Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

GKN arkadaşımızın kazası ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    as t1
    geçmiş olsun acil şifalar dilerim
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

geçmiş olsun. inşallah eski sağlığına en kısa zamanda kavuşur

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bir iddaa... doğrulunacak olursa su testisi su yolunda demekten başa çare yok

ama yağ birikintisine girip kontrol kaybetme nedeni ile oluşan bir kaza ise geçmiş olsun diyorum ..
    abi ben o kısıma espri olduğunu yazmayı unuttum...şuan içinde artık yazamıyorum.

gökhanın başka bir yerinde hiç bir çizik yok,ayağı alçıda ameliyat olacağı yere doğru yola çıktılar.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Büyük geçmiş olsun :\

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Arkadaşlar olay bugün 12.45 Sularında Göztepede optimuma gelmeden oldu. Benim makinada henüz artcı ile çok rahat olmamam sebebi ile Gökhan abiden rica ettim kullanmasını o da kırmadı kabul etti.
    Girdiğimiz yağ-çamur karışımı birikintide arka teker boşa dönmeye başladı ve kuru zeminde tekrar tutunmaya başladığında 3. viteste kontrolsüz tekere geldik. Kendisi motor benim üstümde düşmesin diye beni atıp frenleyip motoru devirdi. Sol ayağı altında kaldı.
    Ayağının 6-7 farklı yerinde kırık ve ezikler mevcut. Şimdi konuştum birazdan operasyona girecekmiş biz Medical parka kaldırıldık ilk önce şuan Küçükyalıdaymış.

Sonuç olarak ciddi bir kazayı ucuz atlattık. Bizden sonra bir scooter daha düşünce trafiği kapatıp komple kumlattılar yağlı bölümü. Mont-Kask-Eldiven üçlemesine sahip olmama rağmen dizlik olmadığından asfaltın bir kısmını dizimde özümsedim. Hastanede çıkartmak için bayağı uğraştılar. Şuan neredeyse gayet iyiyim fakat yarın sabah kalktığımda ağrıdan dayanamayacak halde olmamdan çekiniyorum.
    İlgilenen herkese teşekkür ediyorum.
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Büyük geçmiş olsun Terrorizer.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Büyük geçmiş olsn,
    ucuz atlatmışsınız.
    umarım hasarsız bir anı olarak yerini alır bellekte.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    ZX6-R
    geçiş olsun hocam yine ucuz atlatmışsınız motordaki hasar nedir?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar olay bugün 12.45 Sularında Göztepede optimuma gelmeden oldu. Benim makinada henüz artcı ile çok rahat olmamam sebebi ile Gökhan abiden rica ettim kullanmasını o da kırmadı kabul etti.
    Girdiğimiz yağ-çamur karışımı birikintide arka teker boşa dönmeye başladı ve kuru zeminde tekrar tutunmaya başladığında 3. viteste kontrolsüz tekere geldik. Kendisi motor benim üstümde düşmesin diye beni atıp frenleyip motoru devirdi. Sol ayağı altında kaldı.
    Ayağının 6-7 farklı yerinde kırık ve ezikler mevcut. Şimdi konuştum birazdan operasyona girecekmiş biz Medical parka kaldırıldık ilk önce şuan Küçükyalıdaymış.

Sonuç olarak ciddi bir kazayı ucuz atlattık. Bizden sonra bir scooter daha düşünce trafiği kapatıp komple kumlattılar yağlı bölümü. Mont-Kask-Eldiven üçlemesine sahip olmama rağmen dizlik olmadığından asfaltın bir kısmını dizimde özümsedim. Hastanede çıkartmak için bayağı uğraştılar. Şuan neredeyse gayet iyiyim fakat yarın sabah kalktığımda ağrıdan dayanamayacak halde olmamdan çekiniyorum.
    gökhan abi ve terrorizer çok büyük geçmiş olsun

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ümit ve Gökhan kardeşim geçmiş olsun. Allah beterinden korumuş

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Geçmiş olsun. 7 kırık çok feci. Benim bir yerden kırıldı çok çektim... Acil şifalar diliyorum.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    gokhan kardeşim ve terrorızer kardeşim buyuk gecmiş olsun yedı kırık az değil böyle olmasına rağmen gokhan kardeşimin sesi gayet ıyıydi kendilerine ALLAHTAN acil şifalar diliyorum

Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet - Celik Tiger 150
    gecmis olsun..

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Olur böyle kazalar..

Büyük Geçmiş Olsun..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Geçmiş olsun kardeşim allahtan acil şifalar diliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 ----------

Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim allahtan acil şifalar diliyorum.
    İklinizede Allahtan acil şifalar diliyoruz.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Geçmiş olsun gökhan ve ümit, en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz umarım
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Çok büyük geçmiş olsun... Duyunca birden şok oldum.... Daha kötüsü olmaması sevindirici...

İşallah kısa zamanda ayağa kalkar...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kardeşim sanada çok geçmiş olsun,tam küçükyalıya sevk edilirken gittim,babası yanındaydı o yüzden soramadım nasıl olduğunu seni atlamışız
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    gökhan kardeşim büyük geçmiş olsun,biranönce sağlığına kavuşman dileğiyle.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun,

Umarım okuduğum son kaza haberi olur bu aralara yine sıklaşmaya başladılar :(
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler