insanlar da var.

Zahmetlik bi durum yok.Senin adina da sevindim ama neden ailevi bi meseleyi buraya tasiyorsun yani beklentin yada amacin ne mesela?Burda ki insanlar bunu okudugunda yada yorum yaptiginda ne olmasini bekliyorsun?[/QUOTE

Dost bildiğin ve dostlarınla arkadaşlarına paylaşırsın bu bir rahatlık ve yerine göre motivasyon verir ki arkadaşımız burdaki desteğe ihtiyaç duymuş olabilir siz belki daha farklı bir karakter de ve kendi sinesinde topluyorsunuz yaşamın tüm kırıntılarını ben saygı duyuyorum tüm düşüncelere ama sizin eleştiriniz yersiz bence çocuğunuzu eleştirebilirsiniz mesela yavrum neden benimle paylaşmadın da gittin site de motorcularla paylaştın diye

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler