Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

10 Kasım 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü ölümünün 71. yıldönümünde sevgi, saygı, rahmet ve en derin hissettiğimiz özlem ile anarız.

"Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir. Ben milletimin en büyük ve ecdadımın en değerli mirası olan bağımsızlık aşkı ile dolu bir adamım. Çocukluğumdan bugüne kadar ailevî, hususî ve resmî hayatımın her safhasını yakından bilenler bu aşkım malumdur. Bence bir millete şerefin, haysiyetin, namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin özgürlük ve bağımsızlığına sahip olmasıyla kaimdir. Ben şahsen bu saydığım vasıflara, çok ehemmiyet veririm. Ve bu vasıfların kendimde mevcut olduğunu iddia edebilmek için milletimin de aynı vasıfları taşımasını esas şart bilirim. Ben yaşabilmek için mutlaka bağımsız bir milletin evladı kalmalıyım. Bu sebeple milli bağımsızlık bence bir hayat meselesidir. Millet ve memleketin menfaatleri icap ettirirse, insanlığı teşkil eden milletlerden her biriyle medeniyet icabı olan dostluk ve siyaset münasebetlerini büyük bir hassasiyetle takdir ederim. Ancak, benim milletimi esir etmek isteyen herhangi bir milletin, bu arzusundan vazgeçinceye kadar, amansız düşmanıyım. "

Mustafa Kemal ATATÜRK
    can't be worried about that shit. life goes on man.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    XL700 TA

Yüreğine sağlık...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Motosiklet.net adminlerine teşekkürler ilk giriş sayfasını Ulu Önderimize ayırdığı için.Atam izindeyiz.

yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Atam seni unutmadık,unutturmayacağız,ilkelerin ışığımızdır.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atamızın önderliğinde,
    Yüce milletimizin kanıyla, canıyla, inşa edilen,
    Uğruna nice canlar verip, hala şehit kanlarıyla sulanan ve bize emanet edilen Büyük Türkiye Cumhuriyeti'ni,
    İçerideki ve dışarıdaki tüm düşman ve hainlere karşı sonsuza kadar yaşatmak,
    Bu vatana namus borcumuzdur.

Tüm benliğimizle, kanımızın son damlasına kadar bu amaç uğruna herşeyimizi feda edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Hala Atatürk'ün mucizesini ve bu ülkeye verdiklerini kavrayamayan, ona minnet duyması gerekirken eleştiren zavallı beyinlere sadece acıyorum.

Sen rahat uyu Atam, biz Cumhuriyetimize sahip çıkarız.

Seni çok özlüyoruz..

BU KALP SENİ UNUTURMU ?

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Giriş sayfasını hazırlayan arkadaşımı kutluyorum.

Atalarımıza yakışan şekilde vatanımızı korumalıyız. Ona İHANET etmemeliyiz. Daima Dik durmalıyız.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

BU KALP SENİ ASLA UNUTMAZ RAHAT UYU

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    motosıklet net yönetıcılerını tebrık eder ve teşekkür ederım .ATAM sewnı unuturmuyuz diyeceğim ama ben cocuktum turk mılletının ATASINI kaybettıği bu gunu farklı daha anlamlı sırenlerın kornaların calındığı yolda yuruyen herkesın durduğuna şahıt olurdum .Daha bır kaç sene öncesı arabalarımızın içinde saate bakardık ve tam o canımızın yandığı bır kere daha yokluğunu acıyla hıssetığımızde yolda saygıyla durur sırenlerle saygımızı acımızı haykırışımızı ortaya cıkarırdık bu gun içim yandı ATAM içim yandı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Atamızın pek bilinmeyen bir kaç fotoğrafını paylaşmak istiyorum

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok özel bir fotoğraf...

Alıntı Atam senin yolundayız,Emanetinin bekçileriyiz. adlı üyeden alıntı

Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    site yöneticilerimizi kutluyorum müthiş bir giriş sayfası , içim kabardı bakarken... ATAM izindeyiz seni unutmadık ve aslada unutmucaz ,UNUTTURMUCAZ!!.....

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    yönetici abilerim giriş sayfası cok güzel olmus tebrik ederim ATAM seni unutmıyacagız unutturmayacagızz!! RAhat uyu..Gözün arkada kalmasın biz burdayızz...

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Giriş sayfasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Bu anlamlı gün sebebiyle, Atatürk'ün gençliğe hitabesinden bir alıntı yapalım;

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Atamız, Türk milletini çok iyi tanıdığı için kendi kuşağından sonra, silah arkadaşları ile beraber kurdukları modern ve laik Türkiye Cumhuriyeti'ni kimlerin yöneteceğini tahmin etmiş ve çok açık bir biçimde bizleri uyarmış.

Sahip olduğu üstün "öngörü" yeteneği ile, "Küçük Amerika yaratacağız" diye iş başına gelip ülkeyi Amerika'nın kucağına oturtanları, Milyarlarca dolar dış borç altına sokanları, Emperyalist destekli darbecileri, din tacirlerini, "Gerekirse Çankaya'nın bahçesini Ford fabrikasına veririm" diyen kaşarlanmış politikacıları, yaptıkları anlaşmalarla dünyanın en pahalı doğalgazını, elektriğini, akaryakıtını, iletişim ücretini ödememizi sağlayan siyeset adamlarını, ülkenin gelir getiren bütün kamu kurumlarını yabancılara peşkeş çeken vatan hainlerini önceden farkedip bize seslenmiş;

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Belki başımızı izlemekte olduğumuz televizyondan kaldırabilirsek, saçma dizilerden, boktan insanların hayat tarzını bize durmadan pompalayan magazin programlarından, "kimin eli kimin cebinde" programlarından vazgeçip, biraz daha okumaya, araştırmaya, evimizden dışarı çıkıp "dışarıda neler oluyor" diye sorgulamaya başlarsak bu kudreti damarlarımızda hissedebiliriz.

Kim bilir?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Onunun fikirlerine ve goruslerine cok iyi sahip cikmamiz gerekiyor. Bugun bu ortamda ozgurce motosikletimize binip karis karis bu topraklarda yurdum diyerek gezmemizi saglayan tek insan o dur. Malesefki onun yolundan cikmamizi isteyenler ,hayli belirginlesti bu ulkede. Onlara bu zevki tattirmayacagiz.!!!
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Unutulmayacak bir onder...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah senden razi olsun.
    Nur içinde yat.
    Yolundayiz...
    Dimdik ayaktayiz.....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Atatürk'ü ölümünün 71. yıldönümünde ATA'mı sonsuz sevgi ve saygı ile anıyorum

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atamızın önderliğinde,
    Yüce milletimizin kanıyla, canıyla, inşa edilen,
    Uğruna nice canlar verip, hala şehit kanlarıyla sulanan ve bize emanet edilen Büyük Türkiye Cumhuriyeti'ni,
    İçerideki ve dışarıdaki tüm düşman ve hainlere karşı sonsuza kadar yaşatmak,
    Bu vatana namus borcumuzdur.

Tüm benliğimizle, kanımızın son damlasına kadar bu amaç uğruna herşeyimizi feda edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Hala Atatürk'ün mucizesini ve bu ülkeye verdiklerini kavrayamayan, ona minnet duyması gerekirken eleştiren zavallı beyinlere sadece acıyorum.

Sen rahat uyu Atam, biz Cumhuriyetimize sahip çıkarız.

Seni çok özlüyoruz..
    YÜREĞİME TERCÜMAN OLDUN...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atamızı rahat uyuması için bu vatana sahip çıkalım arkadaşlar....

bu işler lafla olmaz.....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler