Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

10 Kasım 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah senden razi olsun.
    Nur içinde yat.
    Yolundayiz...
    Dimdik ayaktayiz.....
    Allah O'ndan ve silah arkadaşlarından da razı olsun...
    "Türk milleti kendi kendini kurtarmıştır" M.KEMAL ATATÜRK.
    Tüm dünyaya diz çöktürüp ardından da bir o kadar mütevazi olan insan...Atamız olduüun için şükürler ediyorum
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık

seni seviyoruz ATAM
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Böyle güzel bir giriş sayfası düzenlediğiniz için çok mutlu oldum.
    Allah razı olsun sizden
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    tüm dünyanın önünde saygıyla egildiği bir liderin vefatının 71. yıl dönümünü rahmetle anıyoruz. onu yılda bir kez degil hergün her an yaşamak ve yaşatmak gerekir. ileri görüşlülügü üstün zekası gerek dış politikada gerek savaş meydanlarında gerekse iç politikadakı üstün gayret ve azmi takdire şayandır. onun sayesinde TÜRK MİLLETİ tüm dünyaya emsali görülmemiş bir kahramanlık destanıyla TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ bizlere emanet etmiş ve ezilmiş, emperyalist güçler altında kimligin korumaya çalışan uluslara örnek teşkil etmiştir.

peki ya şimdi? bizler ona layık olabildikmi? bizlere emanet ettiği cumhuriyete ne kadar sahip çıkabiliyoruz. onun ilke ve inkilaplarını ne kadar benimsemişiz. onu tanımak onu görmek degildir. onu tanımak ve anlamak için düşüncelerine sahip çıkmak ve yaşatmak gereklidir. içimizde çaglayan vatan sevgisi olsada mevcut siyasi iktidar buna ne kadar izin vermekte. ülke olarak öylesine bir yere geldikki cebinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ kimligi taşıyan kendini ve haddini bilmez biri benim kardeşim T.C(onun tabiriyle) askeriyle daglarda kahramanca savaşıyor diye ulu orta yerde korkusuzca söyleyebilmekte. kendi kulaklarımla duydum o an onun dilini koparacaktım ama kanunlar vatanseverlerden yana degil. dagdan inen köpek sürülerini kahramanmış gibi karşılayan ve buna izin veren bir hükümetten bahsediyorum. TÜRK HALKININ başına bele olmuş 30 bin kişinin ölümünden sorumlu imralıda krallar gibi agırlanan köpeğe(köpek bile ondan daha fazla sadıktır) sayın diye hitab eden bir başbakanımız var. TÜRK MİLETİNİN bekasını korumak için kanını canını eşini çocugunu annesini babasını kardeşin gözü yaşlı bir şekilde bırakıp giden vatan için millet için korkusuzca kahramanca çarpışıp şehit düşen askerlerimizde kelle diye hitap eden aynı başbakan değilmi. daha iki gün önce 10 kasım yas günü degildir diyende aynı kişi.

daha fazla konuşmak isterdim ama forum yöneticileriyle ters düşmek istemem. bugün yas günüdür. türk milletinin başı sagolsun. ne mutlu TÜRKÜM diyene

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giriş sayfası için adminlere sonsuz teşekkürler.

Ey milletim
    Ben Mustafa Kemal'im
    Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim
    Hala en hakiki mürşit değilse ilim
    Kurusun damağım dilim
    Özür dilerim

Unutun tüm dediklerimi
    Yıkın diktiğiniz heykellerimi

Özgürlük hala
    En yüce değer
    Değilse eğer
    Prangalı kalsın diyorsanız köleler

Unutun tüm dediklerimi

Yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı
    Ortaçağa taşımak istiyorsanız zamanı
    Baş tacı edebiliyorsanız
    Sanatın içine tüküren adamı

Unutun tüm dediklerimi

Yetmediyse acısı şiddetin savaşın
    Anlamı kalmadıysa
    Yurtta sulh dünyada barışın
    Eğer varsa ödülü silahlanmayla yarışın

Unutun tüm dediklerimi

Özlediyseniz fesi peçeyi
    Aydınlığa yeğliyorsanız kara geceyi
    Hala medet umuyorsanız
    Şıhtan şeyhten dervişten
    Şifa buluyorsanız
    Muskadan üfürükçüden

Unutun tüm dediklerimi

Eşit olmasın diyorsanız kadınla erkek
    Karaçarşafa girsin diyorsanız
    Yobazin gazabından ürkerek
    Diyorsanız ki okumasın
    Kadınımız kızımız
    Budur bizim alın yazımız

Unutun tüm dediklerimi

Fazla geldiyse size
    Hürriyet cumhuriyet
    Özlemini çekiyorsanız
    Saltanatın sultanın
    Hala önemini anlayamadıysanız
    Millet olmanın
    Kul olun
    Ümmet kalın
    Fetvasını bekleyin şeyhülislamın
    Unutun tüm dediklerimi
    RAHAT BIRAKIN BENİ

Rahat uyu atam,bizler yıktırmayız o heykelleri....
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

seni seviyoruz ATAM
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Burada şu an bu satırları yazabiliyorsak, düşüncelerimizi rahat rahat tartışabiliyorsak, sokaklarda istediğimiz kıyafetlerle yürüyebiliyorsak, istediğimizi yiyip içebiliyorsak, alnımız açık başımız dik Davos'tan kalkıp gelebiliyorsak bunları kime borçluyuz kime?? Hala marşımız çalarken içi titreyen, hala sirenler çalarken ağlayanlar var, hala terörist diyebilenler var, bu ülkede şehitlerine ağlayanlar var hala, sen rahat uyu Atam rahat uyu..

Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm dünyanın önünde saygıyla egildiği bir liderin vefatının 71. yıl dönümünü rahmetle anıyoruz. onu yılda bir kez degil hergün her an yaşamak ve yaşatmak gerekir. ileri görüşlülügü üstün zekası gerek dış politikada gerek savaş meydanlarında gerekse iç politikadakı üstün gayret ve azmi takdire şayandır. onun sayesinde TÜRK MİLLETİ tüm dünyaya emsali görülmemiş bir kahramanlık destanıyla TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ bizlere emanet etmiş ve ezilmiş, emperyalist güçler altında kimligin korumaya çalışan uluslara örnek teşkil etmiştir.

peki ya şimdi? bizler ona layık olabildikmi? bizlere emanet ettiği cumhuriyete ne kadar sahip çıkabiliyoruz. onun ilke ve inkilaplarını ne kadar benimsemişiz. onu tanımak onu görmek degildir. onu tanımak ve anlamak için düşüncelerine sahip çıkmak ve yaşatmak gereklidir. içimizde çaglayan vatan sevgisi olsada mevcut siyasi iktidar buna ne kadar izin vermekte. ülke olarak öylesine bir yere geldikki cebinde TÜRKİYE CUMHURİYETİ kimligi taşıyan kendini ve haddini bilmez biri benim kardeşim T.C(onun tabiriyle) askeriyle daglarda kahramanca savaşıyor diye ulu orta yerde korkusuzca söyleyebilmekte. kendi kulaklarımla duydum o an onun dilini koparacaktım ama kanunlar vatanseverlerden yana degil. dagdan inen köpek sürülerini kahramanmış gibi karşılayan ve buna izin veren bir hükümetten bahsediyorum. TÜRK HALKININ başına bele olmuş 30 bin kişinin ölümünden sorumlu imralıda krallar gibi agırlanan köpeğe(köpek bile ondan daha fazla sadıktır) sayın diye hitab eden bir başbakanımız var. TÜRK MİLETİNİN bekasını korumak için kanını canını eşini çocugunu annesini babasını kardeşin gözü yaşlı bir şekilde bırakıp giden vatan için millet için korkusuzca kahramanca çarpışıp şehit düşen askerlerimizde kelle diye hitap eden aynı başbakan değilmi. daha iki gün önce 10 kasım yas günü degildir diyende aynı kişi.

daha fazla konuşmak isterdim ama forum yöneticileriyle ters düşmek istemem. bugün yas günüdür. türk milletinin başı sagolsun. ne mutlu TÜRKÜM diyene
    bir tek şeyi eksik söylemişsin kardeşim, onlar bunları söylerler, çünkü karşılarında "söyleten bir muhalefet" var. dirayetli bir lider olsaydı, şimdi bunlar konuşulabilir miydi?

siyasi kimliklerini tasvip edelim veya etmeyelim ama

bir ecevit, bir türkeş, bir demirel karşılarında olsaydı böyle konuşabilirlermiydi?
    gerçi kimisi mason, kimisi sabetay olan liderlerde gördük ama bu kadar SATICISINI görmedik. Şimdide de mustafa kemalin kurduğu şeker fabrikalrı da dahil satışa çıkardılar... üstüne de şeker pancarı ve kamışı üretimini kotaya sokup üretilmesini engelliyorlar.

tarihin bir sayfasında yerlerini utançla alacaklardır... buna izin vererek susan bizler de dahiliz

affet bizi Atam, sana layık olamadık

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Geldikleri gibi giderler...
    M.Kemal Atatürk
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Bir İngiliz gazeteci ATATÜRK’le bir röportaj yapar. bir yerinde Mustafa Kemal’e şöyle sorar gazeteci; ”Birleşmiş Milletlere üye olmayı düşünüyor musunuz?” Mustafa Kemal’in cevabı aynen şöyle:
    “Şartlarımızı koyarız. Kabullerine bağlı. Biz müracaat etmeyiz üye olmak için. Eğer davet gelirse düşünürüz”. Evet, Birleşmiş Milletler sadece Türkiye’yi davet edebilmek için yasasını değiştirir ve ilk davet edilen ülke olur Mustafa Kemal’in ülkesi

Motosikleti
    M.Kemal Atatürk
    inşallah... "O" yok, ruhu var ama bir söz geldi aklıma;

"kahramanlara ihtiyaç duyan milletler gerçekten acınacak haldedir"

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Peygamber efendimiz gibi akıllı zeki bir devlet adamıydı...İnsanlara hep doğru yolu gösterdi...bazı ilkeleriyle (Laiklik) ters düşsemde sonucta bu memelektin şu anki bağımsızlığımızı kendisinin önderliğine borcluyuz...Allah rahmet eylesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    ''NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE''

Ulu Önderimiz Atatürk ve Silah arkadaşları ve binlerce Şehidimiz rahat uyusun... Allah rahmet eylesin hepsine...
    HAYATLA DALAŞMA :)

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Allah gani gani rahmet eylesin.

Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir İngiliz gazeteci ATATÜRK’le bir röportaj yapar. bir yerinde Mustafa Kemal’e şöyle sorar gazeteci; ”Birleşmiş Milletlere üye olmayı düşünüyor musunuz?” Mustafa Kemal’in cevabı aynen şöyle:
    “Şartlarımızı koyarız. Kabullerine bağlı. Biz müracaat etmeyiz üye olmak için. Eğer davet gelirse düşünürüz”. Evet, Birleşmiş Milletler sadece Türkiye’yi davet edebilmek için yasasını değiştirir ve ilk davet edilen ülke olur Mustafa Kemal’in ülkesi
    İşte bu tarz abartmalar ile Atatürk ü insalıktan çıkartıp onu çok yüksek biryerlere koyma çabası yüzünden bugün Atatürk tam olarak anlaşılamamakta ve bazı kişiler tarafından sevilmemektedir.

Yanlış anlama sana karşı yazılmış bir mesaj değil bu, ama bunun gibi birçok örnek var Atatürk hakkında yanlış bilinen ve gerçeklerden uzak.

BM kurulduğunda tarih 1945 idi
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah gani gani rahmet eylesin.

İşte bu tarz abartmalar ile Atatürk ü insalıktan çıkartıp onu çok yüksek biryerlere koyma çabası yüzünden bugün Atatürk tam olarak anlaşılamamakta ve bazı kişiler tarafından sevilmemektedir.

Yanlış anlama sana karşı yazılmış bir mesaj değil bu, ama bunun gibi birçok örnek var Atatürk hakkında yanlış bilinen ve gerçeklerden uzak.

BM kurulduğunda tarih 1945 idi
    Doğrudur, ancak bahsedilen örgüt Birleşmiş Milletler değil, 1. Dünya savaşından sonra kurulan "milletler cemiyeti" yani, "Cemiyet i Akvam" dır. Türkiye, Cemiyet i Akvam'a davetle üye olmuştur, ancak bu konuda herhangi bir tüzük değişikliği de yapılmamıştır. Olayın bu kısmında abartı var sadece.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    M.Kemal Atatürk
    HAYATLA DALAŞMA :)

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    giriş sayfası gerçekten çok güzel olmuş..Mod.ların ellerine sağlık..videoyu izlerken tüylerim düken düken oldu..
    ATAMİZİNDEYİZ..!!
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler