Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Cumhuriyetimizin 86.Yaşı Kutlu Olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bir bayramla ilgili hele ki böyle bir zamanda aslında söylenecek çok söz var.
    Ne söylesem,ne yapsam onunkiyle mukayese edilemeyeceği için sözlerim,Atamın sözlerini alıntı yapmak,onları hatırlatmak istiyorum ;

"Cumhuriyetimiz öyle zannolunduğu gibi zayıf değildir. Cumhuriyet bedava da kazanılmış değildir. Bunu elde etmek için kan döktük. Her tarafta kırmızı kanımızı akıttık. İcabında müesseselerimizi müdafaa için lâzım olanı yapmağa hazırız."

"Gelecek nesillerin Türkiye de Cumhuriyetin ilanı günü, ona en merhametsizce hücum edenlerin başında, cumhuriyetçiyim iddiasında bulunanların yer aldığını görerek şaşıracaklarını asla farz etmeyiniz! Bilâkis, Türkiye'nin münevver ve cumhuriyetçi çocukları, böyle cumhuriyetçi geçinmiş olanların hakikî zihniyetlerini tahlil ve tesbitte hiç de tereddüde düşmeyeceklerdir."

M.Kemal ATATÜRK

O günlerden bu günleri görmek onun için zor değildi,ama bu günde yaşayıp yarınını göremeden,neyin ne olacağını düşünemeden,düşünsede anlamazdan gelerek bu ülkeyi çıkmaza sürüklemeye çalışanlara tek cevabım;
    Zamanında kan akıtılarak alınan hiç bir toprağın başka birşeyle satışı söz konusu değildir.Ufak hesaplarla günlük karlar elde etmeye çalışan küçük insanlar hesaplarını yapadursunlar,ben şundan eminim;bu ülkenin insanı ne kadar yozlaşırsa yozlaşsın,ne kadar değerlerine sahip çıkamazsa çıkamasın,yeri geldiğinde hepimiz tek yumruk olur,yumruktan başka dilden anlamayanların kafasına ineriz,suskunluğumuz bağıramadığımızdan değil,medeniyetsizlere bile medeni bir şekilde cevap vermeye çalışmamızdandır.Yokluk içinde yapılanları düşününce,şu günlerdeki durumumuzun bu ülkenin yokluk içinde kurtaran atalarımızın bizden daha iyi durumda olmadığını,ne olursa olsun son vatan evladı ölünceye kadar da onlar gibi bu ülkenin yaşaması için ayakta kalacağımızı ufak hesaplar yapan ufak beyinler umarım anlar.

Nice 86 yıllara

Ata'ma ve isimleri belli olan,olmayan binlerce kahramana tekrar sonsuz teşekkürler..

Yarın çeşitli illerde düzenlenecek kortejler için lütfen herkes sağduyulu olsun.Provakasyonlara mahal vermeyelim.
    Kazasız belasız güzel kortejler olur umarım..

.
    .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Bütün kendini Türk hisseden herkesin kutlu olsun. 1923-∞

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sonsuza kadar ülkemle sevgi içinde.... kim ne derse desin O bize emanet ve bizden sonrakilere devredilecek en güzel şeyimiz... anamız, bayrağımız, özgürlüğümüz...
    SENİ SEVİYORUM TÜRKİYE'M
    TÜRKİYEM SENİ SEVİYORUM
    SEVİYORUM SENİ TÜRKİYE'M
    TÜRKİYE'Yİ SEVMEK
    SEVMEK TÜRKİYE'Yİ
    SEVMEK
    TÜRKİYE
    TÜRK
    SEV
    ...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Helal olsun Tuncerim....

Tüm türk halkının bayramını en içten dilenkerimle kutlarım....

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yazdiklarimi kaçinciya sildim hatirlamiyorum.
    Bayramla ilgili biseyler karalamaya çalistikça ve bugunku halimizi dusundukçe, yazdiklarim saygi ve kibarlik sinirini asiyor hep.
    Bu nedenle yorum yapmadan ama yorumun da kralini yapmis olarak kisa kesmek istiyorum.
    Insallah gelecek yilda bayramini kutlayacak bir Cumhuriyetimiz var olur.

Kiymetini bilin, anlayin, ogrenin, ogretin.

Bayraminiz kutlu olsun......
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Hepimizin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun
    daha nice cumhuriyet bayramlarını kutlayabiliriz umarım çook uzun seneler...

ve umarım bu sefer kortejde en ufak bile kaza olmaz ve herkes mutlu döner evine akşam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:16 ----------

Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Nice 86 yıllara...

Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!!!

Az önce nefes filminden geldim hala Tüylerim diken diken.
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun..

Nice 86' lara!!!
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Hepimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Yazılacak o kadar çok şey var ki nereden başlıyacağını bilemiyor insan,buraya yazılamıyacak şeyler söylemekten vazgeçiyorum ve kısa kesiyorum...Bu vatanı bölmeye hiç kimsenin gücü yetmez ve bizler buna asla izin vermeyiz gereken cevabı nasıl vereceğimizi TÜRK milleti olarak iyi biliriz!ATAM sen rahat uyu senin emanetin bizim namusumuzdur...

Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cmhuriyet bayramimiz kutlu olsun sadece kendine TURKUM diyenlere kutlu olsun
    NE MUTLU TURKUM DIYENE ALLAH TURKU KORUSUN
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir bayramla ilgili hele ki böyle bir zamanda aslında söylenecek çok söz var.
    Ne söylesem,ne yapsam onunkiyle mukayese edilemeyeceği için sözlerim,Atamın sözlerini alıntı yapmak,onları hatırlatmak istiyorum ;

"Cumhuriyetimiz öyle zannolunduğu gibi zayıf değildir. Cumhuriyet bedava da kazanılmış değildir. Bunu elde etmek için kan döktük. Her tarafta kırmızı kanımızı akıttık. İcabında müesseselerimizi müdafaa için lâzım olanı yapmağa hazırız."

"Gelecek nesillerin Türkiye de Cumhuriyetin ilanı günü, ona en merhametsizce hücum edenlerin başında, cumhuriyetçiyim iddiasında bulunanların yer aldığını görerek şaşıracaklarını asla farz etmeyiniz! Bilâkis, Türkiye'nin münevver ve cumhuriyetçi çocukları, böyle cumhuriyetçi geçinmiş olanların hakikî zihniyetlerini tahlil ve tesbitte hiç de tereddüde düşmeyeceklerdir."

M.Kemal ATATÜRK

O günlerden bu günleri görmek onun için zor değildi,ama bu günde yaşayıp yarınını göremeden,neyin ne olacağını düşünemeden,düşünsede anlamazdan gelerek bu ülkeyi çıkmaza sürüklemeye çalışanlara tek cevabım;
    Zamanında kan akıtılarak alınan hiç bir toprağın başka birşeyle satışı söz konusu değildir.Ufak hesaplarla günlük karlar elde etmeye çalışan küçük insanlar hesaplarını yapadursunlar,ben şundan eminim;bu ülkenin insanı ne kadar yozlaşırsa yozlaşsın,ne kadar değerlerine sahip çıkamazsa çıkamasın,yeri geldiğinde hepimiz tek yumruk olur,yumruktan başka dilden anlamayanların kafasına ineriz,suskunluğumuz bağıramadığımızdan değil,medeniyetsizlere bile medeni bir şekilde cevap vermeye çalışmamızdandır.Yokluk içinde yapılanları düşününce,şu günlerdeki durumumuzun bu ülkenin yokluk içinde kurtaran atalarımızın bizden daha iyi durumda olmadığını,ne olursa olsun son vatan evladı ölünceye kadar da onlar gibi bu ülkenin yaşaması için ayakta kalacağımızı ufak hesaplar yapan ufak beyinler umarım anlar.

Nice 86 yıllara

Ata'ma ve isimleri belli olan,olmayan binlerce kahramana tekrar sonsuz teşekkürler..

Yarın çeşitli illerde düzenlenecek kortejler için lütfen herkes sağduyulu olsun.Provakasyonlara mahal vermeyelim.
    Kazasız belasız güzel kortejler olur umarım..

.
    .
    eline saglik...
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

fireblade1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'mız kutlu olsun..!!
    Here I'm,on the road again.... ultrAslan

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun..
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    *kızının adını helin kürdistan ( kürdistan yuvası ) koyan babaya ve buna müsade edenlere ....
    *kredi kartı borcunu işsiz kaldığı için yatıramayan ve hapis yatan vatandaşlarına rağmen , teröristleri affeden , kahraman gibi karşılanmasına müsade edenlere....
    *teröristle - gazi arasında sadece madalya farkı bırakanlara .....
    *kendi ülkesinde kendi üreticisini desteklemeyen-tarım yaptırmayan , topraklarımızı kiralama bahanesiyle israile peşkeş çeken - domates dahil herşeyin tohumunu israilden alanlara ....

vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs

RAĞMEN ..... YİNEDE , NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    İçerisinde bulunduruğumuz bu zor günlerde gerçekten bu sekilde topiclere ve brlik olmalara ihtiyacımız var... Ben de Bugün Yalova Kortejinde olacağım... Herkese iyi bayramlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne mutlu türküm diyene !!!

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun... Ne Mutlu Türküm Diyene...
    Her asker yeşil bereli olamaz

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Tum türk halkının cumhuriyet bayramını kutlarım.
    MOTOR bence bır hastalıktır.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    hepimizin cumhuriyet bayramı kutlu olsun
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler