Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Aykut ve Ayşen in sağlık durumları hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    sevindim gerçekten. umarım ikiside çabuk iyileşirler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaslar Ben elimden geldigince ziyaretlerine gidiyorum ve telefonda sürekli bilgi alıyorum. Az önce Aykutla konustum maşallah morali yüksek kardeşimin. Cemal abi yanındaymıs bakalım cıksın arayacak son durumunu bildiricek bana..

Ayseninde bilindigi gibi bi böbregi ve safra kesesi alındı diğer böbreği alınmayacak. kolunda kırık tespit edildi yarında onun icin ameliyata giricek koluna platin takılacak.

Yani kısacası iki kardesiminde hayati tehlikesi kalmadı ama kalıcı sakatlıklar kalmaması için tedaviler devam edicek.
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    dualarım onlarla umarım en yakın zamanda sağlıklarına kavuşurlar
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı JeopardY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Ben elimden geldigince ziyaretlerine gidiyorum ve telefonda sürekli bilgi alıyorum. Az önce Aykutla konustum maşallah morali yüksek kardeşimin. Cemal abi yanındaymıs bakalım cıksın arayacak son durumunu bildiricek bana..

Ayseninde bilindigi gibi bi böbregi ve safra kesesi alındı diğer böbreği alınmayacak. kolunda kırık tespit edildi yarında onun icin ameliyata giricek koluna platin takılacak.

Yani kısacası iki kardesiminde hayati tehlikesi kalmadı ama kalıcı sakatlıklar kalmaması için tedaviler devam edicek.
    yazarken ne kadar kolay...safra kesesi böbrek alınmış...bir iğne battığında ah eden bizler için ne acı bir durum...Allah bu acılara sabredecek sabır versin...Ailelerinide düşünüyorum...onların üzüntülerinin tarifi yok...insan evladını yaralı bir şekilde hastanelerde görmeye nasıl dayanır...hangi yürek dayanır buna...insan şunu istiyor bazen...kol kırılsa ayak kırılsada 5-6 ay sonra hiçbirşey olmamış gibi hayatlarına devam etseler...o organların yenisi yerine gelemiyor maalesef...bundan sonra yaşamlarını olumsuz etkileyecek bu durum üzülüyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Allah yardımcıları olsun.Umarım ikiside bir an önce sağlıklarına kavuşurlar.allah tekrarını yaşatmasın
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazarken ne kadar kolay...safra kesesi böbrek alınmış...bir iğne battığında ah eden bizler için ne acı bir durum...Allah bu acılara sabredecek sabır versin...Ailelerinide düşünüyorum...onların üzüntülerinin tarifi yok...insan evladını yaralı bir şekilde hastanelerde görmeye nasıl dayanır...hangi yürek dayanır buna...insan şunu istiyor bazen...kol kırılsa ayak kırılsada 5-6 ay sonra hiçbirşey olmamış gibi hayatlarına devam etseler...o organların yenisi yerine gelemiyor maalesef...bundan sonra yaşamlarını olumsuz etkileyecek bu durum üzülüyorum...
    metehan abicim yazarken ne kadar da kolay olayı değil. ilk hastaneye gidildiği zaman doktorlar daha da kötüsünün olacagını söylediği halde kolay olmasada durumları en azından hayati tehlikeyi atlatmış olmalarının verdiği bi sevinçtir bu. inan hergün gidiyordum yanlarına manevi olarak en azından destek olabilmek adına ama doktorlar enfeksiyon riski var deyince hergün telefonlardayım onlarca kez bi sevindirici haber almak adına. inan benimde canım aileleri kadar olamasada çok acıyor onlar o durumdayken. cünkü onlar benim realden sürekli görüştüğüm kardeşim dediğim insanlardı. her ikiside benim için çok değerli insanlar. ki ailelerinide tanıyorum ve onlarda ki acıyı inan yanlarında bende onlarla birlikte yaşıyorum.
    [COLOR="Red"][B]Başının değeri ne ise kaskının ki de odur.!![/B][/COLOR]

hlmky85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyogt250r gitti :( gt 650 comet geldi :)) hala...
    allah(c.c.) acil şifalar versin en kısa zamanda sağlıklarına kavuşup ayağa kalkarlar inşallah. tekrar çok geçmiş olsun.
    Elbet güneş birgün bizim için de doğar...
    Nasılsa su akar yatağını bulur...

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Allah acil şifalar versin, yardımcıları oılsun. Çok geçmiş olsun...
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Aykut kardeşimin hastanedeki videosu...

http://www.akilli.tv/video/444525/aykut-urak.aspx

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Alıntı JeopardY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abicim yazarken ne kadar da kolay olayı değil. ilk hastaneye gidildiği zaman doktorlar daha da kötüsünün olacagını söylediği halde kolay olmasada durumları en azından hayati tehlikeyi atlatmış olmalarının verdiği bi sevinçtir bu. inan hergün gidiyordum yanlarına manevi olarak en azından destek olabilmek adına ama doktorlar enfeksiyon riski var deyince hergün telefonlardayım onlarca kez bi sevindirici haber almak adına. inan benimde canım aileleri kadar olamasada çok acıyor onlar o durumdayken. cünkü onlar benim realden sürekli görüştüğüm kardeşim dediğim insanlardı. her ikiside benim için çok değerli insanlar. ki ailelerinide tanıyorum ve onlarda ki acıyı inan yanlarında bende onlarla birlikte yaşıyorum.
    çok sevdiğim arkadaşımın vefat haberini ve nişanlısının bacağının kopmuş bir şekilde fotolarını gördükten sonra inan şu an arkadaşların durumlarına seviniyorum...Allah beterinden korusun diyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler