Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Öğretmenler Günü Kutlu Olsun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum denmiş..Sırtımızda ömür billah taşısak hakkını ödeyemeyeceğimiz öğretmenlerimizin bu günü kutlu olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Tüm öğretmelerin öğretmenler günü kutlu olsun.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Bugün kü çenebazlığımın en önemlisi bakışaçımı ve herşeyden önemlisi bana Atatürk sevgisini bağışlayan ilkokul öğretmenimi unutmam hayatta..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Naçizane teşekürler..
    Ancak biliyorsunuzdur, öğretmenler günü 24 Kasım'da kutlanıyor..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Butun ogretmenlerin degil......

Neden mi ?

Acıklayayım...

10 senelik egitim ogretim hayatımda ilkokul ogretmenimin dısındaki o odundan bazma egitim ve ogretimle alakası olmayan, cocukların ve genclerin uzeirnde egolarını tatmin etmeye calısan, daha kendini egitememiş geliştirememiş bilgi ve kişilik yoksunu insanlara zaten ogretmen demiyorum o ayrı...

Hakkı ile ogretmenlik yapanların degil ellerinden ayaklarından opuyorum...

Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    ben öğretmenlerimden hiç bişi görmedim onun için kutlamıcam
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Butun ogretmenlerin degil......

Neden mi ?

Acıklayayım...

10 senelik egitim ogretim hayatımda ilkokul ogretmenimin dısındaki o odundan bazma egitim ve ogretimle alakası olmayan, cocukların ve genclerin uzeirnde egolarını tatmin etmeye calısan, daha kendini egitememiş geliştirememiş bilgi ve kişilik yoksunu insanlara zaten ogretmen demiyorum o ayrı...

Hakkı ile ogretmenlik yapanların degil ellerinden ayaklarından opuyorum...

Usta sana sonuna kadar katılıyorum ama öyle tipler benim tekvando öğrenmeme vesile oldu.Onlarında yaptıkları bir katkı var.Tüm öğretmenleri,annemin,osbourne hocamın öğretmenler gününü kutlarım.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    küçücük şeyler yüzünden mesela sıra arkadaşımla konuştuğum için ilkokulda yediğim dayakları

cebimde kaset buldukları için ortaokulda yediğim dayakları

lisede fayans bile olmayan tuvaleti iyi temizlemediğim ve her hafta tıkanan okul yönetiminin çözüm bulamadığı tuvalet için yediğim dayakları

çocukluk küslüklerimi , gençlik isyanlarımı onlara el birliğiyle hepsine borçluyum , Öğretmenim canım benim '' ama hiç sinmedim , her seferinde daha çok güçlendim '' , hepsi kocasının yada karısının sinirini benden ve diğer arkadaşlarımdan çıkardı , komplekslerini bana ve benim gibilere ( elinden bişey gelmeyecek olan kendinden güçsüz öğrencilere ) yükledi , ...... ama alçalan hep onlar oldu ....

aynı askerlik gibi peygamber ocağı hesabı ... işine gelince döversin çünkü serbestsin .... Şimdi bu kadar güvensiz sinmiş insanlar kimin eseri diye herkes kendine sorsun

üniversitedeki 1 hocamın öğretmenler günü kutlu olsun gerisi boş ve önemsiz ( kendi öğretmenlerimi kastediyorum , benim görmediğim ana ve baba gibi olanlar vardır eminim )......

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Gelecegimizi emanet etttigimiz görevini layıkıyla yapan ögretmenlerimizin gününü kutlarım.Umarım birgün toplumda hak ettikleri yeri alırlar.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatım boyunca hiç bi hocamı sevmedim hiç bir zaman sevmiycem bütün kötü dileklerim onlarla

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Bütün öğretmenlere sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öğretmenler günü mü o da ne ? eskidendi o şimdi hocalar bizi müşteri olarak görüyor.Adam derse girdiğinde bu akşam mesai yapıcaz dediğinde nefretim dönüyo başlarım onların öğretmenler gününden (söz meclisten dışarı.)

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    topik amacından sapmış arkadaşlar,başlık öğretmenler günü kutlaması,içerik bazı arkadaşların içindeki bastırımış duygularla birlikte hakaretler.o zaman bence o bahsettiğiniz öğretmenlerle ilgili bir topik açınız.hakarete hayır eleştiriye evet.bende bir öğretmen olarak kendi camiamdaki birçok insanı yeri gelince eleştiririm.ve hatta 80 li yıllardaki pedegojik formasyondan eksik bir çok öğretmenimide.ama bunun yeri bu başlık olmamalıydı.tüm eğitim emekçilerinin gününü kutlarım...
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    bi öğretmen adayı olarak bu yılki öğretmenler günü çok buruk atama bekleyenler için psikolojik bir trajedi

Öğretmenler gününüz kutlu olsun

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topik amacından sapmış arkadaşlar,başlık öğretmenler günü kutlaması,içerik bazı arkadaşların içindeki bastırımış duygularla birlikte hakaretler.o zaman bence o bahsettiğiniz öğretmenlerle ilgili bir topik açınız.hakarete hayır eleştiriye evet.bende bir öğretmen olarak kendi camiamdaki birçok insanı yeri gelince eleştiririm.ve hatta 80 li yıllardaki pedegojik formasyondan eksik bir çok öğretmenimide.ama bunun yeri bu başlık olmamalıydı.tüm eğitim emekçilerinin gününü kutlarım...

ben tekrar tekrar baktım hakaret göremedim o bastırılmış duyguları insanların içine eken kişilerin yani öğretmenlerin günü konu olunca, herkeste yazar ... sen sana düşeni yaz ve kutlamak istiyorsan kutla

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

bize insan olabilme adına zerre kadar da olsa bilgi verebilmiş isminin önünde öğretmen ibaresi olmayanlar da dahil bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

eğitim hayatım boyunca bütün öğretmenlerimin hepsi birbirinden değerli insanlardı. eğer kendilerine bir kusur ettiysek affola.
    şimdi bakıyorum da ne kadar naif bir nesilmişiz, ne kadar şanslıymışız ki şimdi bile görsem ayaklarına kapanmakta tereddüt etmeyeceğim öğretmenlere hasıl olmuşuz.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Konu basligi gibi aynen.....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

her neolursa olsun yanlışı dorusu ilede olsa tüm ögretmenlerin günü kutluolsun.saygılar
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tekrar tekrar baktım hakaret göremedim o bastırılmış duyguları insanların içine eken kişilerin yani öğretmenlerin günü konu olunca, herkeste yazar ... sen sana düşeni yaz ve kutlamak istiyorsan kutla
    Hedef göstermek ve polemik yaratmamak için alıntılamıyorum ama dikkatli okunursa mesajlardan bazıları komple, bazıları da içeriklerinde hakaret olmasa da kötüleme içeriyor ki açılan başlığın amacının bu olmadığını düşünüyorum..
    hercul3367 nickli öğretmenimin de kast ettiği bu olsa gerek

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler