Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GKN arkadaşımızın kazası ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Metehan abi bunları şaka olarak kabul ediyorum. Gökhan abiden ben rica ettim kullanmasını çünkü ben sonuçta makinaya henüz alışmamıştım hele artcı taşıyacak halde hiç değildim. Saolsun kendisi beni kırmadı kabul etti ve beni korumak için ciddi hasarlar aldı. Motora gelince o motordan toz zerresi dahi kalmasa hatta olsa 100 tane motorum hepsi parçalansa ben Onun çektiği 1 dakikalık acıya değişmem. Ben birine birşey emanet ediyorsam geri gelmemesini göze alıp ediyorumdur. Gökhan abiye ben CANımı emanet etmişim motor falan bunlar komik ve fani şeyler.

evet işte gercek dostttangelen cevap tebrikler.
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evdeyim evde, Allah kimseyi hastanelere düşürmesin..
    Eve gelince moral 1500 oldu..
    Kazanın detaylaırnı ümit zaten yazmış çok uzun uzun yazmama gerek yok, ümitin dötü çizilmesin die kendimizinkini çizdik
    BEn yerde kayarken yanımda takla atarak yanımdan geçmesi en komik sahneydi
    Polisler de ayrı bialemdi, çekmişler arabalaırnı emniyet şeridine aramışla belediyeyi kum istemişler yere yağ döküldü die, insan bi tabela kuka bişey koyar dimi
    Moralim düzgün sadece ağrım acım bol, 4 tane çivi çaktılar ayağıma saplarıda dışarda kemiklerden birisi tuz buz olmuş onu ameliyatla topladılar, japon karbonat ı bastılar oldu miss
    Amaa o tuz buz olan kemik inanılmaz bir ağrı veriyor..
    İnsan evladı dayanmaz desem yeridir...
    Şu anda iyiyim, ziyarete gelmek isteyen aramak isteyenler çekinmeden arayıp gelebilirler, kapımız herkeze açık
    Motoru dert edenler merak etmesin, ben ameliyata girmeden servise girdi bille, yarın çıkıcak gazlanmaya hazır olucak
    Bu kötü günlerinde insan sevenlerini daha çok anlıyor..
    100 kişidenfazla hastaneye gelen oldu telefonların sayısını hatırlıyamıyorum bile.
    Bi kızım telefonuda açamadım kusura bakmayın her dakikam bir olmuyor

Hepinize teker TEKER teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun hepinizi kazadan beladan korusun..
    Olacağı varsa oluyo işte, ayağımda çizme dahi vardı fakat yolda yağ olduğunu tahmin etmek oldukça zor..
    Ne diyim, tekrar tekrar Allah razı olsun çok aradınız sordunuz geldiniz gittiniz
    Nasıl layık olucam bu kadar sevginize bilemiyorum..
    Binlerce kez teşekkür ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:49 ----------

Kalibreni yiyim senin..
    Ben ameliyata girmeden motor zaten servisteydi, bu işin zenginlikle fakirlikle alakası da hiç yok..
    Canımıza gelmesin, kimsenin başınıda yakmadım, kendisine sor kullanmamak için kaç kez kendisinin kullanması gerektiğini söylediğimi..
    Ama orda olmayan bilemez. Ümit yeni ss çi, o kullansaydı belkide çok daha kötü sonuçlar olabilirdi..
    Doğal olarak sen ver gazını makarana bak, bırak ta o kısmını ben ümitle hallediyim
    Tekrardan gecmıs olsun Gokhan acil şifalar...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alakaya Ispanak şimdi

Konustum GÖKHaN'la ; Bi kaç kırık dısında Hiç bişeyi yok muş ; Merak etmeyin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    sana elden vites yapsak motor kullanamazmısın abi

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İki ayak arasındaki 7 farkı bulun:

Randy De Puniet (MotoGP)

GKN (RivaGP)

1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

Kalibreni yiyim senin..
    Ben ameliyata girmeden motor zaten servisteydi, bu işin zenginlikle fakirlikle alakası da hiç yok..
    Canımıza gelmesin, kimsenin başınıda yakmadım, kendisine sor kullanmamak için kaç kez kendisinin kullanması gerektiğini söylediğimi..
    Ama orda olmayan bilemez. Ümit yeni ss çi, o kullansaydı belkide çok daha kötü sonuçlar olabilirdi..
    Doğal olarak sen ver gazını makarana bak, bırak ta o kısmını ben ümitle hallediyim
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi var ya beni en iyi sen anlıyorsun diye boşuna demiyorum =) Apranax ile kanka oldum 2 günde =) Ama olsun ucuz atlattık hakikaten.

Metehan abi bunları şaka olarak kabul ediyorum. Gökhan abiden ben rica ettim kullanmasını çünkü ben sonuçta makinaya henüz alışmamıştım hele artcı taşıyacak halde hiç değildim. Saolsun kendisi beni kırmadı kabul etti ve beni korumak için ciddi hasarlar aldı. Motora gelince o motordan toz zerresi dahi kalmasa hatta olsa 100 tane motorum hepsi parçalansa ben Onun çektiği 1 dakikalık acıya değişmem. Ben birine birşey emanet ediyorsam geri gelmemesini göze alıp ediyorumdur. Gökhan abiye ben CANımı emanet etmişim motor falan bunlar komik ve fani şeyler.

Ümitim ben seni düşünmekle mükellefim...motorculuğun daha başındasın...artcı bile olsan bu şokun altından kalkman zor...Gökhan bu hususlarda hem maddi hemde manevi açıdan kıdemli...çok başı ağrımıştır...yani bu tür şeyler ona çekirdek gibi geliyor...bu canımı sıkıyor...hayatın bir parçası gibi...yok abicim bu kadar kolay değil...biz seni sevgi yumağınada sararız...ah canımm cicimm de deriz...seni sevenler olarak...ama madem kalıcı birşeyler yok Allah ikinizide bize ailelerinize sevdiklerinize bağışladı Gökhanım biraz kulağını çekmekte fayda var...

abicim tamam sevgi kelebeğisin...nur yüzlü melek gibi bir adamsın...bunda kimsenin şüphesi varmı yok...gülünce yüreğinle gülersin...gerçek bir dost arkadaşsın...bunu sana pmdende yazabilirdim ama malın derdine düşmemin sebebi biraz gamsız olman...galiba 2 yıl önce hatırlarmısın bir gezide beraberdik...jesse sen mhrmkpnr falan...orada aldığınız riskleri görünce o günden bu yana bendeki intibanız bu...ha çokda tın dersin...feysbukta eklenen videolarda cabası...e abicim sen bu kadar risk alırsan bela geliyorum demezmi ...der...bak sen kaza yalaması olmuşsundur...Allah korumuştur düşmeninde tekniğini bilirsin ama arkandaki adama yaşadıklarını birde ona sor...

arkandaki adam Ümit...benim cbfci dünkü ssci kardeşim...bende bir gün artcıydım ve neredeyse altıma işiyordum ya...kazaya ramak kalmıştı o an...artcı dediğin sadece öndekine güvenir sarılır başka birşey göremez veya bakmak istemez...verilmiş sadakanız varmış...

hayatı biraz ciddiye alın abicim...diyeceksinki benmi döktüm o yağı oraya...veya kastenmi yaptım...e hayırda ben bu tür bela ve şerrin hep senin gibi aşırı özgüven sahibi kişilerin başına geldiğini düşünmekteyim...atın ölümü arpadan olmasın Gökhan...

binme usta başkasının motoruna...kendi motorunla kaza yapsaydında sana kızardım...şimdi dahada kızıyorum...ben sevdiğim adamı yerden yere vururum...bir uzvun kopsaydı bunları diyebilirmiydim...hayır...ölseydin yazabilirmiydim...hayır...ama bir kaç kırıkla atlatmışsın çok şükür...

şimdi acı tazeyken ah of puf dediğin zamanda yazalım ki bir anlam ifade etsin...kulağınızı çeken abileriniz olmadığı için bu kadar gamsızsınız...başkası kaza yapsa banane ...geçmiş olsun derim Allahtan şifa dilerim...ama sevdiğim adamsın olm...şu işlere biraz dikkat et...şu motosiklet işini biraz ciddiye al be kardeşim...

şu delerim geçerim edebiyatı yüzünden ben biraz gaz aldığını düşünmekteyim...bak bir dahaki kazanda bu kadar şanslı olamazsın...yatağa mahkum kalırsın bilmem ne olur...Gökhan bu kaçıncı kazan allsen söyle...benim hatırladığım 3...birinde bayan önüne zın diye kırdı öncekisinde scooterla tosladıydın spidfaytla...ben sana ah vah edecek dostlarından değilim...dostumda değilsin diyorsan sil gitsin defterden...

bak sen orada .ıç büyütürken ben şimdi işe çıkmak zorundayım... bu yağmurda Sultanahmete gidicem ...sen yat...büyüt karpuzu sen...

neyse seviyoruz ulan anlamıyonmu...ama senide affedemiyorum...daha göreceğin güzel şeyler var hayat çok güzel...şu sslerin hakimiyeti altına girmeyin...bu kazayı boşverin es geçin...unutun yahu...genel bir rica bu...

yaptığın kaza yüzünden sorumlusun arkadaşım...yerde yağ vardı...ot vardı .ok vardı...meteor düştü teğet geçti ben anlamam...canını koruycan...yavaş gidicen...korumalı gidicen...ayağında bot varmıydı kaza esnasında...tam teşkilatmıydın...sen ayağı kırdırcak adam değilsin hacı...neyse Allah yardımcın olsun...bi ara gelicem o alçılı ayağını öpücem...biz sanaldan canım cicim muhabbetinden öteyiz... sırtımda taşıyayım seni kanka...başımızın tacısın...ama seni hiç affetmiycem...bu emanet bedene hıyanet içinde olmayın...bu mevsimde ss dışarı çıkmaz abicim lanet garajda yatsa ne olur...

Ümöitin cbfsi evinin önünde veledler tarafından hep tacize uğrardı...şimdi o makinayı nereye koyuyor diye bile ben dert ederim...burda herkes bana geçirsin umrumda değil...benim hukukum ayrı bu Gökhan denen zatla...alayınızdan önce tanırım ve ondaki ışığı çoktan gördüm...

hadi ben işe çıkar hacı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    @Metehan
    Yana kapalı otopark açıldı abi oraya bırakıyorum =)
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    geçmiş olsun arkadaşlar. inşallah kısa zamanda sahalara dönersiniz

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kemiklerden birisi tuz buz olmuş onu ameliyatla topladılar, japon karbonat ı bastılar oldu miss
    Karbonat yoksa sigara külü de sürmüş olabilirler
    Şaka bi yana geçmiş olsun tekrardan...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana elden vites yapsak motor kullanamazmısın abi
    Sen yap kullanırım ben
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki ayak arasındaki 7 farkı bulun:

Randy De Puniet (MotoGP)

GKN (RivaGP)

Riva GP, tuttum bunu
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümitim ben seni düşünmekle mükellefim...motorculuğun daha başındasın...artcı bile olsan bu şokun altından kalkman zor...Gökhan bu hususlarda hem maddi hemde manevi açıdan kıdemli...çok başı ağrımıştır...yani bu tür şeyler ona çekirdek gibi geliyor...bu canımı sıkıyor...hayatın bir parçası gibi...yok abicim bu kadar kolay değil...biz seni sevgi yumağınada sararız...ah canımm cicimm de deriz...seni sevenler olarak...ama madem kalıcı birşeyler yok Allah ikinizide bize ailelerinize sevdiklerinize bağışladı Gökhanım biraz kulağını çekmekte fayda var...

abicim tamam sevgi kelebeğisin...nur yüzlü melek gibi bir adamsın...bunda kimsenin şüphesi varmı yok...gülünce yüreğinle gülersin...gerçek bir dost arkadaşsın...bunu sana pmdende yazabilirdim ama malın derdine düşmemin sebebi biraz gamsız olman...galiba 2 yıl önce hatırlarmısın bir gezide beraberdik...jesse sen mhrmkpnr falan...orada aldığınız riskleri görünce o günden bu yana bendeki intibanız bu...ha çokda tın dersin...feysbukta eklenen videolarda cabası...e abicim sen bu kadar risk alırsan bela geliyorum demezmi ...der...bak sen kaza yalaması olmuşsundur...Allah korumuştur düşmeninde tekniğini bilirsin ama arkandaki adama yaşadıklarını birde ona sor...

arkandaki adam Ümit...benim cbfci dünkü ssci kardeşim...bende bir gün artcıydım ve neredeyse altıma işiyordum ya...kazaya ramak kalmıştı o an...artcı dediğin sadece öndekine güvenir sarılır başka birşey göremez veya bakmak istemez...verilmiş sadakanız varmış...

hayatı biraz ciddiye alın abicim...diyeceksinki benmi döktüm o yağı oraya...veya kastenmi yaptım...e hayırda ben bu tür bela ve şerrin hep senin gibi aşırı özgüven sahibi kişilerin başına geldiğini düşünmekteyim...atın ölümü arpadan olmasın Gökhan...

binme usta başkasının motoruna...kendi motorunla kaza yapsaydında sana kızardım...şimdi dahada kızıyorum...ben sevdiğim adamı yerden yere vururum...bir uzvun kopsaydı bunları diyebilirmiydim...hayır...ölseydin yazabilirmiydim...hayır...ama bir kaç kırıkla atlatmışsın çok şükür...

şimdi acı tazeyken ah of puf dediğin zamanda yazalım ki bir anlam ifade etsin...kulağınızı çeken abileriniz olmadığı için bu kadar gamsızsınız...başkası kaza yapsa banane ...geçmiş olsun derim Allahtan şifa dilerim...ama sevdiğim adamsın olm...şu işlere biraz dikkat et...şu motosiklet işini biraz ciddiye al be kardeşim...

şu delerim geçerim edebiyatı yüzünden ben biraz gaz aldığını düşünmekteyim...bak bir dahaki kazanda bu kadar şanslı olamazsın...yatağa mahkum kalırsın bilmem ne olur...Gökhan bu kaçıncı kazan allsen söyle...benim hatırladığım 3...birinde bayan önüne zın diye kırdı öncekisinde scooterla tosladıydın spidfaytla...ben sana ah vah edecek dostlarından değilim...dostumda değilsin diyorsan sil gitsin defterden...

bak sen orada .ıç büyütürken ben şimdi işe çıkmak zorundayım... bu yağmurda Sultanahmete gidicem ...sen yat...büyüt karpuzu sen...

neyse seviyoruz ulan anlamıyonmu...ama senide affedemiyorum...daha göreceğin güzel şeyler var hayat çok güzel...şu sslerin hakimiyeti altına girmeyin...bu kazayı boşverin es geçin...unutun yahu...genel bir rica bu...

yaptığın kaza yüzünden sorumlusun arkadaşım...yerde yağ vardı...ot vardı .ok vardı...meteor düştü teğet geçti ben anlamam...canını koruycan...yavaş gidicen...korumalı gidicen...ayağında bot varmıydı kaza esnasında...tam teşkilatmıydın...sen ayağı kırdırcak adam değilsin hacı...neyse Allah yardımcın olsun...bi ara gelicem o alçılı ayağını öpücem...biz sanaldan canım cicim muhabbetinden öteyiz... sırtımda taşıyayım seni kanka...başımızın tacısın...ama seni hiç affetmiycem...bu emanet bedene hıyanet içinde olmayın...bu mevsimde ss dışarı çıkmaz abicim lanet garajda yatsa ne olur...

Ümöitin cbfsi evinin önünde veledler tarafından hep tacize uğrardı...şimdi o makinayı nereye koyuyor diye bile ben dert ederim...burda herkes bana geçirsin umrumda değil...benim hukukum ayrı bu Gökhan denen zatla...alayınızdan önce tanırım ve ondaki ışığı çoktan gördüm...

hadi ben işe çıkar hacı...
    Seni ısırarım
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbonat yoksa sigara külü de sürmüş olabilirler
    Şaka bi yana geçmiş olsun tekrardan...
    Saol canım benim, çivilerin ayağımda gezdiğinmi hissediyorum resmen, japon u çin malı kullandılar heralde
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Gökhan çok geçmiş olsun arkadaşım Siteye giremiyorum uzun zamandır, Emre'yle hastaneye de gelemedim işteydim, aradım ablanla görüştüm söylemiştir zaten çok ağrısı var dedi çok üzüldüm ama bakıyorum iyileşmişsin Allah korumuş Allah beterinden korusun, Derya'yı telaşlandırma bir daha, kendine dikkat et

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Geçmiş olsun Gökhan... Yeni fark ettim inan. Bişey yok demiş konuyu açan arkadaş ama 7 tane kırık da az değil. Allah sevenlerine bağışlamış. Tekrar geçmiş olsun.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun çok üzüldüm allah acil şifalar versin
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    duyduğum en enteresan motor kazası heralde...
    gözümde canlanıyor da, çok ürkütücü...

geçmiş olsun.
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    tekrar geçmiş olsun canım kardeşim
    şimdi sen bütün yazıları çok dikkatli okursun senin hakkında da yanlış yazmamak gerekir
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Ümit sana da çok geçmiş olsun, Gökhan kendini feda etmiş kıymetini bil

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Buyuk geçmiş olsun , keşke herkesin kendini one atabilecek böyle bir arkadaşı abisi olsa .
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan çok geçmiş olsun arkadaşım Siteye giremiyorum uzun zamandır, Emre'yle hastaneye de gelemedim işteydim, aradım ablanla görüştüm söylemiştir zaten çok ağrısı var dedi çok üzüldüm ama bakıyorum iyileşmişsin Allah korumuş Allah beterinden korusun, Derya'yı telaşlandırma bir daha, kendine dikkat et
    Saol yeşcim. Hepimizi telaşlandırdı ama çok şükür geçti sayılır en kötü kısmı. Allh herkesi korusun.
    i.V.i.B.i

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit sana da çok geçmiş olsun, Gökhan kendini feda etmiş kıymetini bil
    Bilmez miyim Guş sütüynen beslerim ben onu =) Bi rahat rahat yürümeye başlayayım da
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biraz geç olacak ama yapabileceğim birşey varsa ne olursa olsun.seve seve yaparım.
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler